شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیممعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم

شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم از سال 1370 با تامین تجهیزات مورد نیاز در زمینه نظافت صنعتی فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت دارای نمایندگی از معتبرترین تولیدکنندگان دستگاه های نظافت کشورهای صنعتی دنیا همانند آلمان، ایتالیا، دانمارک و سایر کشور های اروپایی می باشد. شرکت ابراهیم به عنوان بزرگترین ارائه کننده تجهیزات نظافت صنعتی در ایران دارای دفتر نمایندگی و عاملیت فروش و خدمات پس از از فروش در استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، بوشهر، چهار محال و بختیاری، خراسان رضوی، خوزستان، فارس، قم، کرمان، گیلان، مازندران، مرکزی و یزد می باشد. شبکه کارشناسی قوی، فروش تخصصی و تامین قطعات و کالا، همراه با خدمات پس از فروش گسترده، باعث شده است ابراهیم به عنوان بزرگترین ارائه کننده تجهیزات نظافت صنعتی در ایران باشد. مهمترین دسته بندی محصولاتی که توسط این شرکت ارائه می گردد شامل: اسکرابر، سوییپر، جاروبرقی صنعتی، واترجت صنعتی، کارواش اتوماتیک، بخارشوی صنعتی، فرض و موکت شوی، مبل شوی، پولیشر، نماشوی، ترولی و مواد شوینده صنعتی می باشد. بیشتر

اسکرابر خودرویی

اسکرابر خودرویی ARA100BM150 محصول شرکت Columbus آلمان می باشد. پهنای شستشو و تی این دستگاه به ترتیب برابر با 1000 میلیمتر و 1380 میلیمتر بوده و ظرفیت مخازن آب تمیز و آب کثیف دستگاه برابر با 150 لیتر می باشد، از این رو برای شستشو و نظافت اماکن وسیع تا 7500 متر مربع همانند بیمارستان ها ، مجتمع های تجاری ، نمایشگاه ها و پایانه ها گزینه مناسبی می باشد. مجهز به صندلی بوده و کاربر با نشستن بر روی صندلی دستگاه را هدایت می نماید.

شستشوی آلودگی های سخت و عمیق با دستگاه واترجت صنعتی

واترجت دستگاهی است که آب شیر از ورودی دریافت کرده وآن را به آب با فشار بالا تبدیل می نماید. واترجت آلودگی ها را به راحتی با فشار بالای آب خروجی شستشو می دهد. دستگاه واترجت صنعتی دارای انواع مختلف با فشار کاری متفاوت می باشد. به همین دلیل در محیط های مختلف متناسب با نوع آلودگی واتر جت مناسب با فشار کاری و دبی خروجی مورد نظر انتخاب می گردد. واترجت با توجه به فشار کاری برای شستشوی های خانگی، شستشوی خودرو، رنگ بری، از بین بردن جرم و رسوب، شستشوی کشتی و هواپیما و حتی تخریب بتن مورد استفاده قرار می گیرد.

جاروبرقی صنعتی پر قدرت

دستگاه جاروبرقی صنعتی با قدرت مکش فوق العاده بالا و سیستم فیلتراسیون قوی، جهت نظافت محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها دارای انواع مختلفی می باشند که قابلیت مکش گرد و خاک، مواد مایع مختلف، مواد پودری و آرد، قرص ها و سایر آلودگی ها در صنایع مختلف استفاده نمود. به دلیل سیستم فیلتراسیون قوی و عدم بازگشت گرد و خاک به هوا، از جاروبرقی صنعتی در صنایع مختلف حتی پزشکی و داروسازی نیز استفاده می گردد. جهت سهولت نظافت در سالن ها و سوله های بزرگ می توان از نازل ثابت نیز استفاده نمود تا کاربر به راحتی عمل نظافت را انجام دهد.

نظافت استخر با دستگاه اسکرابر چند منظوره

اسکرابر چند منظوره دستگاهی برای نظافت سطوح مختلف و پولیش زنی می باشد. از ویژگی های اسکرابر چندمنظوره می توان به وزن سبک، طراحی ویژه، برس دیسکی، دسته تلسکوبی، باتری قابل شارژ، پهنای شستشوی مناسب و شستشوی موثر سطوح و گوشه ها اشاره نمود. موتور این دستگاه از نوع الکتریکی بوده که به وسیله یک باتری قابل شارژ تامین می شود. باتری این دستگاه به صورت کوله پشتی بر پشت کاربر قرار می گیرد که موجب شده جابجایی آن بسیار آسان گردد. پولیشر چند منظوره دارای برس ها و پد های متنوعی جهت شستشوی سطوح مختلف می باشد. یکی از کاربردهای این دستگاه شستشوی استخر است که می توان، کف، دیواره ها، سرویس بهداشتی و غیره را شستشو نمود. یکی از مهمترین ویژگی های آن استفاده در زیر آب می باشد که به خوبی و آسانی این عمل را انجام می دهد.

سوییپر یا جاروی شهری و نظافت محوطه ها و انبار ها

دستگاه سوییپر دارای انواع مختلفی می باشد که موتور آن ها می تواند به صورت دیزل و یا الکتریکی باشد. سوییپر هایی که دارای موتور الکتریکی هستند دارای باتری قابل شارژ می باشند. سوییپر با جارو زدن و مکش آلودگی های مختلف سطح زمین مانند گرد و خاک، برگ و سایر ضایعات ریز و خشک سطح زمین را به خوبی نظافت می کند. سامانه مکش وظیفه مکش آلودگی ها و هدایت آن ها به سمت مخزن را به عهده دارد. تخلیه مخزن سوییپر ها می تواند با توجه به مدل دستگاه به صورت دستی یا الکتریکی باشد.

دستگاه پله برقی شوی

دستگاه پله برقی شوی با روش کاملا با کیفیت بخش های افقی و عمودی پله برقی را شستشو می دهد و بدون باز کردن پله می تواند آن را نظافت نماید. دستگاه پله برقی شوی مجهز به و مخزن آب کثیف و مخزن مواد شوینده یا آب تمیز می باشد.

اسکرابر دستی RA 55 BM 40 مخصوص فروشگاه ها و سوپر مارکت ها

دستگاه اسکرابر یا کفشور RA 55 BM 40 ، مجهز به موتور جلوبرنده است که منجر به افزایش کارایی دستگاه می شود. دستگاه به دلیل برخورداری از باطری مناسب کاربرد در فضاهای پرتردد و محدودیت دسترسی به پریز برق می باشد. در این اسکرابر به جای قطعات الکتریکی پیچیده، از سیستم های مکانیکی مقاوم با ساختار ساده استفاده شده است. دستگاه دسته قابل تنظیم دارد. مخزن آب کثیف آن جدا می شود. این کفشوی مجهز به استوانه های ضربه گیر جانبی و محافظ پاشش برس است.

کارواش دستی و صرفه جویی در مصرف آب

دستگاه واترجت یا شوینده پرفشار با فشار کمتر از 250 بار، با نام کارواش دستی یا کارواش خانگی معروف است. این دستگاه با فشار بالای آب می تواند انواع خودرو و حتی سایر سطوح را به خوبی شستشو نماید. واترجت علاوه بر بالا بردن سرعت شستشو، به میزان قابل توجهی در مصرف آب صرفه جویی می نماید.

پولیشر چند منظوره جهت شستشوی سطوح

دستگاه اسکرابر چند منظوره یک دستگاه برای شستشوی سطوح مختلف از جمله زمین، پله، دیوار، استخر، و سایر سطوح استفاده می شود. این پولیشر می تواند با برس مخصوصی که دارد انواع آلودگی را از سطح جدا نماید. همچنین برای شستشوی وسایل نقلیه مانند هواپیما و قطار نیز از اسکرابر چندمنظوره استفاده می گردد.

اسکرابر آنتی باکتریال بیمارستانی برای حفظ نظافت و بهداشت

اسکرابر بیمارستانی نوعی کفشوی است که بدنه و مخازن آن از مواد آنتی باکتریال ساخته شده اند. به همین دلیل موجب عدم رشد و انتشار باکتری ها و قارچ ها می گردند. در نتیجه در طی چند روز باکتری ها به طور کامل از بین می روند. بنابراین این دستگاه با شستشو و خشک نمودن سطح علاوه بر نظافت و ایجاد بهداشت بالای محیط، باعث می شود هیچ گونه خللی در رفت و آمد بیاران و همراهان ایجاد نشود.

سوییپر سرنشین دار راهکاری برای نظافت شهر و محیط صنعتی

دستگاه سوییپر یا جاروی شهری برای جارو زدن و جمع آوری گرد و خاک، برگ و کاغذ و همچنین ضایعات سبک ریخته شده بر سطح زمین استفاده می شود. از این دستگاه ها علاوه بر استفاده در محیط های صنعتی، برای نظافت محیط های شهری، خیابان ها، پیاده رو ها، پارک ها، محوطه های وسیع و پارکینگ ها استفاده می شود. سوییپر سرنشین دار غالبا دارای دو برس دیسکی جانبی برای جمع آوری ضایعات در زیر دستگاه می باشد. ضایعات جمع آوری شده توسط برس غلطکی زیرین و سیستم مکش، به داخل مخزن دستگاه ریخته می شود. سوییپر ها می توانند بنزینی یا باتری دار باشند که متناسب با مسقف بودن یا نبودن محیط، یک مدل انتخاب می گردد. برخی از سوییپر ها دارای کابین راننده می باشند، که از کاربر در هنگام سرما و گرما محافظت کرده و ایمنی لازم را دارد.

شستشوی نمای ساختمان و شیشه با دستگاه نماشوی

دستگاه نماشوی برای شستشوی شیشه و نمای ساختمان بدون استفاده از بالابر یا داربست استفاده می شود. این دستگاه دارای لنس تلسکوپی بوده و قابلیت شستشوی نما تا ارتفاع 20 متری را دارد. دستگاه نماشوی با استفاده از بخش فیلتراسیون، املاح آب را گرفته و با آب بدون املاح عمل شستشو را انجام می دهد. آب تصفیه شده علاوه بر این که آلودگی های سطح را بهتر از آب معمولی شستشو می نماید، بلکه هیچ گونه رد و لکه آبی از خود بر جای نخواهد گذاشت. برس مخصوص بر روی دستگاه عمل شستشو را به خوبی انجام می دهد. سهولت کاربری و ایمنی از مهمترین مزایای این دستگاه هستند.نماشوی از نظر کاربرد می تواند داخلی یا خارجی باشد. دستگاه شیشه شوی داخلی برای شستشوی شیشه و آینه در داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و بدون پاشش آب به اطراف با پد مخصوص شیشه را شستشو می دهد. با استفاده ازاین دستگاه نظافت شیشه در ارتفاع به راحتی میسر خواهد شد.

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا