دستگاه سلفون استرچ (4 محصول)
دستگاه استرچ پالت صفحه گردان - پالت پیچ صفحه گردان مدل sw-2000PC
۳۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 2 دستگاه

دستگاه استرچ پیچ صفحه گردان مدل sw-2000PC قابلیت استرچ پیچ پالت و بسته بندی محصولاتی از قبیل دوک نخ ، بشکه ،چوب ، گچ و سیمان مقوا،قوطی و…را دارد دستگاه تا حداکثر وزن 2000 کیلوگرم را جهت کاربری متوسط دارا می باشد. این دستگاه استرچ پالت یکی از پر تیراژ ترین تولیدات اصفهان پک می باشد که مناسب کارخانه جاتی است که تیراژ کار متوسط دارند و استهلاک این دستگاه به واسطه صفحه 165 سانتیمتری بسیار پایین است. دستگاه استرچ پالت – پالت سنگین دارای سیستم پری استرچ (Pre- Strech) میباشد که باعث کاهش مصرف فیلم استرچ تا 300% می گردد. این دستگاه تمامی استاندارد های CE اروپا را دارا می باشد . کیفیت بسیار بالا در طراحی و ساخت در این دستگاه کاملا نمایان است .  

دستگاه استرچ پالت دروازه ای SW_3000P
۳۵,۰۰۰,۰۰۰-۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ پالت دروازه ای مدل SW-3000P قابلیت استرچ پیچ پالت کلیه پالت های سنگین از قبیل کاشی و سرامیک ، قطعات چدنی  دوک نخ،بشکه ،گچ و سیمان و… را بدون محدودیت  وزنی دارا می باشد. این دستگاه به علت ثابت بو دن پالت امکان چیدمان های بلند را دارد و تا ارتفاع 2200 میلیمتر بدون کوچکترین ریزش می توان پالت را چیدمان نمود. دستگاه استرچ پالت دروازه ای هم یکی از پر طرفدارترین نوع دستگاه استرچ پالت در دنیا محسوب میشود و در صورتی که فضای مناسبی داشته باشید شاید بهترین گزینه خواهد بود به دلیل اینکه پالت در این مدل دستگاه ها بر روی زمین ثابت است پس هیچ وزنی از پالت بر روی دستگاه اثر نخواهد گذاشت و نام بدون استهلاک به همین دلیل است. دستگاه استرچ پالت دروازه ای SW-3000P دارای سیستم دکل گردان و ستون رول به صورت یکپارچه می باشد به صورتی که محصول (پالت) ثابت و ستون رول به دور آن می چرخد. استرچ پالت دروازه ای دارای سیستم بیرینگ در مرکز دکل گردان جهت خنثی سازی بارهای محوری و شعاعی است. دارای قابلیت کشش فیلم استرچ جهت افزایش استحکام بسته بندی و دارای سیستم Pre-Stretch جهت کاهش مصرف فیلم استرچ به میزان 70% رنگ دستگاه الکترواستاتیک است.  از ویژگی های دستگاه استرچ پالت دروازه ای SW-3000P :  - سهولت در نصب و جایگزینی فیلم استرچ - قابلیت دمونتاژ شدن کلیه قسمت های دستگاه به قطعات کوچک به منظور حمل و نقل آسان -تغذیه دستگاه توسط لیفتراک با ارتفاع دکل 3400 میلی متر -تابلو برق متصل به بدنه دستگاه به همراه متعلقات برقی -سیم و کابل ها از نوع افشان روکش دار و فلکسی جهت حفاظت از سیم و کابل های قدرت و فرمان -دارای PLC جهت تنظیم تعداد پیچش در بالا و پایین پالت ,کشش و میزان همپوشانی فیلم استرچ و تنظیمات اپراتوری -دارای کنترل دور موتورهای AC آسنکرون (اینورتر) -قابلیت تنظیم مقدار همپوشانی فیلم استرچ از طریق تغییر دور موتور ستون بالابر  

دستگاه استرچ پالت اتوماتیک SW 3000AP
۳۵,۰۰۰,۰۰۰-۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در دستگاه استرچ پالت اتوماتیک SW-3000AP ، دکل گردان و ستون رول به صورت یکپارچه بطوریکه محصول (پالت) ثابت و ستون رول به دور آن گردش می کند. دستگاه دارای قابلیت کشش فیلم استرچ جهت افزایش استحکام بسته بندی است. Pre-Stretch جهت کاهش مصرف فیلم استرچ به میزان 70%(با توجه به نوع ،کیفیت و ضخامت فیلم استرچ) مورد استفاده قرار گرفته است. نگهدارنده ابتدای فیلم استرچ جهت کارکرد اتوماتیک دستگاه و دوخت و برش اتوماتیک جهت کارکرد اتوماتیک دستگاه استفاده میشود. مکانیزم عملکرد دستگاه استرچ پالت اتوماتیک ، پنوماتیک و متعلقات است. بیرینگ در مرکز دکل گردان جهت خنثی سازی بارهای محوری و شعاعی قرار داده شده است. دستگاه دارای قابلیت استرچ 2 سانتی متر از پالت با ارتفاع 15 سانتی متر و قابلیت دمونتاژ شدن کلیه قسمت های دستگاه به قطعات کوچک به منظور حمل و نقل آسان می باشد. دارای سهولت در نصب و جایگزینی فیلم استرچ است. تابلو برق متصل به بدنه دستگاه به همراه متعلقات برقی قرار داده شده است. سیم و کابل ها از نوع افشان روکش دار و فلکسی جهت حفاظت از سیم و کابل های قدرت و فرمان در دستگاه استرچ پالت اتوماتیک SW-3000AP قرار دارد . سیستم کنترل فرمان PLCو HMI جهت تنظیم تعداد پیچش ,کشش ومیزان همپوشانی فیلم استرچ در بالا و پایین پالت و تنظیمات اپراتوری جهت کاربری آسان استفاده میشود. کنترل دور موتورهای AC آسنکرون توسط اینورترانجا میشود. دستگاه استرچ پالت اتوماتیک دارای قابلیت تنظیم مقدار همپوشانی فیلم استرچ از طریق تغییر دور موتور ستون بالابرو دارای قابلیت ایست دکل گردان در مکان خاص و ثابت است.    

دستگاه استرچ پالت اتوماتیک با نوار نقاله SW-3000APF2T
۳۵,۰۰۰,۰۰۰-۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 2 دستگاه

قابلیت استرچ پالت کلیه محصولات  تا وزن 2000 کیلوگرم  رابصورت اتوماتیک دارا می باشد و غالبا در صنایع کاشی سرامیک ، مواد شیمیایی ، نوشیدنی ، آب معدنی و … قابلیت کاربری دارد.دستگاه استرچ پالت اتوماتیک با نوار نقاله مناسب شرکت هایی است که سرعت تولید بالا دارند و یا راندمان دستگاه لیفتراک برایشان اهمیت زیادی دارد . دستگاه استرچ پالت – دکل گردان اتوماتیک با نوار نقاله همانطور که از نامش مشخص است قادر است پالت را به صورت فول اتوماتیک در ورودی تغذیه نماید و در خروجی خود پالت های بسته بندی شده را تحویل دهد تفاوت این دستگاه با مدل بالا در همین مورد میباشد در ضمن این دستگاه دارای سیستم (گرفتن – نگهداشتن – و اتصال) فیلم استرچ به پالت میباشد و بدون اپراتور کار میکند. این دستگاه قابلیت اتصال به خطوط قبل و بعد را داراست. از ویژگی های دستگاه استرچ پالت اتوماتیک با نوار نقاله SW-3000APF2T : -دستگاه استرچ پالت اتوماتیک دارای نوار نقاله ابتدایی جهت قرارگیری یک پالت بر روی آن بطول 170 سانتیمتر ، دارای نوار نقاله مرکزی جهت قرارگیری یک پالت در وسط آن بطول 300 سانتیمتر ودارای نوار نقاله انتهایی جهت قرارگیری یک پالت بر روی آن بطول 170 سانتیمتر می باشد. نقاله های فوق بر اساس ظرفیت یک پالت بر روی هر کدام در نظر گرفته شده و خریدار می تواند با توجه به الزامات مورد نیاز خود نسبت به افزایش تعداد با متراژهای مورد نیاز مبادرت نماید که مبلغ آن جداگانه محاسبه و دریافت می گردد. سیستم نگهدارنده ، دوخت و برش فیلم استرچ در این دستگاه قرار داده شده است. سیستم دکل گردان و ستون رول به صورت یکپارچه بطوریکه محصول (پالت) ثابت و ستون رول به دور آن گردش می کند. -دستگاه دارای قابلیت کشش فیلم استرچ جهت افزایش استحکام بسته بندی می باشد. سیستم Pre-Sterech جهت کاهش مصرف فیلم استرچ به میزان 70% استفاده میشود. دارای سیستم ریل و واگن جهت حرکت خطی و دقیق و بدون لرزش ستون رول و بالا بردن عمر سیستم ستون رول در دستگاه استرچ پالت اتوماتیک با نوار نقاله SW-3000APF2T قرار داده شده است. دستگاه استرچ پالت سیستم پنوماتیک و متعلقات ، دارای سیستم بیرینگ در مرکز دکل گردان جهت خنثی سازی بارهای محوری و شعاعی ودارای ساپورتهای نقاله ورودی و خروجی و استوپر زمینی بمنظور کارکرد لیفتراک با دستگاه می باشد. قابلیت استرچ 2 سانتیمتر از پالت با ارتفاع 15 سانتیمتر و قابلیت دمونتاژ شدن کلیه قسمت های دستگاه به قطعات کوچک به منظور حمل و نقل آسان را دارد. سهولت در نصب و جایگزینی فیلم استرچ ازویژگی های این دستگاه است.      

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل