ویترین نت پلتفرم تجارت آنلاین B2B که از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را به صورت تخصصی آغاز کرد. این پلتفرم به عنوان پل ارتباطی مابین خریداران و تامین کنندگان به صورت مستقیم هزاران تامین کننده را به خریداران متصل می کند.

بیانیه ماموریت ویترین نت

ویترین نت به عنوان یک پلتفرم تجارت B2B، تجارت را برای تامین کنندگان و خریداران آسان و قابل اعتماد می سازد. این فرآیند با ارائه خدمات تجاری گوناگون به تامین کنندگان انجام می گیرد. کمک به خریداران نیز در راستای پیدا کردن با کیفیت ترین کالاها و محصولات در سریع ترین زمان ممکن و از مورد اعتماد ترین تامین کنندگان انجام می پذیرد.

در صنعت و تجارت امروز، خرید و تامین محصولات به صورت غیر حضوری یک الزام است.

ویترین نت به عنوان پل ارتباطی مابین تامین کنندگان و خریداران B2B با در اختیار قرار دادن ابزارهای پرقدرت بازاریابی و فروش اینترنتی به تامین کنندگان، واردکنندگان، تولید کنندگان وعمده فروشان کمک می کند تا از این طریق حضور در فضای اینترنت بیشتر دیده شوند و بدون واسطه با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند و فروش خود را افزایش دهند. همچنین ویترین نت از این طریق امکان فروش آنلاین را در اختیار تامین کنندگان خود قرار می دهد.
در حال حاضر ویترین نت به صورت تخصصی در دسته بندی های گوناگونی با محوریت ماشین آلات و تجهیزات، کالای عمده و مواد اولیه فعالیت می کند.
ویترین نت سعی دارد تا تمامی مراحل تجارت را با ارائه خدمات تجاری حرفه ای از منبع یابی، برقراری ارتباط، ثبت سفارش و پرداخت با هدف آسان و قابل اعتماد سازی تجارت برای خریداران و تامين کنندگان هموار سازد.

خدمات ویترین‌نت برای خریداران

- ارتباط بدون واسطه با تامین کنندگان
- امکان مقایسه فنی برای تمامی تجهیزات و محصولات
- امکان ارسال درخواست استعلام قیمت برای تامین کنندگان RFQ
- به روز بودن لیست قیمت محصولات
- بیمه تجارت
- پشتیبانی آنلاین خریداران
- پرداخت امن
- ضمانت بازگشت وجه تا 7 روز
- عودت کالا طبق قوانین تجارت الکترونیک

خدمات ویترین‌نت برای تامین‌کنندگان

- خدمات تولید محتوا
- خدمات بازاریابی دیجیتال
- تامین کننده تایید شده
- ویترین اختصاصی و فروش آنلاین محصولات
- سیستم استعلام قیمت RFQ
- ارتباط بدون واسطه با خریداران
- دسترسی به هزاران مشتری بالقوه
- حضور تاثیرگذار در فضای آنلاین و تجارت B2B

ویترین نت در طول سال های فعالیت خود همراه و همگام کسب و کارهای ایرانی بوده است و همچنین توانسته است در این سال ها به بیش از ۱۰۰ هزار درخواست خرید پاسخ دهیم و میزبان بیش از ۳۰۰۰ تامین کننده موفق از سراسر کشور باشد و در جهت رشد صنعت و اقتصاد گام بردارد.

قطعا داشتن تجهیزات مجهز و به روز، باعث افزایش سرعت و کیفیت روند کارها می‌شود.

بخشی از اعتبار ویترین نت

- دارای نشان ای‌نماد از وزارت صمت
- عضو اتحادیه کشوری کسب و کار مجازی
- عضو انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه‌های اینترنتی شهر تهران
- عضو انجمن کارآفرینی
- جزو شرکت‌های دانش‌بنیان
- دارای نشان ملی ساماندهی

چشم انداز ویترین نت

ما برآنیم تا بتوانیم به عنوان منبعی برای پیدا کردن انواع کالا و محصول در تجارت آنلاین B2Bدر ایران شناخته شویم و از این طریق خرید و فروش بدون واسطه مابین تامین کننده و خریدار را آسان و قابل اعتماد سازیم. هدف نهایی ما در ویترین نت ایجاد تحول مثبت و سازنده در حوزه تجارت B2B، ورود به بازار های جهانی و تبديل شدن به عنوان مرجعی معتبر برای تجارت B2B میباشد.