در صنعت، خرید یا تامین غیرحضوری امکان‌پذیر است

ویترین نت مرجع اینترنتی خرید و فروش تجهیزات و دستگاه های صنعتی است. ما در ویترین نت سعی می کنیم تا تمام دستگاه ها و تجهیزات صنعتی قیمت به روز داشته باشند و مشاوران متخصص ما علاوه بر دادن اطلاعات فنی و تخصصی هر دستگاه، کمک می کنند تا شما خرید بهتر و هوشمندانه ای داشته باشید. در حال حاضر ویترین ‌نت به صورت تخصصی و حرفه‌ای در صنایع غذایی، صنایع بسته بندی، کشاورزی و باغبانی فعالیت دارد و در آینده تمام صنایع را تحت پوشش قرار می دهد. همچنین ویترین نت در زمینه صادرات تجهیزات صنعتی نیز فعالیت دارد و تلاش می کند که باعث درآمد روزافزون صنعتگران داخلی شود.

نیاز به خرید مستقیم از تولید کننده و شفافیت ، قیمت به روز ، مشاوره تخصصی، دسترسی به باز در هر زمان و از هر مکان ، محتوای با کیفیت از محصولات مانند عکس، ویدیو و مشخصات فنی دقیق، نظر مشتریان قبلی همگی فقط در یک پلتفرم آنلاین قابلیت اجرا داشت.

ما تمام تلاشمان را میکنیم تا با رفتار حرفه ای برای تولید کنندگان و تامین کنندگان این حوزه و همچنین خریداران تجهیزات صنعتی همه این نیاز ها را به صورت یک پارچه ارایه داده و برایشان ارزش خلق کنیم.

خدمات ویترین‌نت به خریداران تجهیزات

- مشاوره تخصصی برای خرید بهتر
- پشتیبانی و همراهی بعد هر از خرید
- امکان مقایسه فنی برای تمام دستگاه ها و تجهیزات
- ارسال سریع به تمام نقاط کشور(3مدل روش ارسال)
- لیست قیمت به روز تمام محصولات داخل سایت
- پرداخت امن
- ضمانت بازگشت وجه تا 7 روز
- عودت کالا طبق قوانین تجارت الکترونیک

خدمات ویترین‌نت به تامین‌کنندگان

- کاهش هزینه‌های تبلیغات، بازاریابی و افزایش فروش و درآمد
- تهیه‌ی محتوا، تصویر و ویدئویی با کیفیت از محصولات و کارخانه
- فروش راحت تر و غیر حضوری محصولات
- تسویه 72 ساعته فروش محصولات

ویترین‌نت، همراه کسب و کارها

ویترین‌نت در تمام این سال ها همواره همراه کسب و کارهای ایرانی بوده است و در این مدت توانسته اییم به بیش از 2000 کسب و کار برای راه اندازی و گسترش کمک بکنیم. کسب و کارهایی مانند کارگاه‌های خانگی ،کارخانه های غذایی و بسته بندی، صنعت گران و کشاورزان، هایپرمارکت‌ها و رستوران‌ها و …. داشتن تجهیزات کافی و با کیفیت قطعاً باعث می‌شود روند کارها با سرعت و کیفیت بیشتری طی شود.

بخشی از اعتبار ویترین نت

- دارای نشان ای‌نماد از وزارت صمت
- عضو اتحادیه کشوری کسب و کار مجازی
- عضو انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه‌های اینترنتی شهر تهران
- جزو شرکت‌های دانش‌بنیان
- دارای نشان ملی ساماندهی

ویترین نت در شبکه‌های اجتماعی
چشم انداز ویترین‌نت

در ادامه برآنیم تا با ورود به دیگر بخش های این صنعت به مرجع قیمت تجهیزات و ماشین آلات صنعتی تبدیل شویم، محتوایی منحصر به فرد از محصولات ارائه دهیم، تجربه‌ای دلنشین از خرید صنعتی به جا بگذاریم و در نهایت تحولی در خرید و فروش تجهیزات و دستگاه های صنعتی ایجاد کنیم.