بامین تهویهمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی بامین تهویه

تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور
شرکت فنی و مهندسی بامین تهویه در زمینه تامین و تهیه تجهیزات سیستم های حرارتی ، برودتی ،تهویه مطبوع ،آبرسانی ، استخر و غیره  در سطح کشور و خارج کشور آماده خدمات رسانی است.

بیشتر

آموزش نصب دستگاه تصفیه اب زیر سینکی
۰ تومان

آموزش نصب دستگاه تصفیه آب زیر سینکی

نحوه عملکرد دستگاه برگ جمع کن اتوماتیک
۲,۷۵۴,۰۰۰ تومان

دستگاه برگ جمع کن اتوماتیک مناسب برای جمع آوری برگ و اجسام از کف و روی سطح آب استخر می باشد. کیسه این آشغالگیر بزرگ بوده و تعداد دفعات تمیز و خالی کردن آن را کاهش می دهد. دستگاه نیازی به برق یا باطری ندارد و با اتصال ورودی آب به مجرای آب ورودی به استخر و یا پمپ آب استخر حرکت می کند. در دنباله دستگاه یک شلنگ قرار دارد که با حرکت رفت و برگشت خود پس از جارو زدن با متلاطم کردن جریان و برهم زدن آب باعث حرکت اجسام و ذرات جارو نمی شود. این دستگاه به دیوار متصل می شود.

ازن ژنراتور پروزون
۰ تومان

ازن ژنراتور از تجهیزاتی است که در بسیاری از استخرها به کار گرفته می شود. از این دستگاه به عنوان میکروب کش و عامل اکسید کننده در آب استخر به تنهایی یا همراه با کلر استفاده می شود.به دلیل ناپایداری ازن در آب، ازن باید در محل تولید و به آب اضافه شود. از مزایای استفاده از ازن ژنراتور می توان به افزایش توان گند زدایی و کاهش رنگ، طعم و بو اشاره کرد. از کاربری ازن ژنراتور می توان در استخرهای عمومی، خصوصی، جکوزی و پارک های آبی، اسکرابر، آب های نوشیدنی، کاهش بوی آب، تصفیه فاضلاب ها، حذف آهن، آبزی پروری و ... نام برد.

شناور کلر
جارو استخر دستی

جارو های دستی استخر دارای پمپ تصفیه استرینر دار هستند که عمل مکش را بر عهده دارند. در صورت وجود اسکیمر در استخر می توان شلنگ مکش را به اسکیمر متصل کرد. در این حالت برای تمیز کردن استخر ( گرد و خاک کف استخر ) فقط نیاز به دسته جارو ، سر جارو و شلنگ می باشد.

برج خنک کننده
تصفیه آب
تصفیه هوا
نحوه ی صیح بلودان سایت گلایس دیگ بخار

نحوه ی صیح بلودان سایت گلایس دیگ بخاردیگ های بخار به دلیل تجهیزات آب همیشه دارای رسوب ، گل و لای فراوانی در خود می باشند اگر بین رسوبات و مواد معلق ته نشین شده در مجرای های اصلی دیگ مانند مجرای ورودی کنترل کننده سطح ( level contotor ) یا مجرای ورودی دیگ بخار تجمع کند و مسیر را مسدود کند بسیار خطرناک بود ه و موجب آسیب مالی یا جانی خواهد شد.به همین دلیل مجراهای متصل به کنترل کننده سطح و شیشه آب نما ( sight glass ) که از مهمترین تجهیزات کنترلی و ایمنی دیگ بخار هستند به صورت روزانه برای شستشو شوند .روش شستشو blowdown شیشه سایت گلاس در زیر توضیح داده شده است.البته شیر قسمت آب سایت گلاس ( شیر پایینی متصل به دیگ بخار ) و شیر قسمت بخار سایت گلاس ( شیر بالایی سایت گلاس متصل به دیگ را بسته سپس شیر تخلیه با بلودان سایت گلاس را باز کنید . پس از تخلیه آب داخل سایت گلاس شیر قسمت بخار را برای چند لحظه باز کنید و اجازه دهید رسوبات و ذرات مسیر لوله و همچنین رسوبات و آلودگی های روی شیشه سایت گلاس خارج شود سپس شیر بخار را بسته و شیر قسمت آب را باز کنید در این مرحله رسوبات تهنشین شده در مجرای آب بین دیگ بخار و سایت گلاس خارج می شود . این شیر را بسته و سپس شیر تخلیه را نیز ببندید و ابتدا شیر آب و بعد شیر بخار را باز کنید.

داکت اسپلیت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا