بامین تهویهمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی بامین تهویه

تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور
شرکت فنی و مهندسی بامین تهویه در زمینه تامین و تهیه تجهیزات سیستم های حرارتی ، برودتی ،تهویه مطبوع ،آبرسانی ، استخر و غیره  در سطح کشور و خارج کشور آماده خدمات رسانی است.

بیشتر

آموزش نصب دستگاه تصفیه اب زیر سینکی
۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

آموزش نصب دستگاه تصفیه آب زیر سینکی

نحوه عملکرد دستگاه برگ جمع کن اتوماتیک
۲,۷۵۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه برگ جمع کن اتوماتیک مناسب برای جمع آوری برگ و اجسام از کف و روی سطح آب استخر می باشد. کیسه این آشغالگیر بزرگ بوده و تعداد دفعات تمیز و خالی کردن آن را کاهش می دهد. دستگاه نیازی به برق یا باطری ندارد و با اتصال ورودی آب به مجرای آب ورودی به استخر و یا پمپ آب استخر حرکت می کند. در دنباله دستگاه یک شلنگ قرار دارد که با حرکت رفت و برگشت خود پس از جارو زدن با متلاطم کردن جریان و برهم زدن آب باعث حرکت اجسام و ذرات جارو نمی شود. این دستگاه به دیوار متصل می شود.

ازن ژنراتور پروزون
۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ازن ژنراتور از تجهیزاتی است که در بسیاری از استخرها به کار گرفته می شود. از این دستگاه به عنوان میکروب کش و عامل اکسید کننده در آب استخر به تنهایی یا همراه با کلر استفاده می شود.به دلیل ناپایداری ازن در آب، ازن باید در محل تولید و به آب اضافه شود. از مزایای استفاده از ازن ژنراتور می توان به افزایش توان گند زدایی و کاهش رنگ، طعم و بو اشاره کرد. از کاربری ازن ژنراتور می توان در استخرهای عمومی، خصوصی، جکوزی و پارک های آبی، اسکرابر، آب های نوشیدنی، کاهش بوی آب، تصفیه فاضلاب ها، حذف آهن، آبزی پروری و ... نام برد.

شناور کلر
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تصفیه هوا پاناسونیک
تصفیه آب
حداقل سفارش: 1 دستگاه

نحوه ی صیح بلودان سایت گلایس دیگ بخار
حداقل سفارش: 1 دستگاه

نحوه ی صیح بلودان سایت گلایس دیگ بخاردیگ های بخار به دلیل تجهیزات آب همیشه دارای رسوب ، گل و لای فراوانی در خود می باشند اگر بین رسوبات و مواد معلق ته نشین شده در مجرای های اصلی دیگ مانند مجرای ورودی کنترل کننده سطح ( level contotor ) یا مجرای ورودی دیگ بخار تجمع کند و مسیر را مسدود کند بسیار خطرناک بود ه و موجب آسیب مالی یا جانی خواهد شد.به همین دلیل مجراهای متصل به کنترل کننده سطح و شیشه آب نما ( sight glass ) که از مهمترین تجهیزات کنترلی و ایمنی دیگ بخار هستند به صورت روزانه برای شستشو شوند .روش شستشو blowdown شیشه سایت گلاس در زیر توضیح داده شده است.البته شیر قسمت آب سایت گلاس ( شیر پایینی متصل به دیگ بخار ) و شیر قسمت بخار سایت گلاس ( شیر بالایی سایت گلاس متصل به دیگ را بسته سپس شیر تخلیه با بلودان سایت گلاس را باز کنید . پس از تخلیه آب داخل سایت گلاس شیر قسمت بخار را برای چند لحظه باز کنید و اجازه دهید رسوبات و ذرات مسیر لوله و همچنین رسوبات و آلودگی های روی شیشه سایت گلاس خارج شود سپس شیر بخار را بسته و شیر قسمت آب را باز کنید در این مرحله رسوبات تهنشین شده در مجرای آب بین دیگ بخار و سایت گلاس خارج می شود . این شیر را بسته و سپس شیر تخلیه را نیز ببندید و ابتدا شیر آب و بعد شیر بخار را باز کنید.

داکت اسپلیت
حداقل سفارش: 1 دستگاه

برج خنک کننده بتنی
حداقل سفارش: 1 دستگاه

تعویض پمپ سیرکوله
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ های سیرکولاسیون یا به عبارتی سیرکوله به دلیل کارکرد مداوم و مستمر نیازمند سرویس به موقع می باشند.حتی اگر سرویس ها در زمان مناسب و به نحو احسن انجام شود بازهم احتمال خرابی پمپ وجود دارد گاهی این خرابی ها شدید می باشد و تعمییر آن امکان پذیر نبوده و یا مستلزم صرف هزینه بالایی می باشد چنین شرایطی تعویض پمپ معیوب و جایگزینی پمپ جدید بهترین انتخاب می باشد.جهت آشنایی با تاسیسات ساختمانی و مشاهده تصاویر به لینک زیر مراجعه نمایید.جهت بررسی قیمت و مشخصات انواع پمپ سیرکوله با شماره 02188306500 تماس حاصل فرماایید و یا به آدرس سایت ما در بالا مراجعه کنید.www.bamintahvie.com/Category/Pump-Boster-Pump/Booster-Pumps

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
Captcha