مناسب‌ترین زمان برای هرس درختان گردو
ماشین آلات و تجهیزات صنایع کشاورزی ماشین آلات و تجهیزات صنایع غذایی

مناسب‌ترین زمان برای هرس درختان گردو

درختان گردو از باارزش‌ترین گونه‌های حیات نباتی هستند که با طول عمر نزدیک به 150 سال، یک سرمایه قابل توجه مالی و زیست‌محیطی برای صاحب درختان و منابع طبیعی هر کشوری محسوب می‌شوند

آفات رایج در محصولات کشاورزی چیست؟
ماشین آلات و تجهیزات صنایع کشاورزی

آفات رایج در محصولات کشاورزی چیست؟

هر حیوان، حشره یا هر عامل پاتوژنی که برای محصولات کشاوزی مضر باشد و باعث تخریب و از بین‌ رفتن آن‌ها شود، در صنعت کشاورزی و باغداری آفت شناخته می‌شود.

تاثیر بسته بندی در انتخاب مشتری
ماشین آلات و تجهیزات صنایع بسته بندی راه اندازی کسب و کار

تاثیر بسته بندی در انتخاب مشتری

آیا بسته‌بندی فقط بسته‌بندی است؟ اگر به عنوان یک صاحب کسب‌وکار به این جمله باور دارید، احتمالا حرفه و محل درآمد خود را با شکست مواجه می‌کنید. هدف اصلی از تولید هر کالایی، به هر حال، جذب مشتری و تشویق آن‌ها برای خرید محصول است و بسته‌بندی محصولات شما بیش از آنچه تصور می‌کنید در تصمیم‌گیری‌های مصرف‌کننده برای خرید آن‌ها نقش بازی می‌کنند

چطور از غذا عکاسی کنیم؟
راه اندازی کسب و کار

چطور از غذا عکاسی کنیم؟

قطعا همه شما داستان کباب غاز نوشته محمدعلی جمال‌زاده و مصطفی نگون‌بخت را یادتان است که چگونه تعریف و تمجیدهای صاحب‌خانه از غاز شکم‌پری که قرار بود، با ترفندی دست‌نخورده برای مهمانی فردا از پای سفره بازگردانده شود، او را به سینی خوراکی حمله‌ور کرد و باعث شد بقیه مهمان‌ها هم رودربایستی را کنار بگذارند و غاز را حتی برای مزه‌کردن هم که شده به دندان بکشند. 

طرز تهیه منو برای کافی‌شاپ
ماشین آلات و تجهیزات صنایع غذایی راه اندازی کسب و کار

طرز تهیه منو برای کافی‌شاپ

برای داشتن یک کافه و کافی‌شاپ‌ موفق، وجود یک منوی کاملاً طراحی شده که به دقت چیدمان و برنامه‌ریزی شده باشد، ضروری است. منوی کافه و کافی‌شاپ شما درواقع اصلی‌ترین ابزاری است که سرمایه و پول را به سمت کسب‌وکار و تجارت شما سوق می‌دهد. 

آموزش تمیز کردن دستگاه اسپرسو
ماشین آلات و تجهیزات صنایع غذایی

آموزش تمیز کردن دستگاه اسپرسو

تمیز کردن دستگاه اسپرسوساز یکی از کارهای روتین و مهم در کافه‌ها و رستوران‌هایی است که قهوه سرو می‌کنند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید تمیز بودن دستگاه اسپرسو در طعم و کیفیت قهوه نهایی شما اثر بسزایی دارد.