دستگاه آب انارگیری صنعتی

 انار برای سلامت قلب بسیار مفید است و به پیشگیری از سرطان کمک می کند، استرس را کاهش می دهد، خون را تصفیه میکند و بسیاری خواص و فواید دیگر که بر هیچ یک از ما پوشیده نیست.

بیشتر مردم از خوردن آب انار لذت می‌برند، بعضی ها آب انار ترش دوست دارند و بعضی ملس. این علاقه به حدی بوده است که در سالهای گذشته شاهد حضور دستگاه های آبگیری مانند دستگاه آب گوجه گیری در تره بارها و دستگاه آب سیب گیری و آب انارگیری در آبمیوه فروشی ها بوده ایم.

پیش از این با راهنمای جامع راه اندازی آب میوه فروشی و راه اندازی خط تولید شیره انگور آشنا شدیم. همچنین نحوه کار دستگاه آب گوجه گیری، نگهداری بهینه از دستگاه رب گیری نیز معرفی شدند. با ما همراه باشید تا با انواع دستگاه آب انارگیری صنعتی آشنا شویم.

بیشتر بخوانید: لیست قیمت دستگاه آبگیری صنعتی

دستگاه آب انارگیری صنعتی

 

انواع دستگاه آب انارگیری 

این نوع از دستگاه ها و تجهیزات آشپزخانه صنعتی در سه نوع زیر در بازار موجود هستند که بسیار سریع و بدون نیاز به دانش فنی خاصی، عصاره و آب انار را می‌گیرند.

  • دستگاه آب انارگیری دستی
  • دستگاه آب انارگیری اتوماتیک 
  • دستگاه آب انارگیری برقی 

 

دستگاه آب انارگیری صنعتی

مغازه های آب میوه فروشی اغلب از دستگاه آب انار گیری صنعتی اتوماتیک برقی برای تهیه آب میوه سالم و تازه استفاده می کنند.

کارکرد دستگاه آب انارگیری اتوماتیک بسیار ساده و جذاب می باشد. فرآیند آب میوه گیری در داخل محفظه ای شیشه ای و بدون دخالت دست و به صورت کاملا بهداشتی انجام می شود.

میوه ها از داخل مخزن به داخل محفظه دستگاه و کاسه های مخصوص وارد می شوند، میوه های از طریق چاقو نصف میشوند و عملیات آب گیری از طریق فشار دادن میوه و پوست گیری به سرانجام می رسد. آب میوه داخل مخزن مخصوص جمع می شود و تفاله ها نیز به سمت سطل زباله هدایت می شوند.

دستگاه های آب میوه گیری صنعتی از نظر قیمت دارای تنوع زیادی هستند. بسته به کیفیت قطعات، کشور سازنده، حجم و سرعت آبگیری و برند دستگاه ممکن است قیمت های مختلفی برای دستگاه آب انارگیری اتوماتیک در نظر گرفته شود.

 

دستگاه آب انارگیری دستی

به دلیل محبوبیت آب میوه، تولید کنندگان دستگاه های آب میوه گیری، دستگاه های آب انار گیری اهرمی کوچک را جهت استفاده در منازل نیز تولید می‌کنند. همه اعضای خانواده در منزل می‌توانند از دستگاه های آب انار گیری خانگی برای آب گیری انار و سایر میوه ها مثل پرتقال، گریپ فروت، لیموشیرین، نارنگی و لیموترش استفاده کنند.

 

آب انارگیری اهرمی دستی

 

اگر شما تولید کننده و یا تامین کننده دستگاه های آب میوه گیری از جمله دستگاه آب گوجه گیری هستید، میتوانید با ثبت نام در سایت ویترن نت و معرفی محصولات خود، بازاریابی دیجیتال به سبک ویترین را تجربه کنید.

 

قیمت دستگاه آب انارگیری

ویترن نت، تامین کنندگان و تولید کنندگان مختلف در صنایع غذایی را گرداوری می کند و بستری را فراهم می کند که بتوانید در آن به مقایسه قیمت انواع دستگاه آب انارگیری از جمله قیمت دستگاه آب انارگیری اتوماتیک، قیمت دستگاه آب انارگیری صنعتی و قیمت دستگاه آب انارگیری برقی خانگی بپردازید و در نهایت به خرید دستگاه آب انارگیری مورد نظر خود بپردازید.

 

از ۳ رای
شما قبلا رای داده اید
ثـبت نظر

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل