خرید چکی

دستگاه آب انارگیری صنعتی

خواص و فواید انار بر هیچ یک از ما پوشیده نیست. انار برای سلامت قلب بسیار مفید است و به پیشگیری از سرطان کمک میکند. استرس را کاهش میدهد، چربی های اضافی را آب میکند و ...

بیشتر مردم از خوردن آب انار لذت میبرند، بعضی ها آب انار ترش دوست دارند و بعضی ملس. این علاقه به حدی بوده است که در سالهای گذشته شاهد حضور دستگاه های آب انار گیری در آب میوه فروشی ها بوده ایم.

دستگاه آب انارگیری صنعتی

دستگاه های آب انار گیری هم در نوع دستی و هم اتوماتیک و برقی موجود میباشند که بسیار سریع و بدون نیاز به دانش فنی خاصی آب فراوانی از میوه میگیرند.

دستگاه آب انار گیری صنعتی

مغازه های آب میوه فروشی اغلب از دستگاه آب انار گیری صنعتی اتوماتیک برقی برای تهیه آب میوه سالم و تازه  استفاده میکنند.

کارکرد این دستگاه ها بسیار ساده و جذاب میباشد. فرآیند آب میوه گیری در داخل محفظه ای شیشه ای و بدون دخالت دست و به صورت کاملا بهداشتی انجام میشود.

میوه ها از داخل مخزن به داخل محفظه دستگاه و کاسه های مخصوص وارد میشوند، میوه های از طریق چاقو نصف میشوند و عملیات آب گیری از طریق فشار دادن میوه و پوست گیری به سرانجام میرسد. آب میوه داخل مخزن مخصوص جمع میشود و تفاله ها نیز به سمت سطل زباله هدایت میشوند.

دستگاه های آب میوه گیری صنعتی از نظر قیمت دارای تنوع زیادی هستند. بسته به کیفیت قطعات، کشور سازنده، حجم و سرعت آبگیری و برند دستگاه ممکن است قیمت های مختلفی برای دستگاه در نظر گرفته شود.

حتما ببینید: مشاهده لیست قیمت دستگاه آبمیوه گیری صنعتی

دستگاه آب انار گیری دستی

به دلیل محبوبیت آب میوه، تولید کنندگان دستگاه های آب میوه گیری، دستگاه های آب انار گیری اهرمی کوچک جهت استفاده در منازل نیز تولید میکنند که همه اعضای خانواده در منزل میتوانند از آن برای آب گیری انار، پرتقال، گریپ فروت، لیموشیرین، نارنگی و لیموترش استفاده کنند.

آب انارگیری اهرمی دستی

اگر شما تولید کننده و یا تامین کننده دستگاه های آب میوه گیری هستید، میتوانید با ثبت نام در سایت ویترین نت و معرفی محصولات خود، بازاریابی دیجیتال به سبک ویترین را تجربه کنید.

از ۱ رای
شما قبلا رای داده اید
جلال فهمی

جلال فهمی

بیشتر تمرکزم در سالهای گذشته بر روی طراحی سایت و سئو بوده

و همواره دنبال استفاده از تجربیات دیگران و یادگیری موارد جدید هستم.

ثـبت نظر

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل