قیمت دستگاه شیره انگور

شیره انگور محصولی می باشد که طی یک پروسه خطی تولید میشود و شامل چندین دستگاه می باشد و فقط شامل یک دستگاه نیست برای آشنایی بیشتر با قیمت دستگاه های شیره انگور و نحوه تولید آن در ادامه مطلب با وبسایت ویترین نت همراه شوید.

 

مراحل تولید شیره انگور و قیمت دستگاه های مورد نیاز

مراحل تولید شیره انگور و قیمت دستگاه های مورد نیاز با توجه به حجم تولید به شرح زیر می باشد

ابتدا انگور پس از شستشو وارد دستگاه دانه کن شده و از خوشه جدا می شود سپس انگور ها به وسیله نوار نقاله به قسمت خرد کن هدایت میشوند که در ادامه و با عبور از فیلتر پرس آب و تفاله انگور از هم جدا شده و براي همگن سازي به هموژنایزر رفته و هموژنیزه می گردد و آماده بسته بندي می شود.

پس از بسته بندي در بسته هاي مختلف وارد تونل پاستوریزه شده و پس از پاستوریزاسیون و عبور از جت پرینتر به قسمت بسته بندي هدایت شده و در بسته بندی های مختلف به بازار ارایه می شود.

برای ارتباط با تامین کنندگان ماشین آلات خط تولید شیره انگور و دریافت قیمت به روز هر کدام از دستگاه های لازم جهت تولید شیره انگور بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

 

لیست قیمت دستگاه های شستشو

لیست قیمت دستگاه های آبگیری

قیمت دستگاه دانه کن

قیمت نوار نقاله

قیمت دستگاه هموژنایزر

قیمت دستگاه تاریخ زن (جت پرینتر)

 

مراحل تولید شیره انگور و قیمت دستگاه های مورد نیاز

موارد استفاده شیره انگور :

یکی از محصولات پر طرفدار در بین مصرف کنندگان ایرانی شیره انگور می باشد که کاربردهای فراوانی دارد و در ادامه به چندین مورد از آنها اشاره میکنیم

1- به عنوان روکش دقیقاً همانند مربا مارمالاد جهت صبحانه

2- به همراه  دسرها و بستنی ها

3- برای شیرین کردن همراه با شیره تازه انواع گوناگونی از خامه ها

4- میتوان برای تولید سرکه و الکل با کیفیت بالا از آن استفاده کرد

5- جهت تولید نوشیدنیهاي سالم و بهداشتی به عنوان شیرین کننده طبیعی

6- برای رنگ دهی جهت غذا و دارو

7- شیرین کننده در صنعت نانوائی شکلات و شیرینی پزي

همچنین شیره انگور افزایش دهنده وزن بدن است. از دیگر فواید این خوراکی شیرین، افزایش حجم عضلات است. به همین دلیل است که ترکیب شیره انگور و ارده کنجد را به کسانی که کارهای سنگین انجام می دهند یا ورزشکار هستند، توصیه می کنند چراکه علاوه بر مقوی بودن، باعث افزایش حجم عضلات می شود.

درمان کننده ی صرع، کهیر، سرفه مزمن، تپش قلب، لاغری مفرط ، ضعف احشا و یرقان است.

یکی دیگر از خاصیت های شیره انگور برطرف کننده گرفتگی است و از این جهت برای اینکه در مجاری کبد، گرفتگی ایجاد نشود، می توان شیره انگور را همراه سرکه انگور میل کرد.

یکی دیگر خواص شیره انگور اثر ضدالتهابی و نرم کنندگی در ناحیه حلق می باشد، به همین دلیل افرادی که به خصوص در فصول سرد سال دچار التهاب در ناحیه حلق می شوند و سرفه می کنند، توصیه می شود که از غرغره شیره انگور با آب استفاده کنند.

برای بیماری های طحال، افسردگی و غضب مفید است.

 

از ۱ رای
شما قبلا رای داده اید
ثـبت نظر

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل