انواع دستگاه فلافل زن

دستگاه فلافل زن چیست؟

دستگاه فلافل زن اتوماتیک و دستی، دستگاهی قابل حمل، بهداشتی و با ظرفیت تولید متفاوت است، که برای انواع خطوط تولید صنایع غذایی و کسب و کارهای کوچک مناسب می باشد.
این دستگاه با رعایت استانداردهای جهانی صنایع غذایی ساخته شده و بسیار کم مصرف است.برق مورد نیاز دستگاه فلافل زن از برق تک فاز شهری 220 تامین می شود. جنس دستگاه از استیل و قسمت های در تماس با فلافل از استیل نچسب و ظرف سرخ کن از تفلون ضد خراش می باشد. به علت استفاده از جنس استیل باکیفیت در ساخت آن، ضد زنگ بوده و استهلاک دستگاه قابل صرفنظر کردن است. قطعات دستگاه فلافل زن به راحتی قابل جدا شدن و باز و بسته کردن می باشد. دستگاه فلافل زن را به راحتی می توان به سمت چپ و راست چرخانید. نیاز به نیروی انسانی ماهر ندارد و به لحاظ آنکه تعداد پرسنل را کم می کند و ظرفیت تولید را بالا می برد سوددهی بسیار خوب و مناسبی دارد. در صورت نیاز به ثابت کردن دستگاه از پایه ثابت کننده آن می توانید استفاده نمود.

بیشتر بخوانید: لیست قیمت دستگاه فلافل زن

دستگاه فلافل زن چیست؟-مشخصات دستگاه فلافل زن-دستگاه فلافل زن چگونه کار می کند؟

دستگاه فلافل زن اتوماتیک

دستگاه فلافل زن اتوماتیک، صنعتی بوده که امکان قالب گیری اتوماتیک بدون دخالت دست و به تعداد ۴۲۰۰ عدد فلافل در ساعت و ظرفیت تولید پخت 72 فلافل در دقیقه را دارا است.
مدت زمان کارکرد دستگاه فلافل زن اتوماتیک نیز قابل تنظیم است. این دستگاه عمل آوری مواد غذایی مجهز به شمارشگر تعداد فلافل بوده و تعداد فلافل تولید شده را به تفکیک هفته، ماه، سال نمایش می دهد. فلافل ها با وزن و شکل و ظاهر همسان تولید می شوند که جلوه منظم آنها در جذب دیدگاه مشتری تاثیر دارد. امکان استفاده از چند سرخ کن همزمان نیز توسط دستگاه فلافل زن اتوماتیک وجود دارد.تمامی مراحل آماده سازی فلافل توسط این دستگاه کاملا بهداشتی است و شستشوی قطعات دستگاه فلافل زن بسیار راحت انجام می شود.دستگاه فلافل زن
 اتوماتیک از پرکاربردترین ماشین آلات صنایع غذایی برای تولید انبوه فلافل در کارخانه های تولید مواد غذایی است.
 

دستگاه فلافل زن اتوماتیک ریلی

دستگاه فلافل زن اتوماتیک ریلی، دارای سرعت تولید بالا با ظرفیت تولید حدود 80 کیلوگرم فلافل در ساعت می باشد. دستگاه فلافل زن ریلی قیمت مناسبی دارد و برای استفاده در کارگاه های تولید موادغذایی بزرگ، رستوران ها و فست فود های بزرگ بسیار مناسب است. در حین کار بدنه دستگاه فلافل زن ریلی سرد است و باعث گرمایش محیط کار نمی شود.

دستگاه فلافل زن اتوماتیک ریلی-انواع دستگاه فلافل زن-دستگاه فلافل زن چگونه کار می کند؟-مشخصات دستگاه فلافل زن

دستگاه فلافل زن رومیزی

دستگاه فلافل زن رومیزی یا دستگاه فلافل زن کوچک به منظور استفاده برای کسب و کارهای کوچک طراحی و ساخته شده و در دو مدل سوراخ دار و ساده می باشد. فروشگاه های ارائه کننده غذاهای فست فودی و ساندویچی به راحتی می توانند در فضای محل کارخود، این دستگاه فلافل زن کوچک را جاسازی نمایند. پس از پرشدن ظرف سرخ کن از تعداد فلافل تعیین شده، به طور خودکار دستگاه فلافل زن کوچک خاموش می شود. تمام مراحل کار بهداشتی است و قالب گیری فلافل بدون دخالت دست و بسیار راحت انجام می شود.

دستگاه فلافل زن دستی

دستگاه فلافل زن خانگی یا دستی دارای ظرفیت تولید ۱۰۰ عدد فلافل در دقیقه می باشد. قطعات این نوع از دستگاه فلافل زن از استیل ضد زنگ ساخته شده است. همه مراحل کار کاملا بهداشتی است و دستگاه را به راحتی می توان شستشو داد. کاربری دستگاه بسیار آسان است و می‌توانید با خرید دستگاه فلافل زن، یک کسب و کار خانگی راه اندازی کنید.

قیمت انواع دستگاه فلافل زن

محدوده قیمت انواع دستگاه فلافل زن، از مدل های خانگی و رومیزی تا انواع اتوماتیک متفاوت است. قیمت دستگاه فلافل زن کوچک و قیمت دستگاه اتوماتیک، برحسب سرعت و ظرفیت تولید و نوع استفاده آنها در محدوده قیمت مناسب تا قیمت بالا مختلف می باشند.

لطفا جهت اطلاع از قیمت ها و مشخصات دقیق دستگاه ها به سایت ویترن نت مراجعه کنید.

از ۴ رای
شما قبلا رای داده اید
ثـبت نظر

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل