معرفی فر گردان قنادی

مشخصات فر گردان قنادی

فر گردان قنادی، جهت پخت انواع کیک، شیرینی، بیسکویت، شیرمال و کلوچه کاربرد دارد. این فر شیرینی پزی و قنادی با سیستم بخار برای پخت انواع نان‌های حجیم و نیمه حجیم و اروپایی مناسب است.
فر گردان قنادی به صورت چرخشی با حرارت غیرمستقیم کار می‌کند. حرارت فر گردان قنادی از ۵۰ تا ۴۰۰ درجه سانتیگراد متغیر است. برق مورد نیاز فر گردان قنادی 25 آمپر بوده و به صورت 3 فاز یا تک فاز کار می‌کند. ظرفیت مدل‌های متوسط فر گردان قنادی برابر با 150 کیلوگرم خمیر در ساعت می باشد و 32 تا 36دیس قنادی را پشتیبانی می کند. سوخت مصرفی فر گردان قنادی از دو منبع قابل تامین است که با استفاده از گاز (و یا گازوئیل) و یا برق شهری با مصرف 2 کیلووات در ساعت می باشد. پیش از این به معرفی فر طبقه ای، دستگاهی برای پخت انواع کیک و کلوچه و شیرینی پرداختیم، در ادامه درباره فر گردان قنادی بیشتر توضیح خواهیم داد.

بیشتر بخوانید: لیست قیمت فر گردان قنادی

فر گردان قنادی ، جهت پخت انواع کیک ، شیرینی ، بیسکوییت ، شیرمال و کلوچه کاربرد دارد.

انواع فر گردان قنادی

نحوه کارکرد فر گردان قنادی که از تجهیزات نانوایی و قنادی است، در مدل های مختلف تقریبا مشابه است. ولی بر اساس ظرفیت و پخت انواع مختلف شیرینی دارای چند مدل مختلف می باشد که در زیر آمده است:

- دستگاه فر شیرینی پزی خانگی برای تولید انواع شیرینی به صورت خانگی که دارای 16 دیس است.
-
فر گردان قنادی بزرگ که برای تولید در سطح انبوه شیرینی،کیک و کلوچه،نان و بیسکویت مناسب است و دارای 36 دیس است.
- دستگاه فر گردان مناسب برای کارگاه های کوچک که جهت پخت انواع کیک و کلوچه , بیسکویت , نان شیرمال و شیرینی کاربرد دارد و دارای 8 دیس است.
- فر گردان مناسب پخت نان حجیم، فر پخت نان فانتزی، فر پخت نان های حجیم و نیمه حجیم و همچنین فر پخت کیک و کلوچه و بیسکویت.
- فرگردان مخصوص قنادی با سیستم بخار جهت پخت انواع نان حجیم و نیمه حجیم و اروپایی.

نحوه کارکرد فر گردان قنادی که از تجهیزات نانوایی و قنادی است، در مدل های مختلف تقریبا مشابه است.

کاربرد فر گردان قنادی

صنعت شیرینی پزی در صنایع غذایی یک صنعت بین المللی است، بازار قنادی یکی از بخش های رو به رشد در سطح جهانی است. بازار قنادی را می توان در درجه اول به دو دسته گسترده تقسیم کرد: شیرینی های شیرین شده با شکر و شیرینی های نانوایی. فر گردان قنادی نیز که از تجهیزات صنایع غذایی است، موقعیت های بسیاری را برای علاقمندان در راه‌اندازی اینگونه کسب و کارها در ابعاد صنعتی را فراهم آورده است و روند پخت کیک و شیرینی را بسیار راحت کرده است.

فر گردان قنادی چه مشخصاتی دارد؟-فر گردان شیرینی پزی-نحوه کارکرد فر گردان قنادی چگونه است؟

انواع محصولات قنادی

صنعت شیرینی پزی هنر ساخت شیرینی است. شیرینی ها مواد غذایی غنی از قند و کربوهیدرات هستند. نان های شیرین یا شیرینی آردی و انواع شیرینی های شیرین، کیک، کلوچه، شیرمال و دیگر محصولات مشابه از محصولات قنادی به شمار می روند. نان ها معمولا غذای اساسی و بدون قند هستند ، ولی بعضی نان های حجیم و اروپایی از نطر پخت مشابه با کیک و کلوچه بوده و طعمی کم شیرین دارد که می تواند در زمره محصولات قنادی قرار گیرد.

فر قنادی-فر شیرینی پزی-فر قنادی برای پخت اتواع کیک ، شیرینی ، کلوچه و بیسکوییت کاربرد دارد.

قیمت فر گردان قنادی چگونه است؟

حدود قیمت فر گردان، در انواع مدل های شیرینی پزی خانگی، با ظرفیت های تولید مختلف، متفاوت است. قیمت دستگاه ها، بر اساس سرعت و ظرفیت تولید و نوع استفاده آنها در محدوده قیمت نزدیک به هم قرار دارند.

لطفا جهت اطلاع از قیمت ها و مشخصات دقیق دستگاه ها به سایت ویترن نت مراجعه کنید.

از ۱ رای
شما قبلا رای داده اید
ثـبت نظر

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل