انواع دستگاه قند خرد کن

معرفی دستگاه قند خرد کن

دستگاه قند خرد کن، یکی از ماشین آلات پرفروش برای راه اندازی کسب و کارهای تولیدی است. وظیفه این دستگاه، خرد کردن قند کله یا کلوخ قند به ابعاد کوچک و یا مکعب های کوچک است که برای مصرف مناسب باشد. پس از آن مراحل سرند و بسته بندی قند های خرد شده انجام می­شود. قند های تولید شده در کارخانجات قند در انواع مختلف قند کله ، کلوخ، قند شمشی و قند کبریتی تولید می­شود ولی قند های کبریتی و شمشی چون خود ورقه ای هستند نیاز به خرد شدن ندارند و دستگاه قند خرد کن برای خرد کردن دو نوع دیگر کاربرد دارد.

بیشتر بخوانید: لیست قیمت دستگاه قند خرد کن

دستگاه قند خرد کن، یکی از ماشین آلات پرفروش برای راه اندازی کسب و کارهای تولیدی است. وظیفه این دستگاه، خرد کردن قند کله یا کلوخ قند به ابعاد کوچک و یا مکعب های کوچک است که برای مصرف مناسب باشد.

دستگاه های مورد نیاز در خط تولید قند شکسته

خط تولید قند شکسته یا خط تولید قند حبه شامل قسمت های زیر است که هر کدام وظیفه خاص خود را دارند:

دستگاه قند خرد کن یا دستگاه برش قند که اولین مرحله خط تولید قند شکسته است و وظیفه برش و اسلایس کردن قند کله و کلوخ را برعهده دارد.
دستگاه سرند برای زدودن خاکه های قند از روی قندهای برش خورده
کاربرد دارد.
دستگاه توزین برای پیمانه و وزن کردن قندها نسبت به مظروف نهایی آن برای بسته بندی کاربرد دارد.
دستگاه بسته بندی که بسته به وزن قند از روش های مختلف بسته بندی در کیسه های سلفونی و یا بسته بندی در کارتن استفاده می­شود.

دستگاه قند خرد کن خانگی

دستگاه قند خرد کن کوچک جهت کسب و کارهای خانگی کاربرد دارد و ظرفیت تولید پایین تری برای برش قند ها دارد. کار با این دستگاه بسیار آسان است و نیاز به آموزش خاصی ندارد.
اندازه و ابعاد این دستگاه نسبتا کوچک است و امکان نصب و راه اندازی آن در هر قسمتی در آپارتمان و یا در محوطه ای در زیر زمین وجود دارد .
برق ورودی این دستگاه خرد کن قند به هر دو صورت تک فاز و سه فاز قابل استفاده می باشد که با برق تکفاز شهری، توان۴ کیلو وات دارد.

دستگاه قند خرد کن صنعتی

 دستگاه قند خرد کن صنعتی دارای ظرفیت تولیدی 200 تا 1200 کیلو گرم می­باشد. این دستگاه برای خرد کردن قند کله و قند کلوخه کاربرد دارد. ظرفیت تولید و ابعاد و وزن دستگاه که 800 کیلوگرم می­باشد، برای راه اندازی کسب و کار کارگاهی و صنعتی مناسب می­باشد. برق ورودی آن به هر دو صورت تک فاز و سه فاز امکان پذیر است.

دستگاه قند خرد کن صنعتی دارای ظرفیت تولیدی 200 تا 1200 کیلو گرم می­باشد. این دستگاه برای خرد کردن قند کله و قند کلوخه کاربرد دارد.

دستگاه قند خرد کن اتوماتیک

این دستگاه، قندهای کله و کلوخ را به صورت کاملا یک شکل و منظم خرد می­کند. قندها به شکل مکعب و با ابعاد از پیش تعریف شده، برش داده می­شود. ابعاد قند را در سه سایز 13، 16 و 20 میلیمتر بنا به سفارش مشتری می توان تعریف کرد. برای برش قند از 44 تیغه الماسه استفاده می­شود و به همین دلیل به نام دستگاه قند خردکن 44 تیغه معروف است. بسته به توان دستگاه از الکتروموتورهایی که گردش چپ و راست با دو محور اصلی دارند استفاده می­شود. در دستگاه قند خرد کن اتوماتیک قسمتی که باید برش را انجام دهد با کمک چرخ دنده و گیربکس به دو سمت بالا و پایین و به صورت اتوماتیک حرکت کرده و عمل برش انجام می­گردد.

این دستگاه، قندهای کله و کلوخ را به صورت کاملا یک شکل و منظم خرد می­کند.

دستگاه قند خرد کن اتویی

دستگاه برش قند اتویی از انواع ماشین آلات قند خرد کن است که قند کله به صورت افقی داخل این دستگاه قرار داده می­شود. این دستگاه دارای 44 تیغه است که توسط تیغه ها، قند کله به صورت گرد برش داده می­شود و سپس تکه های قند به سمت دستگاه گیوتین رانده می­شود. تعداد تیغه های این دستگاه متغیر است و می­توان به تعداد مختلف تغییر داد.

شرکت ویترن نت، با گرد آوری تامین کنندگان و تولید کنندگان دستگاه قند خرد کن ، بستری را برای مقایسه و بررسی قیمت این دستگاه برای شما عزیزان فراهم کرده است. با توجه به قیمت های مختلف دستگاه ها، جهت اطلاع از نحوه کارکرد دستگاه و اطلاعات فنی مورد نیاز، به سایت ویترین نت مراجعه نمایید.

از ۱ رای
شما قبلا رای داده اید
ثـبت نظر
    02144158569
    تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

    کد تایید را وارد کنید .