انواع چرخ گلدوزی

یکی از انواع چرخ های خیاطی صنعتی پرکاربرد، دستگاه چرخ گلدوزی صنعتی است. تمامی چرخ خیاطی های معمولی که امروزه در بازار وجود دارند، تقریباً از یک نوع هستند و از سال ها پیش تا امروز در ساختار کلی این چرخ خیاطی ها تغییرات ایجاد نشده است و تنها دستگاه های اتوماتیک جدید از جمله دوخت زیگزاگ، راسته دوزی، جادکمه، دکمه دوزی و انواع کارهای تزئینی همچون گلدوزی به آن ها اضافه شده اند.

اگر قصد خرید چرخ خیاطی گلدوزی دارید، باید به ابعاد تکنیکی آن توجه کنید و همچنین این نکته را در نظر بگیرید که خرید این دستگاه گلدوزی می تواند برای شما نوعی سرمایه گذاری محسوب شود. از انواع ماشین آلات گلدوزی اغلب اوقات در انجام کارهای خانگی و شخصی دوزی استفاده می شود. از مهمترین انواع ماشین گلدوزی می توان به ماشین گلدوزی تک کله و ماشین آلات گلدوزی چند کله اشاره کرد.

پیش از این با نحوه کار چرخ سردوز و کاربرد چرخ میاندوز آشنا شدیم و با نحوه کار چرخ کش دوز و چرخ خیاطی هفت هشت دوخت زیگزاگ آشنا شدیم. در این مقاله به بررسی چرخ گلدوزی و انواع آن می پردازیم.

بیشتر بخوانید: لیست قیمت ماشین آلات گلدوزی

از انواع ماشین آلات گلدوزی اغلب اوقات در انجام کارهای خانگی و شخصی دوزی استفاده می شود. از مهمترین انواع ماشین آلات گلدوزی می توان به تک کله ها و چند کله ها اشاره کرد.

 

ماشین گلدوزی صنعتی فورت اور

ماشین گلدوزی صنعتی فورت اور دارای قابلیت های مختلف از جمله سنگ دوزی، دوخت منجوق، قیطان دوزی و انواع پارچه ها است. این ماشین گلدوزی مجهز به صفحه نمایش لمسی و موتور سرو است. از مهمترین ویژگی های این دستگاه های گلدوزی می توان به سرعت بالا، کمپلت ماکو کویان ژاپن، تسمه تایم ایتالیایی اشاره کرد.

 

ماشین آلات گلدوزی چند کله

ماشین گلدوزی چند کله قابلیت دوخت 9 تا 15 رنگ روی انواع پارچه ها را دارد. از مهمترین ویژگی های انواع ماشین آلات گلدوزی چند کله می توان به کار 24 ساعته، تنظیم سرعت اتوماتیک، سرعت هزار سوزن در دقیقه، قابلیت برگشت به عقب بر اساس رنگ و تعداد سوزن ها اشاره کرد. چند کله ها از جمله رایج ترین ماشین‌های گلدوزی هستند که امروزه در بین افرادی که به حرفه گلدوزی مشغول هستند به شهرت قابل توجهی دست یافته اند.

 

ماشین گلدوزی چند کله قابلیت دوخت 9 تا 15 رنگ روی انواع پارچه ها را دارد.

 

ماشین آلات گلدوزی سری قیطان دوزی

این نوع از ماشین آلات نساجی و بافندگی کاربردهای زیادی دارد. در دستگاه گلدوزی سری قیطان دوزی امکان قیطان دوزی دوار، نوار دوزی، گلدوزی مسطح و اضافه نمودن پولک در دسترس کاربران است.

 

دستگاه گلدوزی خاص FT-1201+1PD

از مهمترین ویژگی های ماشین گلدوزی خاص FT-1201+1PD می توان به گلدوزی به صورت مسطح، پولک دوزی، منجوق دوزی، قیطان دوزی و دوخت زنجیره ای اشاره کرد.

 

دستگاه گلدوزی FT601-CTM

در صنایع نساجی و بافندگی یکی از ماشین آلات منحصر به فرد گلدوزی دستگاه گلدوزی FT601-CTM است که قابلیت هایی همچون سنبل دوزی، دوخت زنجیره ای و نصب قیطان دوز ثابت را دارد.

 

دستگاه گلدوزی FT-PD

از ویژگی های مهم و قابل توجه دستگاه گلدوزی  FT-PD نیز می توان به نوار دوزی، قیطان دوزی بدون انجام هیچ گونه گلدوزی حتی به صورت ساده اشاره کرد.

 

دستگاه گلدوزی تک کله 6 کاره

علاوه بر چرخ های گلدوزی چند کله یکی دیگر از انواع ماشین آلات گلدوزی که استفاده از آن ها بسیار رایج است، دستگاه گلدوزی تک کله است. یکی از تک کله های منحصر به فرد که امروزه به صورت گسترده در بازار عرضه شده اند و بسیاری از افرادی که به صورت حرفه ای مشغول به کار گلدوزی اند طرفدار آن هستند، ماشین گلدوزی تک کله 6 کاره است. این دستگاه دارای ویژگی های قابل توجهی همچون گلدوزی فلت، سنگ دوزی، پولک دوزی دبل، نوار و قیطان دوزی دوار و منجوق دوزی است.

 

دستگاه گلدوزی تک کله تمام اتوماتیک

یکی دیگر از تک کله ها در بحث ماشین آلات گلدوزی، دستگاه گلدوزی تک کله فول اتوماتیک می باشد. این دستگاه دارای عملکردی کاملاً دقیق است و به صورت دقیق طراحی شده است. از ویژگی های دستگاه گلدوزی تک کله تمام اتوماتیک کم مصرف بودن و بی صدا بودن آن است. یکی از قابلیت های منحصر به فرد این دستگاه قابلیت تکرار یک طرح تا 99 بار با دقتی بسیار بالا و یکسان است. این دستگاه به صفحه نمایش لمسی و موتور سرو، مجهز است.

سرعت دستگاه گلدوزی تک کله تمام اتوماتیک گلدوزی بالاست و کمپلت ماکو و کوپان ژاپن، قابلیت برگشت به عقب بر مبنای تعداد سوزن ها و یا رنگ از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این ماشین گلدوزی می باشد.

 

 از دیگر ویژگی های دستگاه گلدوزی تک کله تمام اتوماتیک کم مصرف بودن و بی صدا بودن آن است.

 

قیمت ماشین آلات گلدوزی

در این مقاله با انواع ماشین آلات گلدوزی و کاربرد هر کدام از انواع آشنا شدیم. امیدواریم با استفاده از راهنمایی های ارائه شده در رابطه با انواع ماشین آلات ارائه شده در این مقاله توانسته باشیم کمکی هرچند کوچک در انتخاب دستگاه گلدوزی مناسب به شما کرده باشیم.

ویترن نت، تامین کنندگان و تولید کنندگان مختلف در صنایع نساجی و بافندگی را گرداوری می کند و بستری را فراهم می کند که بتوانید در آن به مقایسه قیمت چرخ های خیاطی صنعتی از جمله قیمت چرخ گلدوزی صنعتی، قیمت چرخ سرکیسه دوزی و نیز قیمت چرخ خیاطی جک و ... بپردازید و در نهایت به خرید چرخ های خیاطی صنعتی مورد نظر خود بپردازید.

پیش از این در مقالاتی مختلف با انواع دستگاه نمادوز، ماشین دکمه دوز، دستگاه فیلتو دوز و چرخ های دوخت هوای گرم آشنا شدیم. همچنین دستگاه دوخت آلتراسونیک، دستگاه راسته تا کن و دستگاه لحاف دوزی نیز معرفی شدند. در نهایت شما می توانید با در نظر داشتن این اطلاعات و بررسی قیمت های آن ها به خرید چرخ خیاطی صنعتی مورد نظر خود بپردازید.

از ۱ رای
شما قبلا رای داده اید
ثـبت نظر

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل
    02144168445