راه اندازی کسب و کار خانگی با تولید پیاز داغ خانگی

این روزها که خانواده‌ها وقت کمی برای آشپزی و پخت و پز دارند، استفاده از پیاز داغ آماده بسیار رایج شده است. به همین دلیل بسیاری به فکر راه اندازی کسب و کار خانگی و تولید پیاز سرخ شده خانگی افتاده‌اند.

این روزها که خانواده‌ها وقت کمی برای آشپزی و پخت و پز دارند، استفاده از پیاز داغ آماده بسیار رایج شده است. به همین دلیل بسیاری به فکر راه اندازی کسب و کار خانگی و تولید پیاز سرخ شده خانگی افتاده‌اند. از آنجا که تقریبا در هر غذایی از پیاز داغ استفاده می‌شود، میزان مصرف بالایی دارد و می‌توان انتظار داشت که تولید و فروش پیاز داغ خانگی حاشیه سود خوبی داشته باشد. پیش از این در بلاگ ویترین نت به بررسی خط تولید پیاز پرداخته‌ایم در این نوشته می‌خواهیم تولید پیاز داغ آماده را به عنوان یک کسب و کار خانگی بررسی کنیم.

اگر شما هم به فکر راه اندازی کسب و کار خانگی و کسب درآمد در منزل هستید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را مطالعه کنید.

حتما ببینید: لیست قیمت دستگاه سرخ کن

نحوه تولید پیاز داغ خانگی


دستگاه‌های مورد نیاز : دستگاه اسلایسر - دستگاه سرخ کن - دستگاه دوخت رومیزی
حداقل فضای مورد نیاز : 6 متر
سرمایه اولیه : 8 میلیون تومان
دوره بازگشت سرمایه : 2 ماه
تعداد نیروی مورد نیاز : 2 نفر

  • برای شروع کار ابتدا باید پیازها را پوست گیری کنید، برای این کار می‌توانید از دستگاه پوست گیر نیز استفاده کنید ولی پیشنهاد می‌کنیم در ابتدای کار و به منظور کاهش هزینه‌ها این کار را با دست انجام دهید.
  • پس از پوست گیری و شستشوی پیازها نوبت به سخت ترین مرحله می‌رسد. در این قسمت باید پیازها را خرد کنید. با خرید یک دستگاه اسلایسر می‌توانید به راحتی پیازها را به صورت خلال‌های یک دست و یک اندازه خرد کنید.
  • پیاز‌های خلالی و خرد شده حالا آماده سرخ شدن هستند. با یک دستگاه سرخ کن دولگنه بن ماری دار به راحتی می‌توانید میزان زیادی پیاز را در یک مرحله سرخ کنید.
  • حالا می‌توانید با تهیه پاکت‌های آماده و پر کردن آنها با مقدار دلخواه پیاز سرخ شده، با استفاده از دستگاه دوخت رومیزی، در کیسه‌ها را پلمپ کرده و محصول خود را آماده فروش کنید. می‌توانید 5 دستگاه بسته بندی خانگی پرکاربرد را مطالعه کرده و با دقت دستگاه بسته بندی خود را انتخاب کنید.

همین حالا برای مشاوره تخصصی رایگان درباره دستگاه‌های خط پیاز سرخ شده با کارشناسان ویترین نت تماس بگیرید :  02191015263

با همین مقدار سرمایه می‌توانید به تولید میوه خشک در منزل به عنوان یک کسب و کار خانگی نیز فکر کنید.

از ۳ رای
شما قبلا رای داده اید
ثـبت نظر
    02191015263
    تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

    کد تایید را وارد کنید .