کسب درآمد در منزل با دستگاه کره گیر خانگی

دستگاه کره گیر و ارده گیری

دستگاه کره گیر و ارده گیر برای تولید انواع کره و ارده در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه‌ کره گیر و ارده گیری که از جمله دستگاه‌های عمل آوری مواد غذایی محسوب می‌شود، می‌تواند مغز‌هایی مانند کنجد، بادام و فندق را کره‌گیری کند و ارده و شیره خرما و یا انگور را نیز تهیه کند. ارده و کره از غذا‌های پرمصرف در ایران هستند و به همین دلیل کسب و کار‌های خانگی زیادی به تولید آن‌ها روی آورده اند. تنها وسیله مورد نیاز برای این کسب و کار‌ها نیز یک دستگاه ارده‌گیری است. در ادامه در خصوص نحوه کار و انواع دستگاه کره گیر و ارده گیر و همچنین مزایای آن‌ها بیشتر توضیح خواهیم داد.

حتما ببینید: لیست قیمت دستگاه کره گیر و ارده گیری

دستگاه کره گیر و ارده گیر برای تولید انواع کره و ارده از مواد غذایی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه‌های مورد نیاز : دستگاه ارده گیر
حداقل فضای مورد نیاز : 12 متر
میزان سرمایه اولیه : 10 میلیون تومان
دوره بازگشت سرمایه : 2 ماه
تعداد نیروی مورد نیاز : 2 نفر

هزینه راه اندازی کسب و کار خانگی با دستگاه کره گیر خانگی

در سال‌های اخیر با زیاد شدن فشار‌های اقتصادی کسب و کار‌های کوچک و خانگی شروع به رشد کرده اند. معمولا بهترین و کم ریسک‌ترین کسب و کار در حال حاضر مواد غذایی است. کره و ارده نیز از محصولاتی هستند که در کشور مصرف بالایی دارند به خصوص در فصول سرد سال. برای ورود به کسب و کار تولید ارده و کره خانگی نیاز به هزینه بالایی نخواهید داشت. تنها موارد مورد نیاز شما برای این کسب و کار یک دستگاه کره گیر و ارده گیر به همراه مواد اولیه و قالب‌های بسته‌بندی است. شما می‌توانید یک دستگاه کره گیر کوچک تهیه کنید و به راه اندازی کسب و کار خانگی با دستگاه کره گیر بپردازید. این مبلغ اصلی ترین هزینه شماست و پس از آن باید ظروفی را که می‌خواهید محصول را در آن پر کنید، انتخاب کنید. محصول تولیدی با دستگاه کره گیر (با هر ظرفیتی) دقیقا به اندازه محصول ورودی است و دستگاه کره گیر در هر ساعت 10 الی 15 کیلوگرم ارده یا کره تولید می‌کند و تقریبا به ازای هر کیلوگرم ارده 10 هزار تومان سود می‌کنید. 

یکی از اصلی ترین مزایای دستگاه کره گیر عدم تولید ضایعات است، برای مثال اگر شما 15 کیلوگرم بادام زمینی داشته باشید می‌توانید با این دستگاه 15 کیلوگرم کره بادام زمینی را تولید کنید.

در کسب و کار‌های خانگی معمولا هر چه افراد و نیرو‌های کار بیشتر شوند، حاشیه سود کاهش خواهد یافت. کسب و کار تهیه ارده و کره خانگی با استفاده از دستگاه نیاز زیادی به نیروی کار ندارد و دستگاه به شکل اتوماتیک عملیات تولید را انجام خواهد داد و فقط برای بسته‌بندی و پخش به نیروی کار نیاز خواهید داشت. حتی مواد اولیه مصرفی نیز به شکلی هستند که فاسد نخواهند شد و شما می‌توانید از مواد اولیه خریداری شده برای مدت طولانی استفاده کنید.

انواع دستگاه کره گیر و ارده گیری

دستگاه کره گیر رومیزی یا دستگاه کره بادام زمینی

دستگاه کره‌گیر و ارده‌گیری رومیزی دارای اندازه‌های کوچک‌تر و توان تولیدی پایین‌تری هستند و بیشتر در کسب و کار‌های کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرند.دستگاه کره و ارده‌گیر دارای دو سنگ است که سنگ بالایی ثابت و سنگ پایین متحرک است.مکانیزم این دستگاه به صورت چرخش سطح به سطح و پرسرعت دو سنگ دوار دایره‌ای شکل آجدار است.

همین حالا برای مشاوره تخصصی رایگان درباره دستگاه‌ کره گیر و ارده گیر و خرید آن، با کارشناسان ویترین نت تماس بگیرید.

 

مدل های رومیزی دارای اندازه های کوچک تر و توان تولیدی پایین تری هستند

دستگاه کره گیر صنعتی

دستگاه کره گیر و ارده‌گیر صنعتی اندازه‌های بزرگی دارند و می‌توانند با قدرت بالای خود در هر ساعت مقدار زیادی کره و ارده تولید کنند.

مدل های صنعتی اندازه های بزرگی دارند و می توانند با قدرت بالای خود در هر ساعت مقدار زیادی کره و ارده تولید کنند.

همین حالا برای مشاوره تخصصی رایگان درباره دستگاه‌ کره گیر و ارده گیر با کارشناسان ویترین نت تماس بگیرید.

نحوه کار دستگاه کره گیر و ارده گیر

دستگاه کره‌گیر و ارده‌گیر دارای دو سنگ است که همانند آسیاب کار می کنند.سنگ بالایی ثابت است و سنگ پایینی با سرعت می‌چرخد. در این شرایط دانه‌ها و مواد غذایی در میان دو سنگ قرار می‌گیرند و گردش سنگ موجب له شدن ماده غذایی و ایجاد ارده و کره می‌شود. فاصله موجود میان سنگ‌ها و همچنین میزان گردش بر میزان نرمی ارده و کره تاثیر خواهد گذاشت. هر مقدار دستگاه بزرگتر شود، سرعت گردش سنگ بیشتر و اندازه آن بزرگتر می‌شود تا توان تولیدی دستگاه افزایش پیدا کند.

محصولات تولیدی به وسیله دستگاه کره گیر و ارده گیر

 • کره پسته
 • کره گردو
 • کره بادام زمینی 
 • کره و کرم کنجد
 • ارده و شیره انگور
 • ارده و شیره خرما
 • شیر سویا 
 • شیر بادام زمینی

محصولات تولیدی به وسیله دستگاه کره گیر و ارده گیر کره پسته کره گردو و مانند ان ها هستند.

 

مزایای استفاده از دستگاه کره گیر و ارده گیر به عنوان کسب و کار خانگی

 • این دستگاه‌ها می توانند محصولات مختلفی را تولید کنند. بدین ترتیب می توانید با خرید یک دستگاه چندین مدل ارده و کره مختلف تولید کنید. تنوع در محصولات تولیدی قطعا می تواند میزان فروش شما را به میزان چشمگیری افزایش دهد.
 • دستگاه کره‌گیر و ارده‌گیر کاملا بهداشتی است و از موارد ایمنی مختلفی پیروی می‌کند. این دستگاه‌ها دارای محفظه‌های قابل شستشوی استیل هستند و برای موارد ایمنی نیز تنظیمات بسیاری دارند.
 • کار با این دستگاه‌ها بسیار راحت است و نیاز به آموزش خاصی نخواهید داشت. فقط باید تنظیمات دستگاه را بر اساس ماده غذایی مورد نظر هماهنگ کنید و بقیه کار توسط دستگاه انجام می شود.
 • محصول تولیدی توسط دستگاه کره‌گیر و ارده‌گیر دارای طول عمر زیادی است. به دلیل وجود روغن‌های حاصل از له شدن مغز‌ها، معمولا ارده و کره طول عمر زیادی دارند و به راحتی خراب نخواهند شد. این عامل موجب می شود شما زمان مناسبی برای فروش محصولات تولیدی خود داشته باشید.
از ۱۳ رای
شما قبلا رای داده اید
ثـبت نظر
  02191015263
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .