ثبت نام تامین کنندگان ورود
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
موتور برق 3 فاز 500 آمپر
۱۳۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

 موتور برق ها در عملکرد خودشان بسیار شبیه دیزل ژنراتور ها هستند اما در ابعاد کوچیکتر بر همین پایه کارخانه هایی که در تولید ژنراتور و دیزل زنراتر پیشتاز می باشند برای ایجاد سهولت در کار مشتری به تولید این وسیله اقدام کردند و در همین اساس به تولید انواع موتور برق در مدل های مختلف پرداختند که در دو نوع گاز سوز، و بنزینی در بازار وجود دارد. موتور برق 3 فاز، با خروجی 500 آمپر، دارای دوازده سیلندر هوا خنک می باشد. این موتور مجهز به سوپر شارژر و اینتر کولر است. نوع موتور VM و خروجی 500 آمپراست.    

دستگاه پالت پیچ دست دوم
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پالت پیچ دست دوم دارای عملکرد در حد دستگاه نو می باشد و برای بسته بندی انواع پالت مناسب می باشد .  پالت پیچ دارای HMI قابل برنامه ریزی و دو عدد اینورتر LS کره جهت کنترل دور سینی و ترولی فیلم استرچ دستگاه می باشد . قطر سینی 150 سانتی متر می باشد و تحمل وزن از 300 کیلو الی 1700 کیلو گرم است. دستگاه پالت پیچ دست دوم از برق مصرفی تک فاز استفاده میکند.

پمپ روتاری دست دوم مدل Edwards
۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پمپ روتاری مدل Edwards ساخت کشور آلمان می باشد. این پمپ کارکرده اما در حد نو می باشد. ویژگی های این پمپ به شرح زیر است : پمپ به صورت دو مرحله ای کار می کند و دارای قدرت مکش 8 مترمکعب بر ساعت می باشد. همچنین خلاء نهایی پمپ 3-^10 میلی بار است.

صنعت سازان نام آور