ثبت نام تامین کنندگان ورود
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
دستگاه پرس قرص روتاری 8 سنبه
۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پرس قرص روتاری ۸ سنبه قابلیت compakt کردن انواع پودر های گیاهی و شیمیایی به شکل های متنوع از جمله گرد ، بیضی و ... را دارد . پرس قرص روتاری با فشار ۱۲ تن واقعی و وزن ۲۴۰ کیلو و ۸ سنبه جهت تولید قرص طراحی و ساخته میشود و نمونه داخلی نداره با توجه به اینکه تمام داخلی ها تک یا دو سنبه هستند . از ویژگی های این دستگاه میتوان به این موارد مانند : - تمام قطعات داخلی و با فناوری روز دنیا هستند. - سرعت دستگاه 50 هزار قرص در ساعت معادل 800 قرص در دقیقه است - دستگاه پرس قرص روتاری 8 سنبه تمام اتوماتیک می باشد وتوسط plc کنترل می شود. - دارای مانیتور هوشمند است و تنظیم سرعت فشار و وزن قرص به راحتی از روی مانیتورانجام میگیرد . - دستگاه روتاری دارای 8 استیشن و سمبه های دستگاه استاندارد d man st می باشد.  

دستگاه چک ویر
۳۰,۰۰۰,۰۰۰ - ۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

چک ویر  یا سیستم توزین اتوماتیک ، عمل سنجش وزن محصولات را با سرعت بالا و در حال حرکت انجام میدهد. از این سیستم برای کنترل وزن مواد در حین حرکت به کار می رود . ترکیب دستگاه مذکور با انواع چاپگر ها و یا سیستم های جدا ساز کاربرد فراوانی در صنایع مختلف دارا می باشد . این امر باعث میشود که اولا بابت این عمل در وقت و نیروی انسانی صرفه جویی شود و هم تمام موارد خارج از رنج از چرخه بسته بندی عودت داده شوند. سنجش وزن  امروزه بخش مهمی از تجهیزات را در کارخانه های تولیدی به خود اختصاص داده است.در این  روش محصول بلافاصله بعد از بسته بندی روی کانوایر انتقال قرار گرفته و برای طی مسیر براحتی از این دستگاه عبور کرده و بدون اختصاص زمان برای توزین و سنجش وزن انجام میشود . در روش توزین داینامیک ، توزین در زمان تولید کاملا بی تاثیر است. روش توزین در حرکت یا همان توزین داینامیک ، به تولید کنندگان کمک میکند که در محاسبات زمان تولید محصول زمان دست و پا گیر برای این مهم جز تاخیر در تولید و نتیجتا آمار تولید دخل و تصرفی بوجود نیاید و استقبال از این روش به سرعت افزایش یابد. در واحدهای کنترل کیفیت کارخانجات تولیدی در خصوص دستگاهای کنترلی مستقر در خط تولید، صحت تست و دقت سیستم اندازه گیری و تکرار پذیری تست و آزمون انتهای خط تولید از رتبه اهمیت بسیار بالا برخوردار است.    

دستگاه قرص ساز رومیزی
۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه قرص ساز وسیله ای ست مکانیکی که برای فشرده سازی پودر به شکل قرص های هم شکل و هم وزن در سایز و شکل دلخواه با قابلیت درج آرم محصول استفاده می شود. این دستگاه قادر است انواه پودر ها و گرانول های دارویی وخوراکی را به قرص های هم شکل و هم اندازه تبدیل کند برای افزایش ظرفیت تولید امکان ساخت دستگاه به صورت دوپا وجود دارد . این دستگاه برای قرص های چسبنده ، خمیری ، عسلی طراحی شده است که طی سه مرحله خمیر قرص را قالب زنی میکند. از ویژگی های این دستگاه : کم حجم و سبک و بادوام و از نظر اپراتوری ساده است. برای پرس کردن انواع مختلفی از پودر و گرانول طراحی شده است. ابزار های کنترل دستگاه امکان ایجاد تنظیمات برای پارامتر هایی مانند فشار پانچ،عمق پرشدگی قالب و ضخامت قرص را فراهم آورده است. قرص نهایی تولید شده با این دستگاه از نظر مشخصات ظاهری و فیزیکی کاملا مشابه قرص تولید شده دستگاه های روتاری صنعتی است. برای تولید انواع قرص با کاربرد های مختلف قابل استفاده است .

ماشین مینی بلیستر پلاستیک مدل MB-65
۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ماشین مینی بلیستر پلاستیک –آلومینیوم مدل MB-65  برای داروسازی یا صنایع غذایی ,شیمیایی در مقیاس کوچک بسیار مناسب است. کار کرد ماشین بر محور چرخده سیلکو ئیدی بعنوان محرک اصلی طراحی شده که عمر طولانی و حرکت بی صدا ولرزشی را تضمین می کند. در این دستگاه پروسه شکل دادن , پیشروی , گرم کردن براحتی قابل تنظیم می باشد . مینی بلیستر مناسب برای کپسول , قرص, دراژه , آدامس است .  

دستگاه قرص ساز هیدرولیک
۱۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پرس قرص وسیله ای ست مکانیکی که برای فشرده سازی پودر به شکل قرص های هم شکل و هم وزن در سایز و شکل دلخواه با قابلیت درج آرم محصول استفاده می شود. دستگاه پرس قرص هیدرولیک با 4 سمبه قابلیت تولید 4800 قرص در ساعت را دارا می باشد . یک پرس قابلیت تولید قرص از پودر های مختلف نظیر: مواد دارویی،پاک کننده،صنعتی و آرایشی را دارد .

روکش زن شکلات
۲۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

روکش زن مناسب تولید بادام زمینی با روکش طعم دار تولید جیلی بیلی (پاستیل) روکش زن اسمارتیس تولید شکلات سنگی تولید دراژه است.    

دستگاه قرص ساز رومیزی
۹,۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه قرص ساز رومیزی  برای قرص های چسبنده ، خمیری ، عسلی طراحی شده است قطر های مختلف قابل تولید می باشد ، برای هر قطر قالب مخصوص به خود را جایگزین می کنیم . قطر ها می تواند 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 ، 12.5 میلیمتر می باشد هر دستگاه با یک قالب به فروش می رسد ، جهت قالب های اضافی مبلغ جداگانه دریافت خواهد شد .  دستگاه قرص ساز رومیزی بسیار کوچک ، کم مصرف ، راندمان بالا ، سر و صدای کم ، بدون آلودگی ، عملیات ساده ، ایمن و قابل اعتماد می باشد که به راحتی می توان در لابراتوآرهای کوچک ف بیمارستان ها ، داروسازی ها ، داروخانه ها ، آزمایشگاه ها ، عطاری ها ، مراکز تولید داروهای گیاهی ، درمانگاه ها ، کلینیک ها ، دامپزشکی ها ، داروخانه ها و مواد غذایی حیوانات خانگی و ... مورد استفاده قرار گیرد. طریقه کا ردستگاه قرص ساز رومیزی  به این صورت است که قرص های خمیری و چسبنده یا عسلی ، قرص ها شیرین و .. را با این دستگاه می توان تولید کرد . دستگاه قرص ساز رومیزی خمیر را در قالب مخصوص برش عمودی و سپس برش های افقی را تبدیل به قرص می نماید هم چنین قابلیت فشردن ، صیقل و خشک کردن از دیگر مزایای دستگاه قرص ساز رومیزی می باشد . کاربرد و عملکرد ساده و آسان ، کارکرد مداوم و خشک کردن قرص ، اندازه های قرص یکسان ، بدون نیاز به فیلتر و دستگاه و قطعات اضافی ، تمیز کردن راحت ، جداسازی قطعات  در دستگاه قرص ساز رومیزی به سادگی می باشد هم چنین دستگاه قرص ساز رومیزی طبق استاندارد GMP ساخته شده و قطعات آن استینلس استیل خوراکی ، دارویی می باشد .

دستگاه قرص ساز گیاهی و صنعتی
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه قرص ساز گیاهی و صنعتی توانایی تولید قرص از همه نوع پودر ریز یا درسشت و چسبنئه گیاهان و پودرهای شیمیایی را با سرعت 1500 تا 220000 در ساعت را دارا می باشد.

دستگاه بسته بندی قرص و کپسول
۵۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بسته بندی قرص و کپسول جهت بسته بندی نواری یاخشابی قرص در فویل وسطح فورمینگ شده پی وی سی میباشد در دو مدل تک قالبه،۴قالبه بزرگ دائم کار،بلیستر ینگ و با قابلیت جمع ضایعات وپرت پرکن ۲مخزنه اینورتور دار جهت تنظیم میزان باردهی وتعویض راحت قالبها و تنظیم کورس بال اسکرورالکترونیک مجهز به سروو موتور واینکودرمناسب جهت تولیدات محدود وصنعتی با سرعت۱۲۰۰-۲۲۰۰-بسته در ساعت مجهز به سیتم کنترلی پی ال سی و بخش فورمینگ وپرکن وپرسینگ گرم آلمنیوم لمینت وپرس نامبر بچ و برش ماتریس نوار با شکل دلخواه وسیستم شمارشگر تعداد بسته های تولیدی است.

صنعت سازان نام آور