ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
ثبت رایگان محصول
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
دستگاه قرص ساز مدل ag_zp
۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

  روش کار دستگاه قرص ساز روتاری :     در دستگاه قرص ساز روتاری قرص‌ها با فشرده شدن پودر در داخل یک قالب توسط یک پانچ یا سنبه تولید می‌شوند.     برای دستگاه قرص ساز روتاری فرمول پودر بر اساس کاربرد مورد نظر بایستی تهیه شود.     در صنایع داروسازی ترکیبی از مواد پودری مانند ماده موثر، افزودنیهای بی اثرکننده، روان کننده‌ها و تجزیه کننده‌ها استفاده می‌شود.     دستگاه قرص ساز روتاری قابلیت افزایش مقدار تولید با افزایش تعداد حفره‌های قالب وجود دارد. فرایند پرس قرص در 5 مرحله انجام میشود :      1- پرشدن     مرحله اول-  در دستگاه قرص ساز روتاری چرخ لنگ، پانچ بالایی را از داخل قالب بیرون کشیده و پانچ پایین را در داخل حفره قالب به پایین ترین سطح خود می رساند.     دراین دستگاه (دستگاه قرص ساز روتاری) پودر از داخل قیف به داخل قالب ریزش کرده و حفره ایجاد شده به وسیله قالب و پانچ پایین را پر می کند.     مرحله دوم- پانچ پایین بر اساس مقدار مورد نیاز از مواد تنظیم شده و بالا می آید، بدین ترتیب پودر اضافه از داخل قالب خارج می شود.     2- فشرده شدن     مرحله سوم- در دستگاه قرص ساز روتاری پانچ پایین ثابت مانده و پانچ بالایی پایین آمده و با ورود به قالب، پودر را به صورت قرص پرس می کند.      3- خروج قرص     مرحله چهارم- پانچ بالایی بیرون کشیده می شود و همزمان پانچ پایین به سمت بالا حرکت کرده و دستگاه قرص ساز روتاری قرص پرس شده را بالا می آورد.     در دستگاه قرص ساز روتاری قرص ساخته شده با حرکت کفشک هاپر از روی قالب کنار زده می‌شود.     مرحله ۵- چرخه فوق برای تولید قرص های بعدی تکرار می شود.            

دستگاه قرص ساز رومیزی
۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه قرص ساز وسیله ای ست مکانیکی که برای فشرده سازی پودر به شکل قرص های هم شکل و هم وزن در سایز و شکل دلخواه با قابلیت درج آرم محصول استفاده می شود. این دستگاه قادر است انواه پودر ها و گرانول های دارویی وخوراکی را به قرص های هم شکل و هم اندازه تبدیل کند برای افزایش ظرفیت تولید امکان ساخت دستگاه به صورت دوپا وجود دارد . این دستگاه برای قرص های چسبنده ، خمیری ، عسلی طراحی شده است که طی سه مرحله خمیر قرص را قالب زنی میکند. از ویژگی های این دستگاه : کم حجم و سبک و بادوام و از نظر اپراتوری ساده است. برای پرس کردن انواع مختلفی از پودر و گرانول طراحی شده است. ابزار های کنترل دستگاه امکان ایجاد تنظیمات برای پارامتر هایی مانند فشار پانچ،عمق پرشدگی قالب و ضخامت قرص را فراهم آورده است. قرص نهایی تولید شده با این دستگاه از نظر مشخصات ظاهری و فیزیکی کاملا مشابه قرص تولید شده دستگاه های روتاری صنعتی است. برای تولید انواع قرص با کاربرد های مختلف قابل استفاده است .    

میکسر هموژنایزر آزمایشگاهی
۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان

میکسر هموژنایزر آزمایشگاهی یا میکسر هموژنایزر داروسازی برای ساخت سوسپانسیون ها و امولسیون ها استفاده میشود . آسیاب کردن و انحلال ذرات در صنایع تولید مواد غذایی توسط میکسر هموژنایزر آزمایشگاهی انجام میگیرد . این میکسر درفرایندهای شیمیایی ، صنایع بهداشتی ، تولید مواد آرایشی و صنایع رنگ و رزین کاربرد دارد .    

ماشین مینی بلیستر پلاستیک مدل MB-65
۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

ماشین مینی بلیستر پلاستیک –آلومینیوم مدل MB-65  برای داروسازی یا صنایع غذایی ,شیمیایی در مقیاس کوچک بسیار مناسب است. کار کرد ماشین بر محور چرخده سیلکو ئیدی بعنوان محرک اصلی طراحی شده که عمر طولانی و حرکت بی صدا ولرزشی را تضمین می کند. در این دستگاه پروسه شکل دادن , پیشروی , گرم کردن براحتی قابل تنظیم می باشد . مینی بلیستر مناسب برای کپسول , قرص, دراژه , آدامس است .  

میکسر هموژنایزر برش بالا
۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان

عملکرد میکسرهای برش بالا از طریق مجموعه ای است که با مکانیزم استاتور-روتور طراحی شده اند. در این سیستن روتور متحرک و استاتور ثابت است. هنگامی که پره های روتور شروع به کار می کند، جامدات و مایعات اطراف خود را به سمت داخل کشیده و سپس آنرا به صورت شعاعی از طریق منافذ استاتور به سمت مخزن بازمی گرداند. در طول این فرایند در اثر برش شدید ذرات جامد و مایع ریز شده و یک مخلوط کاملا همگن با توزیع یکنواخت حاصل می شود. هر بار که ذرات وارد منطقه میکس شوند در اثر برش وارد شده اندازه ذرات کاهش می یابد. کاربرد : ساخت سوسپانسیون ها و امولسیون ها آسیاب کردن و انحلال ذرات در صنایع تولید مواد غذایی فرایندهای شیمیایی صنایع بهداشتی تولید مواد آرایشی صنایع رنگ و رزین

قرص ساز
۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه پرس قرص وسیله ای ست مکانیکی که برای فشرده سازی پودر به شکل قرص های هم شکل و هم وزن در سایز و شکل دلخواه با قابلیت درج آرم محصول استفاده می شود. دستگاه پرس قرص هیدرولیک با 4 سمبه قابلیت تولید 4800 قرص در ساعت را دارا می باشد . یک پرس قابلیت تولید قرص از پودر های مختلف نظیر: مواد دارویی،پاک کننده،صنعتی و آرایشی را دارد .

دستگاه قرص ساز
۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه پرس قرص وسیله ای ست مکانیکی که برای فشرده سازی پودر به شکل قرص های هم شکل و هم وزن در سایز و شکل دلخواه با قابلیت درج آرم محصول استفاده می شود. پرس قرص هیدرولیک با 4 سمبه قابلیت تولید 4800 قرص در ساعت را دارد . در دستگاه قرص ساز یک پرس قابلیت تولید قرص از پودر های مختلف نظیر : مواد دارویی ، پاک کننده ، صنعتی و آرایشی دارا می باشد.  پرس قرص هیدرولیک به منظور تولید قرص های بزرگ از مواد گرانولی و پودری طراحی شده است. نیرو محرکه این دستگاه فشار جک هیدرولیک است.        

روکش زن شکلات
۲۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

روکش زن مناسب تولید بادام زمینی با روکش طعم دار تولید جیلی بیلی (پاستیل) روکش زن اسمارتیس تولید شکلات سنگی تولید دراژه است.    

دستگاه قرص ساز رومیزی
۹,۷۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه قرص ساز رومیزی  برای قرص های چسبنده ، خمیری ، عسلی طراحی شده است قطر های مختلف قابل تولید می باشد ، برای هر قطر قالب مخصوص به خود را جایگزین می کنیم . قطر ها می تواند 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 10 ، 12.5 میلیمتر می باشد هر دستگاه با یک قالب به فروش می رسد ، جهت قالب های اضافی مبلغ جداگانه دریافت خواهد شد .  دستگاه قرص ساز رومیزی بسیار کوچک ، کم مصرف ، راندمان بالا ، سر و صدای کم ، بدون آلودگی ، عملیات ساده ، ایمن و قابل اعتماد می باشد که به راحتی می توان در لابراتوآرهای کوچک ف بیمارستان ها ، داروسازی ها ، داروخانه ها ، آزمایشگاه ها ، عطاری ها ، مراکز تولید داروهای گیاهی ، درمانگاه ها ، کلینیک ها ، دامپزشکی ها ، داروخانه ها و مواد غذایی حیوانات خانگی و ... مورد استفاده قرار گیرد. طریقه کا ردستگاه قرص ساز رومیزی  به این صورت است که قرص های خمیری و چسبنده یا عسلی ، قرص ها شیرین و .. را با این دستگاه می توان تولید کرد . دستگاه قرص ساز رومیزی خمیر را در قالب مخصوص برش عمودی و سپس برش های افقی را تبدیل به قرص می نماید هم چنین قابلیت فشردن ، صیقل و خشک کردن از دیگر مزایای دستگاه قرص ساز رومیزی می باشد . کاربرد و عملکرد ساده و آسان ، کارکرد مداوم و خشک کردن قرص ، اندازه های قرص یکسان ، بدون نیاز به فیلتر و دستگاه و قطعات اضافی ، تمیز کردن راحت ، جداسازی قطعات  در دستگاه قرص ساز رومیزی به سادگی می باشد هم چنین دستگاه قرص ساز رومیزی طبق استاندارد GMP ساخته شده و قطعات آن استینلس استیل خوراکی ، دارویی می باشد .

دستگاه میکسر پودر
۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه میکسر پودر در کارخانه ها و کارگاه های تولید مواد غذایی که نیازمند میکس کردن چندین ادویه مانند: زردچوبه، دارچین، فلفل، زنجبیل، پودر موسیر، کاری و یا هم زدن و مخلوط کردن پودر های خوراکی مانند: نشاسته، جوش شیرین، قهوه، نسکافه هستند کاربرد فراوانی دارد. از دستگاه میکسر بلندر در خط تولید و بسته بندی ادویه جات، خط تولید گیاهان داروئی، خط تولید انواع طعم دهنده ها و چاشنی ها و همچنین در خطوط تولید صنایع لبنی و شیر خشک استفاده می شود. این دستگاه با استاندارد GMP در مقیاس کوچک جهت مخلوط کردن و یکنواخت سازی پودر و گرانول استفاده می شود که در صنایع داروسازی ،شیمیایی ، مواد غذایی و صنایع مرتبط دیگر کاربرد دارد . متریال دستگاه میکسر پودر استینلس استیل غذایی-دارویی می باشد. عملکرد دستگاه چرخش ۳۶۰ درجه و در جهات مختلف جهت یکنواخت سازی از طریق انتقال دهنده های مکانیکی می باشد. ویژگی ها : ساختار جمع و جور عملکرد ساده سرعت بالا زمان کوتاه مخلوط یکنواخت و همگون آسان برای شستشو کارکرد مداوم بدون سر و صدا راحتی تعمیر و نگهداری از برتریهای این دستگاه می باشد .  

صنعت سازان نام آور
ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول