× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
نرم افزار طراحی پارچه دابی
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

نرم‌افزار طراحى و شبیه‌سازى دابى بوریا، فرآیند طراحى، ایجاد کارت ضربه، نخ‌کشى و ایجاد رنگ‌بندى‌هاى مختلف از یک طرح را به‌صورت قابل‌ملاحظه‌اى تسریع و آسان نموده و در انتها، پارچه طراحى‌شده را قبل از تولید به‌صورت واقعى شبیه‌سازى مى‌نماید. نرم‌افزار طراحى و شبیه‌سازى دابى بوریا، فرآیند طراحى، ایجاد کارت ضربه، نخ‌کشى و ایجاد رنگ‌بندى‌هاى مختلف از یک طرح را به‌صورت قابل‌ملاحظه‌اى تسریع و آسان نموده و در انتها، پارچه طراحى‌شده را قبل از تولید به‌صورت واقعى شبیه‌سازى مى‌نماید. نرم‌افزار طراحى و شبیه‌سازى دابى بوریا، امکان تهیه پرینت گزارش‌ها و اطلاعات فنى بافت را فراهم مى‌آورد. بسیارى از مشتریان ما، گزارش‌هاى چاپى این نرم‌افزار را که به‌صورت دیجیتالى انجام مى‌شود، جایگزین روش‌هاى سنتى و کاغذى طراحى نموده‌اند. این افزایش سرعت و بازدهى، به کاربران بوریا امکان طراحى‌ تعداد بیشترى طرح را مى‌دهد، به‌علاوه امکان اشتباه در انجام محاسبات را مى‌کاهد. شبیه‌سازى بسیار نزدیک به واقعیت که با استفاده از ساختارهاى متفاوت نخ‌ها صورت مى‌گیرد، از ویژگى‌هاى قابل توجه این نرم‌افزار مى‌باشد. کافى است کاربر فقط اطلاعات طرح را وارد نماید و نرم‌افزار طراحى و شبیه‌سازى دابى بوریا، بدون انجام محاسبات طولانى، نتیجه‌اى را که از ماشین بافندگى به‌دست خواهد آمد، پیش روى شما مى‌گذارد. ویژگی ها : .      امکان طراحى بافت در محیط شطرنجى‌ .     توانایى بافت‌ریزى متنوع براى یک طرح پارچه (داراى کتابخانه‌اى مشتمل بر تقریباً ۵۰۰ بافت) .     طراحى در ابعاد واقعى بافت بر روى مانیتور .     چاپ انواع رنگ‌بندى‌ها و ترکیبات متنوع آنها .     محاسبه اتوماتیک اطلاعات نخ‌کشى و طرح بافت .     تجزیه و تحلیل طرح بر اساس ساختار موردنظر .     امکان ذخیره‌سازى ساختارهاى مختلف نخ در آرشیو نخ .     امکان شبیه‌سازى انواع نخ‌هاى مولینه، ملانژ، تابدار و اسلاب

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
نرم افزار طراحی پارچه

آشنایی با انواع نرم افزار طراحی پارچه
با پیشرفت علم و تکنولوژی در صنعت نساجی و تولید پارچه نرم افزارهای مختلفی تولید و وارد عرصه بازار شده است. هر یک از این نرم افزارها دارای قابلیت های مخصوص و ویژه ای هستند و استفاده از آن ها باعث تولید پارچه هایی با کیفیت بهتر می شوند. نرم افزار طراحی پارچه که توسط متخصصان طراحی شده اند امروزه توسط شرکت های داخلی و خارجی مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.
نرم افزار طراحی پارچه ژاکارد
نرم افزار طراحی پارچه ژاکارد توسط شرکت بوریا که نماینده رسمی شرکت Arahne می باشد به بازار عرضه می شود. این نرم افزار به عنوان یکی از جامع ترین و کامل ترین محصولات نرم افزاری در زمینه طراحی پارچه و صنعت نساجی شناخته شده است.
این نرم افزار بر کنسول لینوکس مبتنی می باشد و با استفاده از Wmware بر روی تمامی نرم ویندوزها قابل نصب می باشد. همچنین این نرم افزار کاربران را قادر می سازد تا طرح های پیچیده پارچه ژاکارد را به راحتی طراحی نماید و قبل از تولید این طرح ها را شبیه سازی می کند. نرم افزار طراحی پارچه ژاکارد از انواع فرمت فایل های مورد نیاز برای بافت روی ماشین آلات بافت پارچه ژاکارد پشتیبانی می کند و همچنین امکان اتصال به نرم افزارهای جامع تولید را دارد. یکی از برترین ویژگی های این نرم افزار پشتیبانی فایل های طرح بزرگ تا 65000 پیکسل می باشد.
نرم افزار طراحی پارچه بوریا
این نرم افزار طراحی پارچه انجام فرآیندهای طراحی، تولید کارت ضربه، نخ کشی و رنگ بندی های مختلف از یک طرح را تا حد قابل توجهی آسان می سازد و در نهایت قبل از تولید پارچه طراحی شده را به صورت واقعی شبیه سازی می کند. این نرم افزار همچنین پرینت گزارش ها و اطلاعات فنی بافت را تهیه می کند. امروزه گزارش های چاپی این نرم افزار به صورت دیجیتالی جایگزین روش های سنتی و کاغذی طراحی شده اند. سرعت این نرم افزار و همچنین بازدهی آن در سطح عالی می باشد و به طراحان امکان تعداد طرح های بیشتر را می دهد و در نهایت از امکان اشتباهات در انجام محاسبات می کاهد.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل