خرید چکی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه آسیاب غلات
۲,۰۰۰,۰۰۰-۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

آسیاب ساده برای انواع غلات با طراحی ساده و زیبا می باشد. آرد سازی این دستگاه آسیاب با قدرتی فوق العاده بدون نیاز به الک مجدد می باشد.

دستگاه اسیاب هوشمند
۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه آسیاب هوشمند محصول با کیفیت ایرانی دارای سیستم ایمنی هوشمند،پر بازده و قدرت موتور بالا است.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه بیلر
۳۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

یکی از روش‌های آسیاب‌کردن غلات استفاده از روش سایشی دانه بین دو عدد صفحه گرد در حال چرخش از جنس سنگ می‌باشد که توسط نیروی تراکتور به چرخش درآمده و به راحتی می‌توان دانه‌بندی محصول خروجی را تنها با چرخش فلکه تنظیم ارتفاع سنگ از سایز چند تکه تا آرد خوراکی تغییر داد. در حال حاضر بهترین نوع آرد خوراکی توسط سنگ آسیاب تهیه می‌شود چرا که بدون ایجاد حرارت در زمان خرد کردن، تمام مواد مغذی موجود در دانه حفظ می‌شود. دستگاه بیلر جهت استفاده و حمل و نقل به اهرم سه نقطه تراکتور متصل می‌شود و توسط PTO تراکتور و گاردان انرژی خود را دریافت می‌کند .دستگاه بیلر در دامداری‌ها و دامپروری‌ها برای تهیه خوراک دام و در روستاها و مناطق دور دست برای تهیه آرد خوراکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دستگاه آسیاب کشاورزی

دستگاه آسیاب کشاورزی جز دستگاه هایی است که دانه های محصولی را به صورت پودر یا خرد شده تحویل می دهد. دستگاه های آسیاب در کشاورزی به وفور مورد استفاده قرار می گیرند و محصولات را برای استفاده های بعدی آماده می سازند. دستگاه های آسیاب با مکانیزم های مختلفی کار می کنند و کارایی متفاوتی دارند. بیشترین تفاوت آن ها در نحوه ی آسیاب کردن غلات یا محصولات دیگر است. معمولاً کشاورزان برای این که بتوانند محصولات خود را با قیمت مناسب تری به فروش برسانند و دست واسطه ها را در این بین کمتر کنند از این ابزار برای خرد کردن غلاتی مانند گندم و ذرت استفاده می کنند تا سود بیشتری از محصولات خود ببرند و آن را بدون واسطه به دست مصرف کنندگان برسانند. به همین علت از دستگاه آسیاب کشاورزی در انواع مدل ها و سایزهای مختلف استفاده می کنند.

مکانیزم عمل انواع دستگاه آسیاب کشاورزی
دستگاه های آسیاب کشاورزی به روش های مختلفی کار می کنند. برخی از این دستگاه ها به صورت چکشی عمل کرده و به آسیاب های چکشی معروف اند. این دستگاه ها با ضربه زدن به دانه ها آن ها را خرد می کنند.
برخی دیگر از انواع دستگاه های آسیاب، عملکرد سایشی دارند و با غلتاندن دو بخش که اکثراً از سنگ محکم ساخته شده است و دانه ها در بین آن ها قرار می گیرند به وجود آمده است این نوع آسیاب ها به نام بیلر معروف اند.
این دستگاه ها می توانند به صورت جداگانه و با یک موتور کار کنند یا آن ها را بر روی تراکتور یا تیلر نصب کرد و از نیروی تولیدی توسط آن ها کار کنند. از این رو بسته به نوعی که مشتری انتخاب می کند و سایز آن می تواند تنوع زیادی داشته باشد. انتخاب نوع آن بر اساس نوع غلات و میزان خرد کنندگی که از آن انتظار می رود صورت می گیرد.

شهر تامین کننده