ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
کاتر برش بتن مدل mk-6000
۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

در کاتر برش بتن مجموعه کنترل باعث افزایش سرعت تیغه می شود . کاتر برش بتن دارای تیغه متناسب با سرعت کار است و کنترل حجم آب با استفاده از یک دست می شود . گارد محافظ از لوله های آب سوار بر تیغ برای تحویل آب برتر استفاده می کند. در کاتر برش بتن، تیغه برای نصب چپ یا راست از گارد تیغه طراحی شده است . محور عقب جامد برای کشش در هنگام برش و طراحی محور جلو برای مانور آسان می باشد. EPA  موقت Tier IV سازگار است.    

کاتر برش آسفالت دیزلی
۳,۸۵۰,۰۰۰ تومان

کاتر برش آسفالت (کاتر برش بتن) آسفالت بر یا دستگاه برش آسفالت ماشینی در جهت برش سطحح بتن و یا آسفالت جاده ها  می باشد که در کندن آسفالت در مقاطع کوچک برای کابل گذاری و لوله گذاری کاربرد دارد. از دستگاه کاتر آسفالت یا آسفالت بر برای برش آسفالت و برش بتن استفاده میگردد. به کاتر آسفالت بر کف بر نیز می گویند. و از آن برای جاده و کف و قطع بتن  و قطع آسفالت استفاده می شود.دستگاه کاتر آسفالت بر برای برش سنگ فرش و پیاده رو و موزائیک نیز کاربرد دارد. و گزینه مناسب و کاربردی برای پیمانکارانی میباشد که با دستگاه کاترآسفالت سرو کار دارند. از لحاظ توان و قدرت بالای موتور های دیزل در کاترهای بزرگ از این نوع موتورها استفاده میگردد. دستگاه کاتر آسفالت بر برای پیمانکاران و شرکت های حفاری از اهمیت بالای برخوردار می باشد. که با توجه به قطر تیغه کاتر آسفالت بر از 7 سانت تا 17 سانت متر قابلیت برس دارد. (بطور مثال اگر شما از تیغه کاتر 25 استفاده کرده باشید میتوانید تا عمق 7 سانتی متر عمل برش را انجام دهید و یا اگر از تغیه برش آسفالت 45 استفاده کرده باشید میتوانید تا عمق 18 سانتی متر برش بزنید). دستکاه آسفالت بر قابلیت نصب تیغه برش بتن و تیغه برش آسفالت را دارا میباشد. به دلیل سیستم هوا خنک بودن موتور دستگاه آسفالت بر بعد از چند ساعت کاری باید اجازه دهید موتور خاموش و خنک شود. شاسی کاتر دارای یک مخزن آب میباشد که برای خنک کردن تیغه دستگاه آسفالت بر کاربرد دارد که با ردیختن آب بر روی تیغه باعث خنک شدن تیغه کاتر آسفالت بر میگردد. تفاوت دستگاه آسفالت بر با کاتر برش بتن مربوط به نوع تیغه برش کاتر می باشد.  

دستگاه شیارزن و اسفالت تراش آمریکایی
۴۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه شیارزن و اسفالت تراش آمریکایی, اسفالت های کنار جاده ها را به خوبی تراش داده و پس از قرار گرفتن لاستیک ماشین به روی ان ایجاد لرزش کرده که موجب رفع خواب الودگی راننده میشود

دستگاه مونتاژ عمودی تیرورق

با توجه به نیاز صنایع اسکلت فلزی به مونتاژ سریع و با کیفیت مقاطع تیرورق H، صنایع ماشین سازی رابین دستگاه مونتاژ عمودی تیرورق (H-Beam;Assembler) را با طراحی بسیار مناسب و بهره گیری از متدهای روز دنیا را به بازار صنعت کشور عرضه نموده است. دستگاه مجهز به 20 غلطک و 10 عدد جک هیدرولیکی جهت نگهداری جان و بال در مرکز دروازه اصلی، مجهز به دو عدد جک هیدرولیکی و 4 عدد غلطک بر روی دروازه اصلی جهت اعمال فشار و بال بر روی یکدیگر، مجهز به LimitSwitch جهت برداشتن فشار اپراتوری کاذب از روی جک‌های هیدرولیک، مجهز به سه مجموعه میز متحرک جهت هدایت تیر ورق و دو دستگاه جوشکاری میگ مگ با متعلقات کامل است.

صنعت سازان نام آور

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول