× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
کاتر آسفالت بر تهران کاتر , کاتر و آسفالت بر
۴,۹۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاتر آسفالت بر تهران کاتر از شاسی های پرفروش و اقتصادی در بازار ایران است. این شاسی قابلیت استفاده تیغه تا قطر 45 سانت را داشته و امکان برش تا عمق 15 سانتیمتر را فراهم می کند. کاتر آسفالت بر تهران کاتر با شاسی تهران کاتر و موتور هوندا از شاسی کاترهای پرفروش و اقتصادی در بازار است.

کاتر آسفالت بر خلیج فارس , کاتر و آسفالت بر
۶,۲۷۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاتر آسفالت بر خلیج فارس ، با شاسی خلیج فارس ساخت شرکت موتور زرد و موتورهای راتو، ای تی کیو و لانسین که از موتورهای مرغوب در بازار ایران هستند ارائه می شود. جهت بهبود عملکرد، کیفیت و سهولت در استفاده تغییرات زیادی در شاسی خلیج فارس  نسبت به شاسی های رایج در بازار صورت گرفته است. کاتر آسفالت بر خلیج فارس، با شاسی تقویت شده و مجهز از محصولات پیشرو در ایران است. حداکثر عمق برش این کاتر 20 سانتی متر است. موتورهایی که با این شاسی ارائه می شوند از بهترین موتورهای موجود در بازار هستند که عبارتند از: RATO، ETQ و لانسین.  جهت بهبود عملکرد و راحتی استفاده از کاتر، تغییرات زیادی در شاسی خلیج فارس صورت گرفته است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کاتر ، آسفالت بر و بتن بر , کاتر و آسفالت بر
۲,۰۰۰,۰۰۰-۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

  کاتر های کوچک قابلیت نصب تیغه تا سایز 45 را دارا می باشد. موتور های این نوع دستگاه بنا به انتخاب مشتری می تواند موتور بنزینی GX390 یا GX420 و یا موتور دیزل 7 اسب و 9 اسب باشد.   دستگاه های کاتر بزرگ قابلیت نصب تیغه های 50 تا 90 را دارا بوده و دارای موتور های 2 سیلندر دیزلی می باشد.

کاتر برش بتن مدل mk-6000 , کاتر و آسفالت بر
۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در کاتر برش بتن مجموعه کنترل باعث افزایش سرعت تیغه می شود . کاتر برش بتن دارای تیغه متناسب با سرعت کار است و کنترل حجم آب با استفاده از یک دست می شود . گارد محافظ از لوله های آب سوار بر تیغ برای تحویل آب برتر استفاده می کند. در کاتر برش بتن، تیغه برای نصب چپ یا راست از گارد تیغه طراحی شده است . محور عقب جامد برای کشش در هنگام برش و طراحی محور جلو برای مانور آسان می باشد. EPA  موقت Tier IV سازگار است.    

کاتر برش آسفالت دیزلی , کاتر و آسفالت بر
۳,۸۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاتر برش آسفالت (کاتر برش بتن) آسفالت بر یا دستگاه برش آسفالت ماشینی در جهت برش سطحح بتن و یا آسفالت جاده ها  می باشد که در کندن آسفالت در مقاطع کوچک برای کابل گذاری و لوله گذاری کاربرد دارد. از دستگاه کاتر آسفالت یا آسفالت بر برای برش آسفالت و برش بتن استفاده میگردد. به کاتر آسفالت بر کف بر نیز می گویند. و از آن برای جاده و کف و قطع بتن  و قطع آسفالت استفاده می شود.دستگاه کاتر آسفالت بر برای برش سنگ فرش و پیاده رو و موزائیک نیز کاربرد دارد. و گزینه مناسب و کاربردی برای پیمانکارانی میباشد که با دستگاه کاترآسفالت سرو کار دارند. از لحاظ توان و قدرت بالای موتور های دیزل در کاترهای بزرگ از این نوع موتورها استفاده میگردد. دستگاه کاتر آسفالت بر برای پیمانکاران و شرکت های حفاری از اهمیت بالای برخوردار می باشد. که با توجه به قطر تیغه کاتر آسفالت بر از 7 سانت تا 17 سانت متر قابلیت برس دارد. (بطور مثال اگر شما از تیغه کاتر 25 استفاده کرده باشید میتوانید تا عمق 7 سانتی متر عمل برش را انجام دهید و یا اگر از تغیه برش آسفالت 45 استفاده کرده باشید میتوانید تا عمق 18 سانتی متر برش بزنید). دستکاه آسفالت بر قابلیت نصب تیغه برش بتن و تیغه برش آسفالت را دارا میباشد. به دلیل سیستم هوا خنک بودن موتور دستگاه آسفالت بر بعد از چند ساعت کاری باید اجازه دهید موتور خاموش و خنک شود. شاسی کاتر دارای یک مخزن آب میباشد که برای خنک کردن تیغه دستگاه آسفالت بر کاربرد دارد که با ردیختن آب بر روی تیغه باعث خنک شدن تیغه کاتر آسفالت بر میگردد. تفاوت دستگاه آسفالت بر با کاتر برش بتن مربوط به نوع تیغه برش کاتر می باشد.  

دستگاه شیارزن و اسفالت تراش آمریکایی , کاتر و آسفالت بر
۴۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه شیارزن و اسفالت تراش آمریکایی, اسفالت های کنار جاده ها را به خوبی تراش داده و پس از قرار گرفتن لاستیک ماشین به روی ان ایجاد لرزش کرده که موجب رفع خواب الودگی راننده میشود

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل