× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
راه اندازی خط تولید ترشیجات و شوریجات (اینفوگرافی)راه اندازی خط تولید ترشیجات و شوریجات (اینفوگرافی)

آیا می‌دانید برای راه اندازی خط تولید ترشیجات و شوریجات به چه دستگاه‌هایی نیاز است؟

ادامه مطلب  
دستگاه حبه کن

معرفی دستگاه حبه کن

دستگاه حبه کن از ماشین آلات آماده سازی اولیه مواد غذایی است که برای حبه کردن انواع سیر مورد استفاده قرار می گیرد. سیر یکی از پر استفاده ترین محصولات در کارخانه های تولیدی صنایع غذایی است و به دلیل طعم قوی خود در غذاها و محصولات زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. اما سیر دارای شکل ظاهری و پوسته محکمی است که حبه کردن آن توسط دست را مشکل می کند. به همین دلیل دستگاه حبه کن اختراع شده است تا بتواند به راحتی حبه های سیر را از یکدیگر جدا نماید.

در ابتدای کار باید از دستگاه پوست گیر سیر استفاده کنید تا تمامی پوست های روی سیر را از آن جدا کند و سپس با استفاده از دستگاه حبه کن به حبه کردن سیرها بپردازید.

ویژگی های دستگاه حبه کن

برخی از ویژگی های دستگاه حبه کن به صورت زیر می باشد:

سرعت بالا

دستگاه حبه کن می تواند در زمان کوتاهی مقدار بسیار زیادی سیر را حبه کند. این دستگاه ها به دلیل کاربرد های صنعتی خود از موتورها و تیغه های قدرتمندی استفاده می کنند که سرعت کار را به میزان چشمگیری افزایش می دهند.

استفاده از تیغه های پلاستیکی

این دستگاه ها برای بالا بردن ضریب ایمنی و همچنین افزایش طول عمر دستگاه از تیغه های پلاستیکی با کیفیتی استفاده می کنند که به راحتی عمل حبه کردن سیرها را انجام داده و به سیرها آسیبی وارد نمی کنند.

قابلیت همکاری با دستگاه پوست کن

می توان دستگاه حبه کن را به شکل مستقیم به دستگاه پوست گیر متصل کرد تا پس از پایان پوست کنی، سیرها مستقیما وارد دستگاه حبه کن شوند.

تیغه های قابل تنظیم

سیرها دارای اندازه های مختلفی هستند و در یک اندازه مشخص وجود ندارند. به همین علت دستگاه حبه کن تیغه های قابل تنظیم دارد تا بتوان سیرها با اندازه های مختلف را به آسانی حبه کرد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان