× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه حبه کن اتوماتیک روتاری مدل KPTA P96
۱۰,۰۰۰,۰۰۰-۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه حبه کن اتوماتیک روتاری مدل KPTA P96 ساخت شرکت ابزار بسته بندی خراسان قابلیت مکعبی یا نگینی زدن اتوماتیک سیب زمینی و محصولات مشابه را دارد. این دستگاه حبه کن دارای ظرفیت حدود 400 کیلوگرم در ساعت خروجی دارد. جنس دستگاه حبه کن استیل ضد زنگ مخصوص صنایع غذایی و با طراحی و ساخت زیبا است.  

دستگاه حبه کن سیر صنعتی
۹,۸۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

حب کن سیرصنعتی براحتی یک تن سیر را در یک ساعت حبه می کند. دستگاه حبه کن سیر صنعتی دارای قابلیت جدا کردن پوشال و پوست بیرونی سیر است . این دستگاه قابل استفاده در کشاورزی و کارخانجات می باشد. استفاده از این دستگاه باعث صرفه جویی در زمان و هزینه میشود . مشخصات فنی و عملکردی حبه کن سیر: -کارکرد عالی -روش کار پیوسته -محصول خروجی کاملاً سالم          

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه حبه کن سیر مدل PAY-1000
۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

دستگاه حبه کن سیر :  دستگاه حبه کن سیر جهت جدا سازی حبه های سیر از همدیگر استفاده میشود چنانجه تمایل به پوست کنی حبه های سیر نیز داشته باشید باید به کمک دستگاه دیگر این امر صورت پذیرد حبه های سیر به کمک غلطک های مخصوص لاستیکی از هم جدا میگردند ضمنا فشار و فاصله غلطک ها جهت اندازه های مختلف سیر قابل تغییر هستند. از خصوصیات این دستگاه سیر حبه کن میتوان به اوپراتوری آسان آن اشاره کرد ضمنا بادزنی در داخل دستگاه تعبیه شده تا پوست های اضافی را جدا نماید. کار با دستگاه تنها فقط با یک کارگر انجام می پذیرد. ضریب جدا سازی حبه ها در حدود 95 درصد با ظرفیت 1000 کیلو در ساعت می باشد.        

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
دستگاه حبه کن

معرفی دستگاه حبه کن

دستگاه حبه کن از ماشین آلات آماده سازی اولیه مواد غذایی است که برای حبه کردن انواع سیر مورد استفاده قرار می گیرد. سیر یکی از پر استفاده ترین محصولات در کارخانه های تولیدی صنایع غذایی است و به دلیل طعم قوی خود در غذاها و محصولات زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. اما سیر دارای شکل ظاهری و پوسته محکمی است که حبه کردن آن توسط دست را مشکل می کند. به همین دلیل دستگاه حبه کن اختراع شده است تا بتواند به راحتی حبه های سیر را از یکدیگر جدا نماید.

در ابتدای کار باید از دستگاه پوست گیر سیر استفاده کنید تا تمامی پوست های روی سیر را از آن جدا کند و سپس با استفاده از دستگاه حبه کن به حبه کردن سیرها بپردازید.

ویژگی های دستگاه حبه کن

برخی از ویژگی های دستگاه حبه کن به صورت زیر می باشد:

سرعت بالا

دستگاه حبه کن می تواند در زمان کوتاهی مقدار بسیار زیادی سیر را حبه کند. این دستگاه ها به دلیل کاربرد های صنعتی خود از موتورها و تیغه های قدرتمندی استفاده می کنند که سرعت کار را به میزان چشمگیری افزایش می دهند.

استفاده از تیغه های پلاستیکی

این دستگاه ها برای بالا بردن ضریب ایمنی و همچنین افزایش طول عمر دستگاه از تیغه های پلاستیکی با کیفیتی استفاده می کنند که به راحتی عمل حبه کردن سیرها را انجام داده و به سیرها آسیبی وارد نمی کنند.

قابلیت همکاری با دستگاه پوست کن

می توان دستگاه حبه کن را به شکل مستقیم به دستگاه پوست گیر متصل کرد تا پس از پایان پوست کنی، سیرها مستقیما وارد دستگاه حبه کن شوند.

تیغه های قابل تنظیم

سیرها دارای اندازه های مختلفی هستند و در یک اندازه مشخص وجود ندارند. به همین علت دستگاه حبه کن تیغه های قابل تنظیم دارد تا بتوان سیرها با اندازه های مختلف را به آسانی حبه کرد.

شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل