× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
نوار پیچ دستی مدل GSM-310
۲۸۰,۰۰۰ - ۳۴۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه نوار پیچ دستی مدل GSM-310 ایده آل و با صرفه برای بسته بندی انواع نان،پلاستیک،بسته های هدیه و …می باشد. استفاده از قطعات استیل و فلزی در این دستگاه باعث استحکام ومقاومت بالا جهت کارکردن در زمان های طولانی شده است. در این دستگاه نیز می توان نوار چسب هایی با عرض ۱۰ میلیمتر و در رنگ های مختلف را جهت بسته بندی محصولات استفاده نمود.

کلیپس زن عمودی مدل GSM-200K
۷,۳۰۰,۰۰۰ - ۸,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه کلیپس زن عمودی یا کلیپس زن دروازه ای از انواع دستگاه های بسته بندی می باشد که جهت بسته بندی ، بسته های بزرگ و سنگین پلاستیکی  مانند کیسه قند و … استفاده می شود. این دستگاه برای بسته بندی هر نوع محصولی تا وزن 10 کیلو گرم مناسب می باشد. مزایای دستگاه کلیپس عمودی : کلیپس زن عمودی سرعت بیشتر نسبت به دستگاه کلیپس زن معمولی  دارد. برش پنوماتیک در کلیپس زن عمودی وجود دارد. کلیپس زن عمودی دارای تیغه برش استیل است . از آلومینیوم سخت کاری شده استفاده میشود . سهولت نگهداری و رفع عیوب از ویژگی های کلیپس زن عمودی است.                      

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه کلیپس زن مرغ
۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه کلیپس زن مرغ جهت بسته بندی مرغ , کالباس, سوسیس, کره, بسته های بزرگ قند و... مناسب میباشد. سرعت بالای دستگاه و سهولت نپهداری و رفع عیوب از مزایای ان میباشد بسته بندی مرغ به صورت کامل کلیپسی، رایج ترین نوع بسته بندی مرغ است و توسط دستگاه بسته بندی مدرن و جدید ایرانی، انجام می شود. انواع مرغ، گوشت و ماهی به صورت کلیپسی، در انواع وزن های مختلف، می تواند به صورت دقیق و کامل بسته بندی شود و در این حین هیچ نیازی به اپراتور نداریم. مرغ در این دستگاه ابتدا پاک شده و مواد زائد آن از بین می رود و سپس قطعه قطعه می شود و طبق وزن، هر قطعه جدا شده در بسته های مخصوص قرار می گیرد و پس از آن عمل سلفون کشی، انجام می شود و در نهایت لیبل زنی، تاریخ و قیمت زنی، کنترل کیفی و جمع آوری به ترتیب اتوماتیک وار، طی شده و به انتهای مرحله بسته بندی مرغ، می رسد.    

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل