ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
نوار پیچ دستی مدل GSM-310
۲۸۰,۰۰۰ - ۳۴۰,۰۰۰ تومان

دستگاه نوار پیچ دستی مدل GSM-310 ایده آل و با صرفه برای بسته بندی انواع نان،پلاستیک،بسته های هدیه و …می باشد. استفاده از قطعات استیل و فلزی در این دستگاه باعث استحکام ومقاومت بالا جهت کارکردن در زمان های طولانی شده است. در این دستگاه نیز می توان نوار چسب هایی با عرض ۱۰ میلیمتر و در رنگ های مختلف را جهت بسته بندی محصولات استفاده نمود.

کلیپس زن عمودی مدل GSM-200K
۷,۳۰۰,۰۰۰ - ۸,۳۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه کلیپس زن عمودی یا کلیپس زن دروازه ای از انواع دستگاه های بسته بندی می باشد که جهت بسته بندی ، بسته های بزرگ و سنگین پلاستیکی  مانند کیسه قند و … استفاده می شود. این دستگاه برای بسته بندی هر نوع محصولی تا وزن 10 کیلو گرم مناسب می باشد. مزایای دستگاه کلیپس عمودی : کلیپس زن عمودی سرعت بیشتر نسبت به دستگاه کلیپس زن معمولی  دارد. برش پنوماتیک در کلیپس زن عمودی وجود دارد. کلیپس زن عمودی دارای تیغه برش استیل است . از آلومینیوم سخت کاری شده استفاده میشود . سهولت نگهداری و رفع عیوب از ویژگی های کلیپس زن عمودی است.                      

دستگاه کلیپس زن مرغ
۷,۲۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه کلیپس زن مرغ جهت بسته بندی مرغ , کالباس, سوسیس, کره, بسته های بزرگ قند و... مناسب میباشد. سرعت بالای دستگاه و سهولت نپهداری و رفع عیوب از مزایای ان میباشد بسته بندی مرغ به صورت کامل کلیپسی، رایج ترین نوع بسته بندی مرغ است و توسط دستگاه بسته بندی مدرن و جدید ایرانی، انجام می شود. انواع مرغ، گوشت و ماهی به صورت کلیپسی، در انواع وزن های مختلف، می تواند به صورت دقیق و کامل بسته بندی شود و در این حین هیچ نیازی به اپراتور نداریم. مرغ در این دستگاه ابتدا پاک شده و مواد زائد آن از بین می رود و سپس قطعه قطعه می شود و طبق وزن، هر قطعه جدا شده در بسته های مخصوص قرار می گیرد و پس از آن عمل سلفون کشی، انجام می شود و در نهایت لیبل زنی، تاریخ و قیمت زنی، کنترل کیفی و جمع آوری به ترتیب اتوماتیک وار، طی شده و به انتهای مرحله بسته بندی مرغ، می رسد.    

صنعت سازان نام آور

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول