فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

برند
فقط کالاهای موجود
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
9 نکته که قبل از انتخاب دستگاه بسته بندی باید بدانید9 نکته که قبل از انتخاب دستگاه بسته بندی باید بدانید

فاکتورهای متفاوتی برای انتخاب یک دستگاه بسته بندی مناسب وجود دارد. مدیران خبره باید این فاکتورها را درخصوص خرید دستگاه بسته بندی...

ادامه مطلب  
دستگاه کلیپس زن

کلیپس زن

کلیپس زن، نوعی از دستگاه‌های بسته بندی است که انواع پلاستیک را به صورتی کاملا بهداشتی، با استفاده از گیره هایی از جنس فلز و پلاستیک، کاملا قفل میکند و اجازه نفوذ مواد اضافی و میکروب را به داخل بسته بندی نمی‌دهد. کلیپس زن در سه نوع دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک وجود دارد. مدل اتوماتیک آن با سایر قسمت‌های بخش تولید به خوبی هماهنگ می‌شود و می‌تواند جزئی از مسیر تولید و بسته بندی محصول قرار بگیرد. برای استفاده از نوع دستی آن باید پس از گذاشتن محصول در بسته بندی، با قرار دارد در جای مناسب، اهرم را فشار دهید، تا دستگاه کلیپس زن کار بسته بندی محصول را به اتمام برساند.
دو نوع رایج این دستگاه، کلیپس زن عمودی، کلیپس زن مرغ و کلیپس زن کالباس است.

کلیپس زن مرغ

از این مدل کلیپس زن برای بسته بندی مرغ استفاده می شود. زمانی که مرغ‌هایی با بسته بندی پلاستیکی را می‌خرید، احتمالا به گیره کوچک فلزی‌ای در انتهای بسته بندی آن برخورده‌اید. آن تکه فلز کوچک که موجب بسته شدن انتها پلاستیک شده است، همان کلیپس است که توسط دستگاه کلیپس زن مرغ محکم می‌شود.

کلیپس زن سوسیس و کالباس

مدل رایج دیگر این دستگاه دستگاه کلیپس زن کالباس است که برای بسته بندی انواع کالباس و سوسیس از آن استفاده می شود.

انتخاب نوع بسته بندی تاثیر زیادی در کیفیت محصول نهایی که به دست مشتری میرسد خواهد داشت. هر چه که خط تولید محصولی قوی و با کیفیت باشد ولی از بسته بندی مناسبی برای آن استفاده نشود، توفیقی در جذب مشتری به دست نخواهد آورد. برای آنکه کیفیت محصول و سلامت آن از زمان تولید تا زمان مصرف حفظ شود و از آسیب هایی احتمالی که ممکن است در طی فرایند حمل و نقل و انتقال کالا از محل تولید تا محل فروش و عرضه محصول جلوگیری شود، باید متناسب نوع محصول، از بسته بندی متناسب با آن استفاده شود. اگر نوع بسته بندی مناسب برای محصول مورد نظر شما از جنس پلاستیک است، استفاده از دستگاه کلیپس زن، یکی از گزینه هایی است که باید مورد توجه قرار دهید.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

; مشاوره رایگان