× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
قالب وافل , قالب بتن
۶۵,۰۰۰-۱۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 20 عدد

قالب وافل برای سقف دال بتنی استفاده می شود. سقف وافل یا دال مجوف (Waffle Slab) نوعی از دال‌های دو طرفه می‌باشد که از تیرچه‌های بتنی متعامد تشکیل شده‌ که با دالی به ضخامت ثابت پوشیده می‌شود. تمام تولیدات از مواد اولیه پتروشیمی بوده و در برابر ضربه های ناشی از پرتاب از ارتفاع مقاوم و در مقابل نور خورشید مقاوم می باشد. انواع سایز ها قالب های وافل دو طرفه: 60*60*18 60*60*25 80*80*28 90*90*33 90*90*40 با توجه به اطمینان نسبت به نوع مواد مصرف شده در محصولات، قالبهای وافل ،شش ماه وارانتی تعویض بوده و در صورت شکستن قالب نو و سالم تحویل خریدار محترم می گردد و در پایان کار و در صورت عدم نیاز به این قالبها ، عودت قالبها و یا ضایعات و همچنین تعویض آن امکان پذیر می باشد. فروش این محصول بدون واسطه می باشد.  

گریتینگ گالوایزه فلزی استنلس , قالب بتن
۱۰,۵۰۰-۱۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 تن

جنس متریال پایه گریتینگ های گالوانیزه از فولاد ساده کربنی با مشخصه ST-37 است و جوش CO2 یا الکتروفورج اما بدلیل کاربرد گریتینگ در شرایط محیطی گوناگون خورنده محیط های مرطوب ضد زنگ می باشند. ویژگی های گریتینگ گالوایزه فلزی: متریال پایه : فولاد ST-37 نوع اتصال : جوش CO2 - الکتروفورج نوع آبکاری : گالوانیزه گرم - پوشش روی Zn قیمت : بر اساس کیلوگرم برای سفارشات سنگین و عددی برای گریتینگ های مدل دار و سفارشات سبک مقاومت خوردگی : متوسط امکان تولید بر حسب سفارش : دارد

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
قالب وافل سقف , قالب بتن
۲۰,۰۰۰-۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

دال وافل یک المان سازه ای است که روی آن مسطح بوده و یک سیستم شبکه مانند در سطح پایینی خود دارد. دال وافل معمولاً نازک است. خطوط سطح پایینی به صورت عمود بر هم هستند و چند ضلعی های با عمق یکسان را شکل می دهند. دال وافل در هر دو جهت دارای آرماتورهای تقویتی است. سقف های متشکل از دال وافل پایداری بیشتری دارند و به همین جهت برای دهانه های بزرگ مناسب هستند. وافل یکطرفه بهترین جایگزین اقتصادی و اجرایی تیرچه بلوک ، تا دهانه ۸/۵ متر حذف تیرچه دوبل ، کاهش مصرف میلگرد و بتن و وزن سقف است. برای دهانه های بیشتر از ۸/۵ متر که وافل یک طرفه جوابگو نیست از قالب وافل دوطرفه استفاده می شود. مزایای سقف و قالب وافل: 1 . حذف انواع بلوک و تیرچه های پیش ساخته. 2 . حذف تیرچه دوبل به دلیل اجرای تیرچه درجا و عدم محدودیت در استفاده از سایز میلگرد در تیرچه. 3. حذف مراحل و هزینه های ساخت تیرچه پیش ساخته، حمل و نقل، انبار کردن و انتقال به طبقات. 4. عدم نیاز به جابه جایی خاموت و شکستن بتن سر تیرچه و سهولت در میلگرد گذاری سقف. 5. امکان نصب ورق برای ساپورت های تاسیساتی در کف تیرچه، قبل از بتن ریزی. 6. به دلیل سبک بودن قالب و مدولار بودن آن، زیرسازی ساده و کم هزینه و اجرای سریع تر با کیفیت بالاتر نسبت به سقف های متداول. 7. استفاده از سقف سازه ای به عنوان سقف نمایان (اکسپوز) و حذف نازک کاری در مشاعات و پارکینگ. 8. ایمنی در اجرا، حریق و زلزله. 9. امکان عبور تاسیسات از داخل سقف و در پی آن کاهش هزینه کف سازی و بار مرده سقف، همچنین افزایش فضای مفید. 10. اجرای اقتصادی دهانه های بزرگ. 11. ممان اینرسی و صلبیت بالا به دلیل بتن ریزی یکپارچه سقف که نتیجه آن کاهش قابل توجه لرزش سقف خواهد بود. 12. نظارت دقیق به مصرف و آرایش میلگرد تا لحظه قبل از بتن ریزی. 13. مطابق با آیین نامه های معتبر ایران و جهان. 14.قالب های وافل جزء قالب های غیرماندگار برای سقف هستند که این امر امکان استفاده مجدد از قالب ها را فراهم میکند و هزینه ها را کاهش میدهد. 15. به دلیل غیر ماندگار بودن قالب و امکان بازیافت آن، حافظ محیط زیست و سرمایه ملی خواهد بود. 16. سبک بودن قالب که در کارگاه توسط یک نفر قابل حمل است.

قالب سنگفرش بتن , قالب بتن
۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 6 عدد

قالب سنگفرش بتن ازجنس قالب پلاستیک فشرده می باشد . این قالب را می توان به سهولت برای انجام پروژه های محوطه سازی وسنگفرش باغ وویلا بدون تخصص انجام داد. قالب سنگفرش بتن را می توان جهت محوطه ای با رنگ های مختلف این قالب را تولید نمود موزائیک پلیمری ترکیبی از بتن و پلیمر است که در ترکیبات رنگی بسیار زیبا و مدل های مختلف قابل عرضه میباشد.موزاییک پلیمری مشابه سنگهای طبیعی بوده و به علت بالا بودن مقاومت این نوع موزاییک در برابر شرایط جوی نامناسب حتی ۵۰ درجه زیر صفر، باعث شده است این محصول در مدت زمان کوتاهی جایگزین بسیاری از سنگهای طبیعی و مصنوعی دیگر شود. رنگ های بکار رفته در موزاییک پلیمری از نوع معدنی می باشد و در برابر نور خورشید و تغییر درجه حرارت مقاوم است،این رنگ ها بر پایه اکسید فلزات و بیشتر وارداتی میباشند و با ترکیب آنها میتوان تنوع زیادی از لحاظ رنگی در تولید موزاییک ایجاد کرد. رزین های پلیمری از مهمترین مواد ترکیبی در موزاییک های پلیمری می باشد زیرا با استفاده از این مواد می توانیم کیفیت موزاییک را از لحاظ مقاومت کششی و خمشی و فشاری افزایش داده و باعث ارجحیت سنگ پلیمری نسبت به سنگ طبیعی شویم.

قالب وافل , قالب بتن
۲۲۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

قالب وافل غیر ماندگار ،به شما این امکان را میدهد که دهانه های بلند را با کمترین وزن ممکن اجرا کنید. هزینه فوم مصرفی یک ساختمان 8 طبقه را حساب کنید و با همان هزینه یکدست قالب بخرید و از این قالب چندین سال استفاده کنید و مرتب سقف بزنید و از گارانتی طولانی آن استفاده کنید. سقف وافل : سقف‌های بتن مسلح به دليل نياز به كنترل تغییرشکل‌ها و ترک‌ها، بسيار مورد توجه هستند که گاه محدود به دهانه‌های كوچك می‌شوند. به کمک سقف‌های مجوف، می‌تواند ال‌ها را به نحوى بهبود بخشيد تا بتواننددر دهانه‌های بلند‌ترمورد استفاده قرار بگیرند و در مقايسه با دال‌های ساده از وزن كمترى برخوردار باشند. سقف‌های مجوف بتن مسلح، از دولايه‌ی بتن مسلح تشكيل شده‌اند كه به‌طور گسترده در بالا و پائين دال قرارمی‌گیرند.حد فاصل بین ايندولايه ، با یک قالب توخالى به‌ صورت ماندگار و غیرماندگارپرمی‌گردد. سیستم‌های یوبوت (U-BOOT) وکوبیاکس(COBIAX) از جمله سیستم‌های اجرای سقف‌های مجوف با قالب‌های ماندگار هستند که دال آن‌ها تخت بوده و از زیر کاملاً صاف هستند. برای اجرای سقف‌های مجوف با قالب‌های غیرماندگار از فنّاوری قالب‌های سقف وافل (waffle) استفاده می‌شود.سقف مشبک،قابلمه‌ای و یا همان سقف‌های وافل نوع دیگری از سقف‌ها هستند که مانند دال دوطرفه عمل می‌کنند که دارای هزینه اجرای درحدود ۱۵ تا ۲۰ درصد ارزان‌تر از سیستم‌های کوبیاکس و یوبوت می‌باشند. همچنین در اجرای آن نیازی به میلگردهای تقویتی و اتصال آن‌ها به تیرها نمی‌باشد، بنابراین از زمان اجرای کمتری نیز برخوردار است.به هنگام اجرا برای کاهش بار مرده‌، در زیر سقف قالب‌هایی قرار می‌دهند تادر آن حفره‌هایی ایجاد ‌گردد.البته ممکن است در انتهای ستون‌ها و در بعضی موارد در انتها و در امتداد تیرها، حفره‌ها پر ‌گردند. قالب سقف وافل : قالب سقف وافل داراى هندسه‌ ای مكعب ىشکل و توخالی می‌باشد كه‌ با‌‌‌‌توجه به نياز پروژه و الزامات طرح،ابعاد مختلف ىدارند. ضخامت سقف وافل بسته به نوع سازه از ۳۰ سانتی‌متر تا ۵۰ سانتی‌متر متغیر است. ۲۸ روز پس از بتن‌ریزی روی سقف، هنگامی که بتن به مقاومت نهایی خود رسید قالب‌ها باز می‌گردند. درنهایت مقطع دال به صورت T شکل در می‌آیدکه عملكرد بهترى نسبت به مقطع مستطيل سقف‌های دال تخت خواهد داشت. مزایای اجرای سقف وافل : سقف «وافل» در انواع اسکلت‌های بتنی و فلزی قابل استفاده است. همچنین می‌توان با تغییر نحوه‌یاجرای قالب، سقف را به صورت دال یک یا دوطرفه اجرا کرد. این قالب به عنوان یک قالب غیر ماندگار سقف محسوب می‌شود؛ یعنی پس از بتن‌ریزی سقف، قالب از بتن جدا شده و امکان استفاده‌ی مجدد از آن در سقف‌های بعدی یا پروژه‌های بعدی میسرمی‌باشد. با این ویژگی، تمامی بلوک‌های سقفی را می‌توان از ساختمان حذف کرد. استفاده از سقف وافل افزون بر حفظ منابع ملی، به استحکام، سبک‌سازی و ایمنی بیشتر ساختمان در زمان وقوع زلزله کمک خواهد کرد. همچنین به دلیل استحکام قالب هنگام اجرای سقف، نیروهای اجرایی به راحتی می‌توانند بر روی قالب تردد داشته باشند بدون آنکه نگران شکستن قالب یا در رفتن آن از محل باشند و این به امنیت جان کارگران کمک زیادی خواهد کرد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل