× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
آیا محصولی در این دسته جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 اولین تامین کننده این محصول باشید
دستگاه تولید دستکش یکبار مصرف

آیا با دستگاه تولید دستکش یکبار مصرف آشنا هستید؟
یکی از پر کاربرد ترین انواع دستکش ها، دستکش یکبار مصرف می باشد. این دستکش های در اماکنی همچون بیمارستان ها، مراکز درمانی، رستوران ها، مراکز عرضه مواد غذایی بهداشتی، منازل و تمامی مکان هایی که حفظ بهداشت در آن ها اهمیت قابل توجهی دارد مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو با پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه تولید دستگاه یکبار مصرف به طور تمام اتوماتیک تولید شده است.


دستگاه تولید دستکش یکبار مصرف
یکی از موارد مهم که باعث ایجاد تمایز خط تولید دستکش نایلونی یکبار مصرف می شود دستگاه دوخت آن است. دستگاه دوخت دستکش یکبار مصرف در مقایسه با انواع دستگاه دوخت نایلون و نایلکس دارای قالبی متفاوت می باشند. دستگاه تولید دستکش یکبار مصرف در اکثر مدل ها دو طبقه می باشند و در هر دقیقه توانایی تولید و دوخت 200 تا 240 دستکش را دارند. این دستگاه در هر دقیقه قادر به تولید 2 بسته 100 تایی دستکش یکبار مصرف می باشد.


دستگاه تولید دستکش یکبار مصرف به صورت اتوماتیک
ظرفیت تولید این دستگاه حدود 80 تا 120 عدد در هر دقیقه می باشد. این دستگاه مجهز به سیستم شمارشگر به صورت تمام اتوماتیک می باشد و سرعت تولید توسط این دستگاه قابل تنظیم می باشد. این دستگاه تمام اتوماتیک است و مجهز به سیستم مانیتورینگ لمسی و PLC هستند. دستکش های یکبار مصرف تولید شده توسط این دستگاه دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و تمامی دستکش های تولیدی یکدست، یک شکل و بدون هیچ گونه کج شکلی هستند. امکان ارزیابی دستکش های تولید شده در این دستگاه با فرمت معتبر Unido امکان پذیر است و نرخ بازدهی آن حدود 67 درصد می باشد. یکی از ویژگی های مهم این دستگاه بازگشت تمامی سرمایه در کمترین زمان ممکن یعنی 12 ماهه می باشد. برای راه اندازی خط تولید و دستگاه تولید دستکش یکبار مصرف به هزینه جهت نصب و راه اندازی خط تولید، آزمایش ماشین آلات و آموزش پرسنل به هزینه نیاز خواهید داشت.

شهر تامین کننده
    جهت مشاوره و خرید دستگاه شیرینگ تماس بگیرید. 44158569-021

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل