× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
ریموت کنترل F24-8d , تجهیزات الکتریکی راه و ساختمان
۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

استفاده از ریموت کنترل F24-60 صنعتی تله کرین دارای مزایایی از جمله موارد زیر است : - حفاظت اپراتور در برابر آسیب های ناشی از نزدیکی به بارهای خطرناک - حفاظت تجهیزات جرثقیل نظیر گیربکس‌ها ، کلیدهای فرمان ، کابل ها و ... - دید بهتر اپراتور بدلیل قرار گرفتن در موقعیت مناسب نسبت به بار و عدم نیاز به تحمل وزن و کشیدن کابل - حذف هزینه های مادی و معنوی ناشی از آسیب دیدن اپراتور کلیه مدل‌ها مجهز به کلید استپ و استارت مجزا می باشند. حداقل برد ریموت کنترل F24-60 در محیط های صنعتی و نویز دار 100 متر و حداکثر 150 متر‌‌ می‌باشد. کلیه دستگاه‌ها دارای IP65 بوده و کاملا ضد آب‌‌ می‌باشند. محدوده دمایی ریموت کنترل F24-60 عملکرد 30 - تا 75 + درجه سانتیگراد است.  امکان ارایه فرستنده اضافی در صورت نیاز مشتری وجود دارد. کلیه مدل‌ها دارای نرم افزار بوده و کلیدها و رله‌ها قابلیت برنامه ریزی دارند. ارسال فرمان بصورت کد در فرکانس های قابل تغییر بوده (کد همینگ) و در نتیجه علاوه بر عدم اختلال با دیگر تجهیزات رادیویی امکان استفاده از چندین دستگاه در یک سالن وجود دارد.

گیرنده L8B - Receiver , تجهیزات الکتریکی راه و ساختمان
۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

مزایای استفاده از کنترل از راه دور صنعتی SAGA1 :  - حفاظت اپراتور در برابر آسیبهای ناشی از نزدیکی به بارهای خطرناک  - حفاظت تجهیزات جرثقیل نظیر گیربکس‌ها ، کلیدهای فرمان ، کابل ها و ... - دید بهتر اپراتور بدلیل قرار گرفتن در موقعیت مناسب نسبت به بار و عدم نیاز به تحمل وزن و کشیدن کابل - حذف هزینه های مادی و معنوی ناشی از آسیب دیدن اپراتور - کلیه مدل‌ها مجهز به کلید استپ و استارت مجزا می باشند.  توضیحات ضروری  زیر لازم به ذکر است :   حداقل برد این دستگاه در محیط های صنعتی و نویز دار 100 متر و حداکثر 150 متر‌‌ می‌ باشد. کلیه دستگاه‌ ها دارای IP65 بوده و کاملا ضد آب‌‌ می‌باشند. محدوده دمایی عملکرد 30 - تا 75 + درجه سانتیگراد است. کلیه مدل ها بصورت استاندارد دارای یک عدد فرستنده و یک گیرنده می باشند.  امکان ارایه فرستنده اضافی در صورت نیاز مشتری وجود دارد. کلیه مدل‌ها دارای نرم افزار بوده و کلیدها و رله‌ها قابلیت برنامه ریزی دارند. ارسال فرمان بصورت کد در فرکانس های قابل تغییر بوده (کد همینگ) و در نتیجه علاوه بر عدم اختلال با دیگر تجهیزات رادیویی امکان استفاده از چندین دستگاه در یک سالن وجود دارد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
ریموت کنترل هشت کلید دو سرعته F24-12D , تجهیزات الکتریکی راه و ساختمان
۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از مزیت های استفاده از ریموت از کنترل از راه دور صنعتی تله کرین میتوان به موارد زیر اشاره کرد : - حفاظت اپراتور در برابر آسیب های ناشی از نزدیکی به بارهای خطرناک - حفاظت تجهیزات جرثقیل نظیر گیربکس‌ها ، کلیدهای فرمان ، کابل ها و ... - دید بهتر اپراتور بدلیل قرار گرفتن در موقعیت مناسب نسبت به بار و عدم نیاز به تحمل وزن و کشیدن کابل - حذف هزینه های مادی و معنوی ناشی از آسیب دیدن اپراتور - کلیه مدل‌ها مجهز به کلید استپ و استارت مجزا می باشند.   توضیحات ضروری زیر لازم به ذکر است : حداقل برد این دستگاه در محیط های صنعتی و نویز دار 100 متر و حداکثر 150 متر‌‌ می‌باشد. کلیه دستگاه‌ها دارای IP65 بوده و کاملا ضد آب‌‌ می‌باشند. محدوده دمایی عملکرد 30 - تا 75 + درجه سانتیگراد است. کلیه مدل ها بصورت استاندارد دارای یک عدد فرستنده و یک گیرنده می باشند.  امکان ارایه فرستنده اضافی در صورت نیاز مشتری وجود دارد. کلیه مدل‌ها دارای نرم افزار بوده و کلیدها و رله‌ها قابلیت برنامه ریزی دارند.  ارسال فرمان بصورت کد در فرکانس های قابل تغییر بوده (کد همینگ) و در نتیجه علاوه بر عدم اختلال با دیگر تجهیزات رادیویی امکان استفاده از چندین دستگاه در یک سالن وجود دارد.

ریموت کنترل از راه دور صنعتی تله کرین  F24-10D , تجهیزات الکتریکی راه و ساختمان
۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

مزایای استفاده از کنترل از راه دور صنعتی تله کرین telecrane :  حفاظت اپراتور در برابر آسیب های ناشی از نزدیکی به بارهای خطرناک حفاظت تجهیزات جرثقیل نظیر گیربکس‌ها ، کلیدهای فرمان ، کابله ها و ... دید بهتر اپراتور بدلیل قرار گرفتن در موقعیت مناسب نسبت به بار و عدم نیاز به تحمل وزن و کشیدن کابل حذف هزینه های مادی و معنوی ناشی از آسیب دیدن اپراتور کلیه مدل‌ها مجهز به کلید استپ و استارت مجزا می باشند.  توضیحات ضروری : حداقل برد این دستگاه در محیط های صنعتی و نویز دار 100 متر و حداکثر 150 متر‌‌ می‌باشد.  کلیه دستگاه‌ها دارای IP65 بوده و کاملا ضد آب‌‌ می‌باشند.  محدوده دمایی عملکرد 30 - تا 75 + درجه سانتیگراد است.  کلیه مدلها بصورت استاندارد دارای یک عدد فرستنده و یک گیرنده می باشند.  امکان ارایه فرستنده اضافی در صورت نیاز مشتری وجود دارد. کلیه مدل‌ها دارای نرم افزار بوده و کلیدها و رله‌ها قابلیت برنامه ریزی دارند. ارسال فرمان بصورت کد در فرکانس های قابل تغییر بوده (کد همینگ) و در نتیجه علاوه بر عدم اختلال با دیگر تجهیزات رادیویی امکان استفاده از چندین دستگاه در یک سالن وجود دارد.

ریموت کنترل شش کلید تک سرعته F21-E1 , تجهیزات الکتریکی راه و ساختمان
۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

استفاده از کنترل از راه دور صنعتی telecrane مزایایی دارد مانند :  - حفاظت اپراتور در برابر آسیبهای ناشی از نزدیکی به بارهای خطرناک - حفاظت تجهیزات جرثقیل نظیر گیربکس‌ها ، کلیدهای فرمان ، کابلها و ... - دید بهتر اپراتور بدلیل قرار گرفتن در موقعیت مناسب نسبت به بار و عدم نیاز به تحمل وزن و کشیدن کابل - حذف هزینه های مادی و معنوی ناشی از آسیب دیدن اپراتور کلیه مدل‌ها مجهز به کلید استپ و استارت مجزا می باشند توضیحات ضروری : حداقل برد این دستگاه در محیط های صنعتی و نویز دار 100 متر و حداکثر 150 متر‌‌ می‌باشد. کلیه دستگاه‌ها دارای IP65 بوده و کاملا ضد آب‌‌ می‌باشند. محدوده دمایی عملکرد 30 - تا 75 + درجه سانتیگراد است.  کلیه مدل ها بصورت استاندارد دارای یک عدد فرستنده و یک گیرنده می باشند. امکان ارایه فرستنده اضافی در صورت نیاز مشتری وجود دارد.  کلیه مدل‌ها دارای نرم افزار بوده و کلیدها و رله‌ها قابلیت برنامه ریزی دارند.  ارسال فرمان بصورت کد در فرکانس های قابل تغییر بوده (کد همینگ) و در نتیجه علاوه بر عدم اختلال با دیگر تجهیزات رادیویی امکان استفاده از چندین دستگاه در یک سالن وجود دارد.

دوربین بالت تسکو ۲ مگاپیکسل مدل TESCO TS-B2000HT 4IN1 , تجهیزات الکتریکی راه و ساختمان
۳۶۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های دوربین بالت تسکو ۲ مگاپیکسل TESCO TS-B2000HT 4IN1: کیفیت تصویر دوربین بالت تسکو 2 مگاپیکسل می باشد. کیفیت لنز این دوربین 3 مگاپیکسل می باشد. جنس بدنه دوربین بالت تسکو فلزی می باشد. این دوربین مجهز به دید در شب می باشد. برد دید در شب دوربین بالت تسکو 30 متر مربع می باشد. این دوربین دارای استاندارد  IP66 ضد آب و گرد و غبار می باشد. و همچنین دارای گارانتی یکساله می باشد. دید در شب این محصول عالی می باشد. دوربین بالت تسکو کاملا ضدآب است. همچنین این دوربین دارای عمر بسیار بالای لنز و برد و مناسب محیط های صنعتی و مصارف دیگر می باشد.

دزدگیر منزل اسکای گارد , تجهیزات الکتریکی راه و ساختمان
۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دزدگیر دستگاه الکترونیکی است که پس از ورود فرد متجاوز به منطقه تحت حفاظت فعال شده و عکس العمل های لازم را نشان می دهد. این عکس العمل ها از به صدا در آوردن آژیر تا تماس تلفنی و یا اقدام به باز و بسته کردن درب ها می تواند باشد. دستگاه مرکزی که نام علمی آن کنترل پنل است مغز سیستم اعلام سرقت به شمار می رود.تمام عملکرد اجزای سیستم را کنترل می کند و فرامین لازم را صادر می نماید. مشخصات کلی دستگاه دزدگیر منزل اسکای گارد: 1. ریموت کد لرن با فرکانس 433 2. 4 زون باسیم (محافظت شده در برابر شوک) 3. 4 زون بیسیم با فرکانس 433 4. زون 24 ساعته 5. حالت PART SET (حذف زون 3و4) 6. یک عدد خروجی با رله روی برد  

دوربین HIK VISION مدل DS 2CD4A26FWD , تجهیزات الکتریکی راه و ساختمان
۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

دوربین HIK VISION مدل DS 2CD4A26FWD دارای سیستم ضد نور WDR می باشد. دید در شب اتوماتیک Day/Night -ICR و سیستم بک لایت کنترل از مزیت های این دوربین است. ساپورت رم ۶۴ است. دوربین HIK VISION ضد گرد وغبار و ضد رطوبت و ضد ضربه است. دارای سیستم هوشمند IVS  و سیستم هوشمند اشیا گم شده می باشد. در این دوربین از نرم افزارهای تشخیص چهره استفاده شده است. از جمله قابلیت های دوربین HIK VISION مدل DS 2CD4A26FWD :  - داری IR قابلیت تشخیص در شب  - تشخیص و ثبت خودکار پلاک خودرو - الگوریتم LPR داخل دوربین - پشتیبانی از برش پلاک خودرو، عکس خوردو ضبط ویدئو - دارای پایگاه داده ورود و خروج خودرو - رله خروجی - عملکرد برنامه های کاربردی در فضای باز - رزولیشن : ۲ مگا پیکسل - دارای سنسور CMOS - فرمت فشرده سازی H.265+/H.265/H.264+/H.264 - لنز: Motorize lens با اندازه (2.7mm~12mm) 

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دوربین Dahua مدل ITC237 با پلاک خوان , تجهیزات الکتریکی راه و ساختمان
۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

دوربین Dahua مدل DHI-ITC237-PW1B-IRZ جهت تشخیص و ثبت خودکار پلاک خودرو به کار میرود. دوربین دارای IR قابلیت تشخیص در شب می باشد. پایه 120 سانتیمتری جهت نصب بر روی کف یا سقف پارکینگ در دوربین Dahua مدل ITC237 با پلاک خوان قرار داده شده است . دارای Full HD WDR دسترسی به تکنولوژی ANPR و الگوریتم LPR داخل دوربین می باشد. دوربین Dahua مدل ITC237 با پلاک خوان قابلیت پشتیبانی از برش پلاک خودرو، عکس خودرو و ضبط ویدئو را دارد. این دوربین پلاک خوان دارای پایگاه داده ورود و خروج خودرو و رله خروجی است. عملکرد برنامه های کاربردی در فضای باز انجام میگیرد. دوربین دارای رزولیشن ۲ مگا پیکسل ، دارای سنسور CMOS ، فرمت فشرده سازی H.265+/H.265/H.264+/H.264 و لنز: Motorize lens می باشد. (2.7mm~12mm) ار دیگر قابلیت های دوربین Dahua مدل ITC237 با پلاک خوان : - دارای سیستم ضد نور WDR - دید در شب اتوماتیک Day/Night -ICR - سیستم بک لایت کنترل - ساپورت رم ۶۴ - ضد گرد وغبار و ضد رطوبت و ضد ضربه - دارای سیستم هوشمند IVS - سیستم هوشمند اشیا گم شده - استفاده از نرم افزارهای تشخیص چهره  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

زیر دسته های تجهیزات الکتریکی راه و ساختمان

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل