ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
یک درخواست چندین قیمت ویترین نت
درخواست قیمت
ویترین نت، لیست قیمت دستگاه ها، بررسی جزییات ماشین آلات، دستگاه ها و تجهیزات
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
آسانسور های بدون موتورخانه
۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تا ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

آسانسورهای بدون موتورخانه یا Roomless دارای تجهیزات با کیفیت بسیار مطلوب و تولید بزرگترین شرکتهای دنیا می باشد. آسانسور های بدون موتورخانه ترکیب قطعات ، کیفیت نصب ، بالاترین سطح ایمنی و کیفیت حرکت را ارائه می‌نماید. آسانسور های بدون موتورخانه آسانسورها تا ظرفیت 2500 کیلوگرم و تا سرعت1/6 متر بر ثانیه طراحی شده است. ویژگیها و مزیتهای آسانسور MRL : آسانسور های بدون موتورخانه  مناسب برای جابجایی ترافیک های بالا و ظرفیتهای سنگین است. در آسانسور های بدون موتورخانه طول مسیر حرکت تا 45 متراست .  ظرفیت آسانسور های بدون موتورخانه تا 2500 کیلوگرم با سیستم تعلیق 1 :1 ، 2:1 و ...  می باشد . حرکت آسانسور های بدون موتورخانه بسیار نرم و مطمئن است و سطح صدا و نویز بسیار پایین می باشد . در آسانسور های بدون موتورخانه مصرف انرژی بسیار کم است .

آسانسور های انرژی سبز
۷۰,۰۰۰,۰۰۰ - ۲۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

Green Motion Lift Technology یا فناوری حرکت سبز آسانسور حرکتی نوین در صنعت آسانسور است. که به وسیله LiProKa Gearless Lift Motors( موتورهای گیرلس لیپروکا EMF ) نصب و اجرا می شود. درجه حفاظت الکتریکی آنها54 (IP=54) می باشد. عضو گروه مصرفی انرژی +A می باشند (مصرف انرژی در آنها حداقل خواهد بود) کارآیی آنها با برق تک فاز بوده و همچنین برای ظرفیت های 6، 8، 10 و 13 نفره می باشند. ویژگی های سیستم پک باطری Green Motion: در ساعات اوج مصرف برق با استفاده از انرژی ذخیره شده در پک باطری خود و بدون نیاز به برق شبکه کار کرده و مجددا پس از ساعات اوج مصرف به شبکه برق شهری متصل می شود.( جهت کاهش مصرف برق) قطع برق شبکه هیچ مانعی برای ادامه کار این آسانسور ها نبوده و همچنین آسانسور هایی با فناوری سبز قادر به ادامه کار بدون نیاز به برق شهری خواهند بود و حداکثر تا 200 استارت بدون نیاز به برق شهری کار می کنند. با بهره گیری از این فناوری در آسانسورها، توانسته اند انرژی مصرف برق را کاهش دهند.( انرژی مصرفی در آسانسورهایی با ظرفیت 6 نفر تنها به میزان انرژی مصرف شده توسط یک سشوار می باشد). محدودیت ها در سیستم Green Motion: افزایش سرعت از 1/6 متر بر ثانیه امکان پذیر نمی باشد. افزایش تعداد توقف( با شرط عدم تجاوز کیلو وات موتور از ظرفیت 1000 کیلوگرم ) مانعی نخواهد داشت. افزایش ظرفیت آسانسور از 13 نفر(معادل 1000 کیلو گرم) بالاتر مقدور نخواهد بود. تولید انرژی قابل بازیافت در آسانسورها با به کار گیری سیستم های Green Motion: کادر وزنه و کابین در آسانسورهای کششی، به وسیله سیم های بکسلی که از روی فلکه موتور عبور کرده اند به یکدیگر متصل می شوند. همچنین میدانیم فرمول محاسبه وزن کادر وزنه معادل با نصف ظرفیت آسانسور بعلاوه وزن کابین می باشد. در صورت پر بودن ظرفیت کابین آسانسور و حرکت کابین از بالاترین طبقه به طبقات پایین، موجب سبک تر شدن وزنه تعادل از کابین شده و منجر به تبدیل موتور به ژنراتور خواهد شد و بالعکس هنگام خالی بودن کابین آسانسور و حرکت آن از پایین ترین طبقه به سمت طبقات بالاتر (با شرط بالا بودن کادر وزنه)، وزنه تعادل سنگین تر از کابین شده، کابین آسانسور با کمترین نیرو شروع به حرکت کرده و همچنین با تبدیل موتور به ژنراتور ولتاژ و جریان قابل توجهی تولید خواهد شد.      

دستگاه بالابر پودری
-۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه بالابر پودری مخصوص انتقال مواد به مخزن دستگاه بسته بندی پودری. و مخصوص انتقال نمک به مخزن دستگاه بودادن و تفت و برشته کن خشکبار. و جهت انتقال کلیه مواد پودری شیمیایی و دارویی و غذایی. دارای لوازم برقی جهت قطع و وصل اتوماتیک برق  می باشد  

صنعت سازان نام آور
ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول