× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
آسانسور , آسانسور و بالابر
۲۰,۰۰۰,۰۰۰-۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

آسانسور به طور کلی در 3 نوع تولید می‌شود: آسانسور کششی آسانسور هیدرولیکی آسانسور بدون موتورخانه (MRL)   ایمنی هر یک از این 3 نوع آسانسور در شرایط مختلف اظطراری تفاوت‌هایی با هم دارند که به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. در آسانسور‌های کششی به هنگام قطع برق یا از کار افتادن خروج از کابین کار بسیار دشواری است که باید توسط فردی با دانش نسبی یا از روی بروشور دستگاه انجام شود. آسانسور‌های بدون موتورخانه سخت ترین شرایط را دارند و در هنگام قطع برق یا از کار افتادن، خروج افراد فقط توسط نیروی متخصص شرکت قابل انجام است. آسانسور‌های هیدرولیکی برخلاف تمام دو نوع دیگر راحت‌تر هستند و در شرایط مشابه فرد داخل کابین بدون تخصص خاصی کافی است تا شیر هیدورلیک را باز کند تا کابین به پایین‌ترین طبقه هدایت شود.   محدودیت‌های نصب آسانسور آسانسور‌های هیدرولیکی در این موضوع نسبت به دو نوع دیگر ضعیف‌تر هستند و با توجه به محدودیت ارتفاع جک هیدورلیک فقط در ساختمان‌های 4 یا 5 طبقه قابل نصب هستند. نوع سوم آسانسور‌ها به دلیل لازم نبودن فضایی برای موتورخانه محدودیت آنچانی برای نصب ندارند اما تامین قطعات و تعمیرکار متخصص از جمله معایب بزرگ این نوع آسانسور است. نوع کششی آسانسور‌ها محدودیت خاصی در نصب ندارند و در فضاهای خیلی بزرگ و مرتفع مانند برج‌ها نیز اکثرا استفاده می‌شوند و نداشتن مشکل تامین قطعات باعث شده که آسانسور‌های کششی رایج ترین آسانسور‌های قابل استفاده باشند.   تعمیرات و نگهداری مزیت آسانسور‌های هیدورلیکی در این مورد این است که لوازم یدکی آن‌ها با بسیاری از سیستم‌های هیدرولیک مشترک است و حتی صنعتگرانی که با سیستم هیدرولیک آشنایی داشته باشند قادر به تعمیر آن هستند. خوبی آسانسور‌های کششی در این است که نگهداری و تعمیر آن‌ها توسط دیگر شرکت‌های مجاز نیست قابل انجام است. اما آسانسور‌های بدون موتورخانه سخترین شرایط در تعمیر را دارند و سرویس و نگهداری آن‌ها حتما باید توسط شرکت سازنده انجام شود که باعث می‌شود بازار رقابتی از بین برود.   مصرف برق آسانسورهای هیدرولیکی نسبت به بقیه راندمان پایین تر و مصرف برق بیشتری دارند. آسانسورهای کششی و بدون موتورخانه در مصرف برق تقریبا برابر هستند با این تفاوت که نوع بدون موتورخانه به دلیل قرار داشتن تمام متعلقات آن بر روی کابین کمی مصرف برق بیشتری دارد.   هزینه خرید اولیه هر 3 نوع آسانسور بسته به نوع و کیفیت قطعات تقریبا برابر است. شرکت آسمان سریر آسیا به شما در انتخاب درست و مناسب با شریط شما مشاوره می‌دهد.

بالابر نفر بر آکاردئونی , آسانسور و بالابر
۳۸,۸۰۰,۰۰۰-۶۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بالابر نفر بر آکاردئونی دارای ویژگی هایی است که در زیر به  آن ها اشاره میشود:  - استفاده از پروفیل ویژه با ضخامت مناسب در قسمت های بازوهای دستگاه بالابر نفر بر آکاردئونی - استفاده از پیم و بوش در با آلیاژ وبژه در قسمت مفصل ها - بهره گیری از به روز ترین روش های تولید و استفاده از برشکاری لیزری  - مناسب برای کار همزمان دو یا سه نفر در ارتفاع  - سامانه قدرت هیدرولیکی با برق تکفاز شهری یا باطری 12 ولت  - دارای سیستم فرود اظطراری در صورت قطع برق  - قابل کنترل از داخل سکو و روی دستگاه  - در بالابر نفر بر آکاردئونی بازوهای اطراف دستگاه در هر شرایطی سطح اتکا گسترده و مطمئنی را تامین میکنند  - کل دستگاه می تواند توسط یک نفر به سرعت و در زمان کوتاه استقرار یابد  - دارای کلید استپ اظطراری   

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
 بالابر مصالح بر ساختمانی مدل 150Kg , آسانسور و بالابر
۲,۰۰۰,۰۰۰-۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

 بالابر مصالح بر ساختمانی مدل 150Kg داراي پايه ها و بازوهايي از لوله هاي يک تکه و گوشت دار ( ضخيم ) مي باشد. دستگاه ها به صورت استاندارد دارای 20 متر سیم بکسل می باشند. قابلیت نصب ترمز (مگنت) بسته به سفارش مشتری را دارا می باشد. متراژ سیم بکسل بنا به نیاز مشتری قابل تغییر می باشد. الکتروموتورهای 3 اسب به صورت تکفاز و سه فاز قابل سفارش می باشد. الکتروموتورهای بالاتر از 3 اسب، فقط به صورت سه فاز می باشند.

بالابر هالوت فرانسه مدل HTL 4014 , آسانسور و بالابر
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

بالابر هالوت یا لیفتراک تلسکوپی بیشتر برای جابجایی بار و تجهیزات استفاده می گردند که با موتور دیزل قدرتمند و قدرت مانور بسیار بالا یکی از بهترین نمونه های لیفتراک تلسکوپی در جهان به شمار می رود. پایداری زیاد با استفاده از قفل شدن اکسل عقب که شاسی را پایدارتر می نماید ، قابلیت استفاده آسان ، انعطاف عملیاتی ، پیشرفت و دقت از ویژگی های این دستگاه ها می باشد. بعلاوه با استفاده از تکنولوژی بوم های تلسکوپی ، موتور دیزل و چندکاره بودن بالابر هالوت را به یکی از بهترین دستگاه ها با قابلیت تعمیر و نگهداری آسان نموده است.

آسانسور های بدون موتورخانه , آسانسور و بالابر
۹۰,۰۰۰,۰۰۰ ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

آسانسورهای بدون موتورخانه یا Roomless دارای تجهیزات با کیفیت بسیار مطلوب و تولید بزرگترین شرکتهای دنیا می باشد. آسانسور های بدون موتورخانه ترکیب قطعات ، کیفیت نصب ، بالاترین سطح ایمنی و کیفیت حرکت را ارائه می‌نماید. آسانسور های بدون موتورخانه آسانسورها تا ظرفیت 2500 کیلوگرم و تا سرعت1/6 متر بر ثانیه طراحی شده است. ویژگیها و مزیتهای آسانسور MRL : آسانسور های بدون موتورخانه  مناسب برای جابجایی ترافیک های بالا و ظرفیتهای سنگین است. در آسانسور های بدون موتورخانه طول مسیر حرکت تا 45 متراست .  ظرفیت آسانسور های بدون موتورخانه تا 2500 کیلوگرم با سیستم تعلیق 1 :1 ، 2:1 و ...  می باشد . حرکت آسانسور های بدون موتورخانه بسیار نرم و مطمئن است و سطح صدا و نویز بسیار پایین می باشد . در آسانسور های بدون موتورخانه مصرف انرژی بسیار کم است .

آسانسور های انرژی سبز , آسانسور و بالابر
۷۰,۰۰۰,۰۰۰ - ۲۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

Green Motion Lift Technology یا فناوری حرکت سبز آسانسور حرکتی نوین در صنعت آسانسور است. که به وسیله LiProKa Gearless Lift Motors( موتورهای گیرلس لیپروکا EMF ) نصب و اجرا می شود. درجه حفاظت الکتریکی آنها54 (IP=54) می باشد. عضو گروه مصرفی انرژی +A می باشند (مصرف انرژی در آنها حداقل خواهد بود) کارآیی آنها با برق تک فاز بوده و همچنین برای ظرفیت های 6، 8، 10 و 13 نفره می باشند. ویژگی های سیستم پک باطری Green Motion: در ساعات اوج مصرف برق با استفاده از انرژی ذخیره شده در پک باطری خود و بدون نیاز به برق شبکه کار کرده و مجددا پس از ساعات اوج مصرف به شبکه برق شهری متصل می شود.( جهت کاهش مصرف برق) قطع برق شبکه هیچ مانعی برای ادامه کار این آسانسور ها نبوده و همچنین آسانسور هایی با فناوری سبز قادر به ادامه کار بدون نیاز به برق شهری خواهند بود و حداکثر تا 200 استارت بدون نیاز به برق شهری کار می کنند. با بهره گیری از این فناوری در آسانسورها، توانسته اند انرژی مصرف برق را کاهش دهند.( انرژی مصرفی در آسانسورهایی با ظرفیت 6 نفر تنها به میزان انرژی مصرف شده توسط یک سشوار می باشد). محدودیت ها در سیستم Green Motion: افزایش سرعت از 1/6 متر بر ثانیه امکان پذیر نمی باشد. افزایش تعداد توقف( با شرط عدم تجاوز کیلو وات موتور از ظرفیت 1000 کیلوگرم ) مانعی نخواهد داشت. افزایش ظرفیت آسانسور از 13 نفر(معادل 1000 کیلو گرم) بالاتر مقدور نخواهد بود. تولید انرژی قابل بازیافت در آسانسورها با به کار گیری سیستم های Green Motion: کادر وزنه و کابین در آسانسورهای کششی، به وسیله سیم های بکسلی که از روی فلکه موتور عبور کرده اند به یکدیگر متصل می شوند. همچنین میدانیم فرمول محاسبه وزن کادر وزنه معادل با نصف ظرفیت آسانسور بعلاوه وزن کابین می باشد. در صورت پر بودن ظرفیت کابین آسانسور و حرکت کابین از بالاترین طبقه به طبقات پایین، موجب سبک تر شدن وزنه تعادل از کابین شده و منجر به تبدیل موتور به ژنراتور خواهد شد و بالعکس هنگام خالی بودن کابین آسانسور و حرکت آن از پایین ترین طبقه به سمت طبقات بالاتر (با شرط بالا بودن کادر وزنه)، وزنه تعادل سنگین تر از کابین شده، کابین آسانسور با کمترین نیرو شروع به حرکت کرده و همچنین با تبدیل موتور به ژنراتور ولتاژ و جریان قابل توجهی تولید خواهد شد.      

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل