× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
هواده اسپلش تک فاز
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

یکی از معمولترین و پرکاربرد ترین نوع هواده برای مزارع پرورش ماهی اسپلش می باشد. اسپلش تک فاز هوادهی بسیار قوی است که با پاشش مقادیر بسیار زیاد آب بصورت فواره ای عمل می کند.این نوع هواده سطح آب را شکسته و باعث ایجاد سطح تماس بیشتر آب با هوا میگردد و سطح بالایی آب استخر را اکسیژن موجود در هوا در هم می آمیزد و اکسیژن اشباع شده را در سطح بالایی استخر افزایش میدهد و همچنین با افزایش سطح تماس بین آب و هوا باعث حل شدن مقادیر بیشتری از هوا داخل آب و از طرف دیگر این دستگاه به انتقال گازهای مضر همچون امونیاک و نیترات از کف استخر به خارج کمک میکند و این دستگاه دارای محافظ موتور برای جلوگیری از برخورد ماهیان با پروانه ومحافظت موتور می باشد. استفاده از پمپ هواده اسپلش , ستوه آب شکسته شده و باعث ایجاد سطح تماس بیشتر آب با هوا و هوادهی میگردد . افزایش سطح تماس بین آب و هوا باعث حل شدن مقادیر بیشتری از هوا داخل آب و از طرف دیگر انتقال گازهای مضر از آب به هوا کمک میکند . در صورت استفاده از اسپلش و تعویض مناسب میتوان بیش از ۸۰ تا ۸۵ درصد عوامل بیماری زا را از مزرعه دور ساخت و ماهیان با رشد مناسب و کیفیت گوشت عالی تولید نمود

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
تجهیزات پرورش ماهی

تجهیزات پرورش ماهی شامل تمامی ابزاری است که در صنعت شیلات مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه پرورش ماهی یک کسب و کار پردرآمد است که ماهیانی مانند قزل آلا در آب های شیرین پروش داده می شوند. برای این که بتوان شرایط این محیط را کنترل کرد و آن را برای ماهیان مناسب کرد، از تجهیزات پرورش ماهی استفاده می شود. این تجهیزات شامل موارد متعددی هستند که به روند کار سرعت می بخشند و پرورش ماهی را بهینه تر و بهتر می کنند.

تجهیزات پرورش ماهی و کاربرد آن ها
از ابتدایی که یک پرورش ماهی راه اندازی می شود تجهیزات پرورش ماهی متنوعی برای آن به کار گرفته می شوند.
- دماسنج مناسب برای این حوضچه های ماهی که بتوانند دمای بین منفی 10 تا مثبت 50 را از همان ابتدا برای کنترل دمای آب مورد استفاده قرار می گیرد. دمای آب برای رشد و زنده ماندن ماهی ها بسیار اهمیت دارد.
- یکی از تجهیزات پرورش ماهی ترازو است که برای وزن کردن خوراک و ماهی به کار گرفته می شود.
- ساچوک از دیگر تجهیزات است که در شیلات ها برای برداشتن ماهی از حوضچه ها نیاز است. این تجهیزات در سایزهای مختلفی به کار می روند که بسته به سایز ماهی ها چشمه ی آن ها انتخاب می شود.
- برای جداسازی ماهیان درشت از ریز نوعی از تجهیزات پرورش ماهی وجود دارد که رقم بند نام دارد. این ابزار در شیلات ها مورد نیاز است تا ماهیان درشت و ریز از هم جدا شده و ماهی های درشت، ماهیان ریز را نخورند و زمان برداشت آن ها در حوضچه ها مشخص باشد.
- یک سری ابزار مانند فرچه نیز برای تمیز کردن بدنه ی استخرها نیز به کار می روند که استفاده از آن ها هر چند وقت یک بار برای بهبود بهداشت محیط ضروری است

زیر دسته های تجهیزات پرورش ماهی

شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل