× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه ازن ژنراتور , تجهیزات پرورش ماهی
۱۵,۰۰۰,۰۰۰-۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

3 دلیل برای استفاده از ازن ژنراتورهای تجهیز صنعت توس در پرورش ماهی: 1) اتم اکسیژن به دلیل ماهیت عالی واکنش پذیری با میکرو ارگانیسم ها، توانمندی فوق العاده ای در تغییر ساختار مولکولی انواع ویروس ها ، باکتری ها، قارچ ها، انگلها و ... داشته و به طرز حیرت آوری آنان را مضمحل می نماید و چنانچه بتوانیم تزریق گاز اکسیژن فعال (ازون) را به میزانی استاندارد استفاده کنیم می توانیم از نقل و انتقالات عوامل بیماری زا در موجودات زنده جلوگیری نماییم که می تواند در صنعت شیلات بسیار مهم و حائز اهمیت باشد. 2) کنترل آمونیاک، نیتریت و نیترات مناسب پرورش ماهیان سردآبی با روشی ارگانیک بدون باقی گذاشتن مواد شیمیاییدر استخرهای پرورش ماهی مواد دفعی ماهی و تجزیه مواد آلی توسط میکروب‌ها غشا اصلی آمونیاک بوده و ممکن است غلظت آن را فوق العاده افزایش دهند و به حد نامطلوب و مرگ آور برسانند. با افزایش غلظت آمونیاک در آب PH خون ماهی افزایش می‌یابد. طبق مطالعات انجام شده و آزمایشات مهندسین ایرانی با همکاری مرکز تحقیقات نوین شیلاتی، اکسیژن فعال (ازن) به طرز شگفت انگیزی قابلیت کاهش بالای 80 درصد آمونیاک و بالای 98 درصد کاهش نیتریت را با ضریب تبدیل بسیار پایین به نیترات را از خود نشان داد. 3) ازن ژنراتور از بین برنده ی کلر می باشد.در پاره ای از مواقع کلر به دلیل سمی بودن بسیار نگران کننده است . منشا کلر موجود در آب عبارتند از هوازدگی یک نوع فلدسپات به نام سودالیت، آتشفشانها ،رسوبات دریایی و فاضلاب های صنعتی ، که اغلب گونه هایی را که ازنظر تجاری مهم هستند را خواهد کشت.  ضدعفونی کننده‌ای قدرتمند با خاصیت رهاسازی اکسیژن محصولی الهام گرفته از طبیعت و به دلیل اکسیدکنندگی بسیار بالا اُزون در بسیاری از واکنش‌ها مانند کلر عمل می‌کند و با مکانیزم ترکیب شدن با پروتئین و بی‌اثر کردن آنزیم‌کاهنده ، به عنوان میکروب کش عمل می‌کند در واقع دستگاه ازن ژنراتور نیز به دلیل خصلت‌ذاتی ازون عملکردی بسیار فوق العاده برای ضدعفونی، میکروب کشی، ویروس کشی و جلبک کشی با راندمان بالا و در طیف وسیعی را دارد و این در حالیست که پس از اکسید شدن ازون باعث رها سازی اکسیژن خالص نیز خواهد شد در نتیجه نه تنها باقیمانده‌ای مضر برای انسان و طبیعت ندارد بلکه به عنوان مثال اکسیژن دهی آب در ازن ژنراتور با راندمان ۱۶ برابر نسبت به هوای معمولی افزایش خواهد یافت. برخی از کاربردهای ازن ژنراتورها: ضدعفونی و تصفیه آب و هوا تصفیه و ضدعفونی فاضلاب صنعتی و صنایع غذایی حذف بو، کاهش آلودگی‌های میکروبی، ویروسی و قارچی در تمام محیط‌ها افزایش ماندگاری محصولات سالن‌های تولید کارخانه‌جات صنایع غذایی و لبنی پرورش ماهیان سردآبی “جایگزینی مناسب برای پرسیدین، آب‌اکسیژنه، کلر، فرمالدئید، لامپ‌های uv و اوناع ضدعفونی کننده‌های شیمیایی“  

دستگاه ضدعفونی ازن ژنراتور جهت پرورش ماهی , تجهیزات پرورش ماهی
۲۲,۰۰۰,۰۰۰-۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه ازن ژنراتور ضدعفونی آب پرورش ماهی و میگو جهت گندزدایی آب برگشتی مزارع شیلاتی، کاهش استفاده از کلر، پراکسین، فرمالین، مالاشیت گرین و سولفات مس در استخر، حذف آلودگی در مراکز تکثیر، حد واسط حذف میکروارگانیسم های مراکز گرمابی و سردابی مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین استفاده بهینه از آب استخر ها در صورت سیرکولاسیون آب، حذف پاتوژن ها در مراکز پرورش خاویاری و قزل آلا و میگو، ضدعفونی آب و پساب کارخانه های شیلاتی و همچنین حذف بوی نامطبوع کارخانه های پودر ماهی و فراوری شیلاتی از دیگر مواردی است که دستگاه ضدعفونی ازن ژنراتور به کار برده می شود.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
هواده اسپلش تک فاز , تجهیزات پرورش ماهی
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

یکی از معمولترین و پرکاربرد ترین نوع هواده برای مزارع پرورش ماهی اسپلش می باشد. اسپلش تک فاز هوادهی بسیار قوی است که با پاشش مقادیر بسیار زیاد آب بصورت فواره ای عمل می کند.این نوع هواده سطح آب را شکسته و باعث ایجاد سطح تماس بیشتر آب با هوا میگردد و سطح بالایی آب استخر را اکسیژن موجود در هوا در هم می آمیزد و اکسیژن اشباع شده را در سطح بالایی استخر افزایش میدهد و همچنین با افزایش سطح تماس بین آب و هوا باعث حل شدن مقادیر بیشتری از هوا داخل آب و از طرف دیگر این دستگاه به انتقال گازهای مضر همچون امونیاک و نیترات از کف استخر به خارج کمک میکند و این دستگاه دارای محافظ موتور برای جلوگیری از برخورد ماهیان با پروانه ومحافظت موتور می باشد. استفاده از پمپ هواده اسپلش , ستوه آب شکسته شده و باعث ایجاد سطح تماس بیشتر آب با هوا و هوادهی میگردد . افزایش سطح تماس بین آب و هوا باعث حل شدن مقادیر بیشتری از هوا داخل آب و از طرف دیگر انتقال گازهای مضر از آب به هوا کمک میکند . در صورت استفاده از اسپلش و تعویض مناسب میتوان بیش از ۸۰ تا ۸۵ درصد عوامل بیماری زا را از مزرعه دور ساخت و ماهیان با رشد مناسب و کیفیت گوشت عالی تولید نمود

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
تجهیزات پرورش ماهی

معرفی تجهیزات پرورش ماهی

 تجهیزات پرورش ماهی از تجهیزات و دستگاه های صنعت دامداری هستند و شامل تمامی ابزاری است که در صنعت شیلات مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه پرورش ماهی یک کسب و کار پردرآمد است که ماهیانی مانند قزل آلا در آب های شیرین پروش داده می شوند. برای این که بتوان شرایط این محیط را کنترل کرد و آن را برای ماهیان مناسب کرد، از تجهیزات پرورش ماهی استفاده می شود.

این تجهیزات شامل موارد متعددی هستند که به روند کار سرعت می بخشند و پرورش ماهی را بهینه تر و بهتر می کنند.

کاربرد تجهیزات پرورش ماهی

از ابتدایی که یک پرورش ماهی راه اندازی می شود، تجهیزات پرورش ماهی متنوعی صنایع دام و طیور و آبزیان برای آن به کار گرفته می شوند.
- دماسنج مناسب برای این حوضچه های ماهی که بتوانند دمای بین منفی 10 تا مثبت 50 را از همان ابتدا برای کنترل دمای آب مورد استفاده قرار می گیرد. دمای آب برای رشد و زنده ماندن ماهی ها بسیار اهمیت دارد.
- یکی از تجهیزات پرورش ماهی ترازو است که برای وزن کردن خوراک و ماهی به کار گرفته می شود.
- ساچوک از دیگر تجهیزات است که در شیلات ها برای برداشتن ماهی از حوضچه ها نیاز است. این تجهیزات در سایزهای مختلفی به کار می روند که بسته به سایز ماهی ها چشمه ی آن ها انتخاب می شود.
- برای جداسازی ماهیان درشت از ریز نوعی از تجهیزات پرورش ماهی وجود دارد که رقم بند نام دارد. این ابزار در شیلات ها مورد نیاز است تا ماهیان درشت و ریز از هم جدا شده و ماهی های درشت، ماهیان ریز را نخورند و زمان برداشت آن ها در حوضچه ها مشخص باشد.
- یک سری ابزار مانند فرچه نیز برای تمیز کردن بدنه ی استخرها نیز به کار می روند که استفاده از آن ها هر چند وقت یک بار برای بهبود بهداشت محیط ضروری است.

زیر دسته های تجهیزات پرورش ماهی

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل