جستجو

× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
خاک گلدان مخصوص گل
۳۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

خاک گلدان universal محصول شرکت pindstrup بهترین بستر برای گیاهان آپارتمانی می باشد. خاک گلدان برند universal یکی از بهترین بسترهای موجود برای گل ها وگیاهان زینتی می باشد. برند محصول PINDSTRUP می باشد.  فرمول خاک گلدان مخصوص گل، فرمولپیت سیاه - قهوه ای است.    

مکمل کودی سولفات آهن
۱,۲۰۰-۱,۶۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 تن

سولفات آهن ترکیبی است با فرمول شیمیایی FeSO4.7H2O که بسته به pH می تواند به صورت کریستال های  سبز رنگ تولید گردد. در حالت عادی هفت مولکول آب در ترکیب سولفات آهن موجود می باشند و در صورت خشک شدن می توان سه مولکول آب را از آن گرفته و تبدیل به کریستال های سفید رنگ پودری می شود. نوع دیگر آن به صورتی است که دیگر اجازه تشکیل کریستال به مولکول های آن نمی دهیم همانطور که به صورت مایع است وارد خشک کن اسپری درایر می گردد و خشک می شود در این حالت سولفات آهن فیروزه ای تک آبه داریم و شکل آن بصورت کاملا گرانول و سفید رنگ در خواهد آمد که اصطلاحا به آن مونوهیدرات میگویند.  سولفات آهن جزء مواد اولیه ی تولید کود شیمیایی می باشد. مقدار مصرف سولفات آهن در غلات و درختان میوه بسته به نوع محصول و نوع خاک متفاوت می باشد. برای مثال برای درختان پسته که در مناطق شوره زار می باشند بیشترین مقدار را دارا می باشد. کاربرد ها و موارد مصرف سولفات آهن : - در صنایع کشاورزی جهت تامین آهن خاک های با فقر آهن از کود سولفات آهن استفاده می شود. - درصنایع تولید کود های کشاورزی به عنوان مواد اولیه جهت سایر کود های کشاورزی، کود کامل، ماکرو و میکرو - در صنایع تولید رنگ بعنوان رنگدانه های آهن - در صنایع استخراج روی جهت رسوب دهی با هالوژن هایی نظیر کلر و فلوئور - در صنایع خوراک دام وطیور بعنوان ویتامین آهن - در صنایع شیمیایی بعنوان  کاتالیزور - درصنایع دباغی و چرم سازی - درصنایع نساجی - در صنایع تصفیه ی آب - ریختگری چدن و …       

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
مکمل کود سولفات روی
۶,۰۰۰-۱۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 تن

سولفات روی یا زینک سولفات ترکیبی غیر آلی ویا ترکیب می باشد که دارای آبپوش های مختلفی است. فراوان ترین نوع آن به صورت 7 آبه با فرمول مولکولی ZnSO4.7H2O بوده و در گرید های مختلفی تولید می شود. این ماده مانند دیگر سولفات های فلزی, کاملا در آب قابلیت انحلال دارد. کاربردها و مصارف سولفات روی : - سولفات روی به خصوص نوع هفت آبه آن دارای کاربرد های مختلفی است که بخشی از این مصارف عبارتند از: - استفاده در کشاورزی به عنوان کود شیمیایی برای تامین عنصر روی در خاک - به عنوان یک عامل انعقادی در تولید ابریشم مصنوعی - به عنوان یک ماده اولیه در تولید رنگدانه ها - سولفات روی خوراک دام و طیور - کنترل رشد خزه - زینک سولفات به عنوان یک عامل نگهدارنده در صنایع چرم سازی و دباغی - در پزشکی برای تولید مکمل های روی و در درمان استفراغ - استفاده در تولید الکترولیت های تولید روی - به عنوان یک رنگ در رنگرزی - سولفات روی در کشاورزی کود شیمیایی سولفات روی در کشاورزی به منظور تامین عنصر روی در گیاهان می باشد.روی در گیاهان دارای نقش مهمی در تنفس و انجام عمل فتوسنتز و فعالیت های آنزیمی است. کمبود روی سبب زرد شدن برگ ها و ایجاد لکه های قهوه ای بر روی برگ های جوان تر می شود. همچنین کود سولفات روی به علت دارا بودن گوگرد, سبب کاهش pH خاک و در نتیجه جذب بهتر عناصر ریز مغذی توسط ریشه می شود.

کود گوگرد خشک قابل حل در آب یا گوگرد آلی با غلظت 99 درصد خلوص گوگرد
۱۱۲,۰۰۰-۵۶۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 5 لیتر

گوگرد خشک ،غنی شده و قابل حل در آب می باشد.دارای عیار 99/9 % است و یک کیلو برای یک هکتار استفاه میشود. قابلیت انواع مصرف آبیاری و استفاده در مخازن را دارد. کود گوگرد خشک قابل حل در آب،به هیچ وجه رسوب نمیدهد و خوردگی ندارد. بدون ایجاد عارضه و فاقد هر گونه سوزندگی می باشد.اورگانیک و مقرون به صرفه است. ارتفا محصول تا 30 درصد ار ویژکی های دیگر گوگرد خشک یا گوگرد با غلظت 99% است. کنه کش و از بین برنده انواع قارچ ها مخصوصا زنگ های زرد سیاهک و سفیدک ها می باشد. محصول از 5 لیتر تا 20 لیتر به فروش میرسد.    

کود آهن آلی
۱۴۱,۰۰۰-۴۸۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 5 لیتر

آهن ضروری ترین عنصر کم مصرف برای رشد گیاهان است.در فرایندهای فیزیولوژی و زیست شیمیایی از جمله تولید کلروفیل ، واکنش اکسایش ، عمل فتوسنتز،تنفس و سیستم های آنزیمی ضروری است. آهن آلی نقش بسزایی در حفظ بیلان کربن آلی خاک در اراضی خشک و نیمه خشک که مواد آلی خاک بسیار کم می باشد را داراست.  ترکیبات هیومیکی و کربنی جهت جذب fe و p  در خاک موثر است. محصول از 5 لیتر تا 20 لیتر موجود می باشد.  

کود آلی اکتیول برمیستون
۱۲۱,۰۰۰-۳۲۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 5 لیتر

کود اکتیول برمیستون شامل ذرات ریز مغذی ماکرو با عناصر پرمصرف گیاه هستند و مصرف آنها به صوت یکباره انجام میگیرد. اکتیول برمیستون کود آلی کاملی است که دربرگیرنده کلیه عناصر ماکرو هستند. این کود شامل نیتروژن،پتاسیم،منگنز،کلسیم،گوگرد و پتاس اسید هیومیک می باشد علاوه بر آن که عناصر غذایی گیاه را فراهم میکند باعث اصلاح ساختمان و بافت خاک میشود و قدرت نگهداری آب را در خاک افزایش میدهد. مزایای کود اکتیول برمیستون : - قابل مصرف برای کلیه محصولات زراعی - افزایش 20 تا 30 درصد محصول - ازبین بردن قارچ های میزبان و انگل ها و سیاهک ها و کنترل زنگ های زرد - تحریک کننده هورمون ها و آنزیم های غذایی - استفاده به عنوان کود زمستانه - اصلاح فعالیت بیولوژیکی خاک و حاصل خیزی خاک محصول از 5 لیتر تا 20 لیتربه فروش میرسد.   

کود گوگرد آلی مایع با ۲۰٪ خلوص گوگرد
۱۰۲,۵۰۰-۳۴۶,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 5 لیتر

مزایای کود گوگرد آلی مایع : - ضد عفونی کننده خاک و کمک به سلامت محیط زیست  - قابلیت حل شدن بالاتر در آب  - کاهش جمع اوری نیترات در کشاورزی  - کاهش مصرفی سموم و آلاینده های زیست محیطی - افزایش تا 20 درصد بیشتر در تولید محصولات زراعی و باغی - افزایش قابلیت جذب فسفر، آهن ، روی و منگنز در خاک  محصول در باکس های 1 لیتری تا 20 لیتری می باشد.  

کود آلی مکس برمیستون
۹۶,۰۰۰-۳۲۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 5 لیتر

کود آلی مکس برمیستون شامل ذرات ریز مغذی میکرو و اسید هیمونیک و گوگرد مایع  آلی می باشد. از مزایای کود آلی مکس برمیستون میتوان به موارد زیر اشاره کرد :  - افزایش سطح زیر کشت  - افزایش باردهی و رشد  - کود آلی مکس برمیستون اثر کلاته کنندگی روی عناصر زیر مغذی دارد و عناصر تثبیت شده در خاک را رها کرده و به صورت قابل جذب برای ریشه گیاه در می آورد. - میکرو ارگانیسم های مفید خاک بوده باروری خاک و راندمان استفاده از ازت خاک را افزایش میدهد. - کود آلی مکس برمیستون اثر مطلوب روی جذب کود ها رشد ریشه ها و عملکرد و کیفیت محصول را دارد  - استفاده به عنوان کورد زمستانه دارای قابلیت بهتر انجام شدن فتوسنتز با بازدهی بالا  محصول در باکس های 1 لیتر تا 20 لیتر می باشد.    

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کپسول ذخیره آب ارگانیک جنگل
۴,۹۰۰ تومان
حداقل سفارش: 9 عدد

با کاشت کپسول ذخیره آب ارگانیک جنگل در پای درخت هم مواد غذایی و کود موردنیاز درخت تامین میشود و هم تا 7 برابر آب ذخیره سازی و بنابر نیاز گیاه و درخت بصورت هوشمند دراختیار ریشه درخت قرار میگیرد. کپسول ارگانیک جنگل  برای تمام نواحی سبز، کمربند سبز شهری ، جنگلکاری، باغات میوه، نهال کاری و ... قابل استفاده است. استفاده از این محصول باعث نجات درختان از کم آبی و در ادامه ایجاد اشتغال پایدار و درآمد و تثبیت منابع آب و خاک و محیط زیست با کاشت درخت است. عناصر موجود در کپسول کامل است و باید مقدار مشخصی از آن استفاده شود تا نیاز خاک و گیاه تامین شود. در واقع استفاده درست از آن موجب حاصلخیزی خاک شده و به مرور زمان نیاز خاک به کود را کاهش می دهد. این کپسول برای محصولات استراتژیک مانند پسته و زعفران و تمام درختان و گیاهان قابل استفاده میباشد. با توجه به وضعیت بحران آب و بزرگ بودن بازار مصرف این محصول، در حال حاضر امکان ایجاد ظرفیت تولید ماهانه شرکت یک میلیون بوده و در آینده نزدیک برنامه تولید تا ۱۰ برابر ظرفیت فعلی در ماه را داریم. روش استفاده : کپسول باید در نقاط مشخص شده با فاصله از تنه درخت در عمق ۳۰ سانتیمتری در داخل خاک کاشته شود. تعداد کپسول مورد نیاز برای هردرخت به ازای هرسال سن درخت یک کپسول است. درصورت آبیاری قطره ای نازل دقیقا بالای کپسول قرار میگیرد.

کود مایع ارگانیک
۳۹۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

کود مایع ارگانیک جنگل در بسته بندی ۱ و ۲۰ لیتری موجود تولید می شود. هر ۱ لیتر از کود مایع ارگانیک با ۱۰۰ لیتر آب مخلوط و به صورت محلول پاشی و آبیاری استفاده میگردد. این کود کاملا بهداشتی و ۱۰۰٪ گیاهی و بدون خطر برای انسان و حیوان میباشد. ویژگی ها : قابلیت حلالیت کامل در آب را دارد. قبل از بهار و تا ۴ مرتبه در طول رشد قابل استفاده‌ است. بدون بو کاهش هزینه کوددهی تا 70 % بدون آلودگی برای منابع آب و خاک

شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل