فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

شهر تامین کننده
برند
کباب زن خانگی
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
با ماشین آلات پوشاک بیمارستانی و یکبار مصرف آشنا شویمبا ماشین آلات پوشاک بیمارستانی و یکبار مصرف آشنا شویم

امروزه ماشین آلات پوشاک بیمارستانی یکبار مصرف به سبب حساسیت خاصی که در تولید این نوع از پوشاک وجود دارد، به شکل کاملاً تخصصی در...

ادامه مطلب  
دستگاه نگین چین چه تفاوتی با دستگاه نگین زن دارد؟دستگاه نگین چین چه تفاوتی با دستگاه نگین زن دارد؟

دستگاه نگین چین دستگاهی است که جهت چیدمان نگین های حرارتی (هاتفیکس) با استفاده از شابلون طراحی شده است.

ادامه مطلب  
ماشین آلات تولید پوشاک بیمارستانی و یکبار مصرف

آشنایی با ماشین الات تولید پوشاک بیمارستانی و یکبار مصرف
پوشاک بیمارستانی و یکبار مصرف اغلب شامل بلوز، شلوار، کلاه، ماسک، کفش و گان جراح می شود. از آنجا که این لباس ها در مقایسه با دیگر لباس های بافته شده با سرعت بیشتری تولید می شوند امروزه استفاده از این پوشاک ترجیح داده می شود. با پیشرفت تکنولوژی در زمینه ماشین آلات پوشاک بیمارستانی و یکبار مصرف تولید آن ها قابل ارتقا می باشد. دستگاه تولید ماسک یکبار مصرف ، دستگاه کلاه بافی و ... از انواع این دستگاه ها میباشند. 


ماشین الات تولید پوشاک بیمارستانی و یکبار مصرف شامل چه دستگاه هایی می شود؟
از آنجا که مزایای استفاده از پوشاک بیمارستانی و یکبار مصرف بسیار زیاد می باشد استفاده از آن ها تا حد قابل توجهی افزایش یافته است. از جمله این مزایا می توان به قیمت پایین آن ها اشاره کرد.
دستگاه برش
دستگاه برش که یکی از ماشین آلات پوشاک بیمارستانی و یکبار مصرف می باشد اغلب در مرحله اول تولید این گونه لباس ها مورد استفاده قرار می گیرد تا پارچه ها و منسوجات نبافته جهت تولید البسه بیمارستانی آماده شوند.
دستگاه دوخت آلتراسونیک
فرآیند انجام گرفته توسط دستگاه دوخت آلتراسونیک که یکی از ماشین آلات پوشاک بیمارستانی و یکبار مصرف می باشد فرآیندی چند منظوره می باشد. این دوخت قادر به دوخت درزها همزمان با برش های تمیز می باشد. این دستگاه با حذف اضافات قادر به انجام دوخت بسیار تمیز می باشد و با استفاده از گرما محل مورد نظر جهت دوخت را مهر و موم می کند.
o ماشین بسته بندی
o شابلون های الگو
o رول بازکن
جهت تولید انواع پوشاک بیمارستانی علاوه بر ماشین آلات پوشاک بیمارستانی و یکبار مصرف به مواد اولیه ای همچون منسوج نبافته، کش و کیسه نایلون نیاز خواهیم داشت. از تأسیسات مورد نیاز جهت تولید پوشاک یکبار مصرف نیز می توان به مواردی همچون تأسیسات برق، تأسیسات گرمایش، تأسیسات آب، تأسیسات سوخت و تعمیرگاه اشاره کرد.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .