خرید چکی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
شیر فلکه کشویی محور صعودی
۴,۴۰۰,۰۰۰-۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

شیرفلکه کشویی محور صعودی یک شیر مسدود کننده دارای نشیمنگاه فلزی از از نوع محور با رزوه بیرونی می باشد که برای هر دو حالت باز یا بسته کامل مناسبو میتوان آن را به صورت دستی از طریق فلکهو یا آچار مخصوص و یا به وسیله یک محور و یا به صورت خودکار از طریق نصب عملگر مخصوص باز و بسته  نمود. از این شیر در تاسیسات آب سرد، گرم ،آبرسانی شهری روستایی فاضلاب و طرح های آبیاری کشاورزی و خطوط انتقال آب در صنایع مختلف و روغن و خطوط انتقال نفت  گاز و فیر و سیالات غیر خورنده و سایر مصارف مشابه صنعتی تاسیساتی نیروگاهی و ... تا دمای 180 درجه مورد استفاده قرار میگیرد. جنس بدنه و کلاهک دستگاه از چدن داکتیل یا پکینگ مخصوص می باشد و تا دمای 250 درجه سانتیگراد تولید میشود.

شیر صافی بخار
۱,۶۰۰,۰۰۰-۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کلیه صافی بخار یا  شیر های کشویی باید در حالت باز یا بسته کامل مورد استفاده قرار گیرند و برای استفاده جهت کنترل دبی توصیه نمیگردد مسیر سیال قبل از استفاده از شیر حتما از هر گونه آلودگی و مواد زائد از قبلی سنگریزه ، ذرات چوب و ... پاک میگردد. برای بلند کردن شر های دارای ابعاد بزرگ با استفاده از جرثقیل و یا لیفتراک و از طربق فلانج های اصلی عمل می شود  هنگام بستن شیر باید نسبت به عدم وجود تنش در محل اتصال اطمینان پیدا کرد.  با چرخش محور در جهت عقربه های ساعت زبانه که به وسیله مهره مخصوص به محور متصل شده به پایین حرک میکند. به علت استفاده از زبنه لاستیکی با هسته فلزی ، با عمال حداقل گشتاور ، زبانه با بدنه شیر آب بند میگردد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
شیر پروانه ای ویفری
۱,۶۷۰,۰۰۰-۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

شیر پروانه ای برای قطع و وصل و کنترل جریان سیال مورد استفاه قرار میگیرد. شیر پروانه ای ویفری برای نصب بین فلنج هایی که سوراخ کاری آنها مطابق  استاندارد DIN2501 بوده مناسب است. موارد استفاده شیر پروانه ای ویفری :  شیر پروانه ای ویفری در تاسیسات و خطوط انتقال آب سرد، گرم ، آب رسانی شهری و روستایی و فاضلاب و طرح های آبیاری کشاورزی و خطوط انتقال آب برای صنایع مختلف مانند خطوط انتقال نفت ، روغن و ... تا دای 180 درجه سانتیگراد و سرعت عبوری حداکثر سه متر بر ثانیه مورد استفاده قرار میگیرد. خصوصیات شیر پروانه ای ویفری : - باز و بست و آب بندی کامل در هر دو سمت پروانه به آسانی انجام میگیرد. - در شیر پروانه ای لاستیک آب بند داخل بدنه به راحتی تعویض می شود. - افت فشار اندک است. -  به سرویس و نگهداری بالا در طول بهره برداری نیاز ندارد. - امکان نصب شیر در دو حالت عمودی و افقی  وجود دارد. - شیر پروانه ای ویفری دارای قابلیت نصب عملگر برقی است. -  به واشر آب بند بین شیر و فلنج به دلیل وجود برجستگی ایجاد شده بر روی لاستیک آب بند داخل بدنه نیازی وجود ندارد.  

 شیرفلکه سوپاپی
۲,۳۰۰,۰۰۰-۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

شیر فلکه یک شیر مسدود کننده دارای نشیمنگاه فلزی می باشد که برای هر دو حالت باز یا بسته  کامل مناسب است . در تاسیسات آب سر و گرم بخار و سیالات غیر خورنده و سایر مصارف مشابه صنعتی تاسیساتی و نیروگاهی و ... تا دمای 180 درجه سانتیگراد ( بنا به سفارش با بدنه و کلاهک از جنس چدن داکتیل GGG 40 و پکینگ تفلون نسوز جهت کار در دمای 250 درجه سانتیگراد تولید میشود  از ویژگی های شیر فلکه سوپاپی :  - تعویض قطعات و سرویس شیر به آسانی انجام میگیرد. -  شیرفلکه سوپاپی دارای محافظت در برابر خوردگی به علت نوع پوشش رنگ پودری الکترو استاتیک کوره ای فراگیر داخلی و خارجی  می باشد. - طول عمر این شیر فلکه به دلیل استفاده از فولاد زنگ نزن در محور و سطوح آب بند بالا می باشد. - قابلیت نصب عملگر برقی وجود دارد . - شیرفلکه سوپاپی با کمترین گشتاور نیرو عمل میکند.  

 شیر توپی دسته فلزی
۱۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

شیر توپی دسته فلزی ، جایگزین بسیار مناسب شیر توپی فلزی می باشد. عملکرد شیر توپی در زمینه قطع و وصل کردن جریان می باشد. از جمله انواع شیر توپی می توان به شیر توپی بخار، شیر توپی استیل، شیر توپی پلیمری، شیر توپی فلزی، شیر توپی آلفا، شیر توپی استنلس استیل، شیر توپی پلی اتیلن و شیر توپی ربع گرد اشاره نمود.

قطره چکان دبی 8 لیتر بر ساعت،پرسی، خودشوینده ، pc
۵۵۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

قطره چکان دبی 8 لیتر بر ساعت،پرسی، خودشوینده ، pc ، دارای مکانیزم جبران فشار و خود شوینده است. دبی قطعه 8 لیتر در ساعت و دارای دامنه تنظیم 5/0 تا 4 بار می باشد میزان دوره و CV مناسب در محدوده استاندارد است. فیلتراسیون قطره چکان مورد نیاز 120 مش می باشدو قطره چکان پرسی، خودشوینده ، pc  قابل اتصال بر روی خط می باشد و رنگ بدنه و نازل مشکی است.      

مینی فیلتر سه چهارم اینچ دیسکی
۵۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 40 دستگاه

مینی فیلتر سه چهارم اینچ دیسکی مناسب جهت تصفیه آب در سیستم هاى آبیارى قطره اى ، جهت تصفیه آب در سیستم هاى آبیارى بارانى مخفى شونده و جهت استفاده ، قبل از کنتورهاى آب شهرى می باشد. این قطعات از مواد پلیمرى مهندسى فوق العاده سخت با طول عمر بالا تهیه می شوند. این قطعات آبیاری دیسک هاى فوق العاده نرم با شیارهاى زاویه دار جهت افزاش سطح فیلتراسیون هستند. کارتریج هاى دیسکى با قابلیت جذب ذرات معلق تا قطر 125 میکرون( 120 مش) و 180 میکرون ( 80 مش)  و کارتریج هاى تورى با قابلیت جذب جلبک ها تا قطر 125 میکرون ( 120 مش) و 180 میکرون ( 80 مش) می باشند. مینی فیلتر سه چهارم اینچ دیسکی سازگار با اسیدهاى ضعیف است . کاهش هزینه هاى نگه دارى در سیستم هاى آبیارى از ویژگی های مینی فیلتر دیسکی می باشد.  

قطعات آبیاری

قطعات آبیاری بسیاری در بخش های مختلف کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند. در قدیم از آبیاری غرقابی استفاده می شد که چندان در دوره ی جدید کشاورزی طرفداری ندارد. با به وجود آمدن روش های جدید آبیاری، قطعات آبیاری نیز مدرن تر و به روز تر شدند و توانستند بهترین کارایی را از خود نشان دهند. روش های متنوعی برای آبیاری وجود دارد که شامل آبیاری قطره ای، آبیاری تحت فشار، آبیاری اتوماتیک و ... است. هر کدام از این روش ها قطعات آبیاری منحصر به فردی دارد که می تواند برای این کار مورد استفاده قرار گیرد.

انواع قطعات آبیاری مورد نیاز در کشاورزی
قطعات آبیاری بسته به نوع و روش آبیاری تنوع زیادی دارند. این قطعات باعث می شوند تا بهترین کارایی را در آبیاری از این ابزار ببینیم و آبیاری هر چه راحت تر، بهینه تر و سریع تر صورت گیرد.

- قطعات آبیاری قطره ای که شامل قطره چکان ها در انواع مختلف هستند که به صورت دائم کار می کنند یا می توانند آبیاری را تنظیم کنند.
- تایمر های آبیاری که می توان به آن ها زمان داد و پس از زمان تعیین شده جریان آب را قطع کنند و از آبیاری به طور مداوم جلوگیری کنند.
- قطعات آبیاری تحت فشار که شامل مواردی مانند افشان ها و ابزاری هستند که آب را با فشار بالا به بخش های مختلف زمین کشاورزی می رسانند.
- شیر آلات و بست های مختلفی که هر کدام در نوع خود می توانند بهترین کارایی را داشته باشند و از ساده تا مدرن وجود دارند. هر کدام از این ابزار بسته به نوع آبیاری متغیر هستند.
امروزه این قطعات آبیاری بسیار جدید و با کیفیت شده اند و انواع مختلفی دارند. انواع مورد استفاده در پروژه های بزرگ کشاورزی و باغداری و انواع کوچک خانگی از این قطعات قابل دسترسی است که روز به روز بر تنوع آن ها نیز افزوده می شود.

شهر تامین کننده