ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
قطعات آبیاری

قطعات آبیاری بسیاری در بخش های مختلف کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند. در قدیم از آبیاری غرقابی استفاده می شد که چندان در دوره ی جدید کشاورزی طرفداری ندارد. با به وجود آمدن روش های جدید آبیاری، قطعات آبیاری نیز مدرن تر و به روز تر شدند و توانستند بهترین کارایی را از خود نشان دهند. روش های متنوعی برای آبیاری وجود دارد که شامل آبیاری قطره ای، آبیاری تحت فشار، آبیاری اتوماتیک و ... است. هر کدام از این روش ها قطعات آبیاری منحصر به فردی دارد که می تواند برای این کار مورد استفاده قرار گیرد.

انواع قطعات آبیاری مورد نیاز در کشاورزی
قطعات آبیاری بسته به نوع و روش آبیاری تنوع زیادی دارند. این قطعات باعث می شوند تا بهترین کارایی را در آبیاری از این ابزار ببینیم و آبیاری هر چه راحت تر، بهینه تر و سریع تر صورت گیرد.

- قطعات آبیاری قطره ای که شامل قطره چکان ها در انواع مختلف هستند که به صورت دائم کار می کنند یا می توانند آبیاری را تنظیم کنند.
- تایمر های آبیاری که می توان به آن ها زمان داد و پس از زمان تعیین شده جریان آب را قطع کنند و از آبیاری به طور مداوم جلوگیری کنند.
- قطعات آبیاری تحت فشار که شامل مواردی مانند افشان ها و ابزاری هستند که آب را با فشار بالا به بخش های مختلف زمین کشاورزی می رسانند.
- شیر آلات و بست های مختلفی که هر کدام در نوع خود می توانند بهترین کارایی را داشته باشند و از ساده تا مدرن وجود دارند. هر کدام از این ابزار بسته به نوع آبیاری متغیر هستند.
امروزه این قطعات آبیاری بسیار جدید و با کیفیت شده اند و انواع مختلفی دارند. انواع مورد استفاده در پروژه های بزرگ کشاورزی و باغداری و انواع کوچک خانگی از این قطعات قابل دسترسی است که روز به روز بر تنوع آن ها نیز افزوده می شود.

صنعت سازان نام آور

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول