× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
کاتریج داخلی فیلترتوری , سیستم آبیاری
۵۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

کاتریج داخلی فیلترتوری ساخته شده از استلس استیل دولابافت 304 با مش 100 و کلاف ABS بصورت بندهای 12.5 سانتیمتری می باشد.  قابل استفاده در فیلترهای توری و اسکرین فیلتر خودشوینده کرج سازه می باشد.  جهت حذف ذرات معلق موجود در آب از این دستگاه استفاده می شود. کاتریج داخلی فیلترتوری قابلیت استفاده جهت استخر های ماهی را دارد. کاتریج داخلی فیلترتوری  جایگذین مناسب برای فیلترهای دیسکی منابع آبی دارای روغن و چربی می باشد.

اسکرین فیلتر خودشوینده الکتریکی 6 اینچ , سیستم آبیاری
۲۴,۷۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

اسکرین فیلتر خودشوینده الکتریکی با فرایند تصفیه پذیری کارامد و سیستم بکواش تمام اتوماتیک، جایگاه خاصی را در سیستم های کنترل مرکزی به خود اختصاص داده و به دلیل پارامترهای متعدد کاربردی قادر است مواد آلی و زائد آب های مصرفی را به سادگی حذف نماید. نکته مهم برای استفاده از این تجهیز در طراحی کنترل مرکزی، استفاده از آن بعنوان فیلتر ثانویه برای استخرها و کانال های روباز خواهد بود، چرا که در سال های اخیر به دلیل استفاده نادرست از تجهیز مذکور در واحدهای کنترل مرکزی، کارامدی بسیار بالای این تجهیز مورد انتقاد قرارگرفته است. از این رو برای مواردی با تامین آب توسط استخرها و کانال های روباز، تجهیز مذکور جایگذین فیلترشنی (به منظور حذف جلبک) نخواهد بود، و عملکرد فیلتر ثانویه را خواهد داشت.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
هیدروسیکلون 12 اینچ , سیستم آبیاری
۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

هیدروسیکلون ها بر مبنای انرژی فشار هیدرولیکی محاسبه، طراحی و تولید می گردند. این انرژی در اثر نیروی گریز از مرکز، سرعت خطی جریان آب خام ورودی به تجهیز را به سرعت دورانی با جریان مارپیچی تبدیل نموده که با برخورد ذرات به جداره داخلی و مخروطی دستگاه و تحت نیروی جاذبه در سطح شیبدار و نیروی وزن دانه ها سبب جداسازی ذرات جامد از مایع با حداقل افت فشار می گردد

فیلتر توری8 اینچ با ورودی و خروجی 3 اینچ , سیستم آبیاری
۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فیلترهای میکرونی (توری) با فرایند تصفیه پذیری کارامد جایگاه خاصی را در سیستم های ایستگاه کنترل مرکزی به خود اختصاص داده و به دلیل پارامترهای متعدد کاربردی قادر است مواد آلی و زائد آب های مصرفی را به سادگی حذف نماید. همچنین فیلتر میکرونی تحت فشار یکی از مناسب ترین تجهیزات جهت حذف فضولات ماهی از خوراک ورودی از استخرهای پرورش ماهی است.  

فیلتر شنی تحت فشار , سیستم آبیاری
۱,۴۳۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پروسه تصفیه آب در بخش حذف جامدات ریز معلق با عبور آب از یک بستر متخلخل انجام شده و بستر متخلخل که عمدتا از سیلیس های کوارتز با درجه خلوصی بالا و ضریب یکنواختی مناسب است. با استفاده از مکانیزم جذب سطحی ، تعلیق ، لخته سازی ، ترسیب و اتصال به مجاری بستر سیلیس عمل فیلتراسیون را انجام می دهد. سرویس و احیا فیلتراسیون شنی : فیلترهای شنی می بایست در حالت های سری یا موازی نصب گردند که علاوه بر افزایش درصد پالایش فیزیکی با وجود حداقل دو تجهیز فیلتراسیون همواره عملیات احیا با آب تصفیه شده دستگاه دوم و طی مراحل شستشوی آرام و سریع به طور کامل انجام می گیرد.

درپوش انتهایی پلی اتیلن 75 میلیمتر , سیستم آبیاری
۴۱,۲۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

درپوش انتهایی پلی اتیلن 75 میلیمتر (آب لوله بسپار) با مواد پلی پروپیلن کو پلیمر در کارتن های 15 عددی طبق جدول استاندارد ملی ایران تولید می شود. درپوش انتهایی پلی اتیلن 75 میلیمتر اکثرا جهت اتصال لوله‌ در سیستم های آبرسانی، آبیاری و انتقال آب در کشاورزی، باغات و گلخانه‌ها استفاده می‌گردد. این اتصال قابلیت نصب بر روی انواع لوله های پلی اتیلن استاندارد را دارد. کاربرد درپوش انتهایی پلی اتیلن 75 میلیمتر برای سیستم های آبیاری قطره ای، آبرسانی، انتقال آب، آبیاری تحت فشار، آبیاری بارانی، آبیاری سنتر پیوت، لینیر و رول لاین می باشد. درپوش انتهایی پلی اتیلن 75 میلیمتر بوسیله آچار مخصوص اتصالات پلی اتیلن و یا با دست در اتصالات سایز پایین استفاده می شود. اتصالات پیچی تولیدی این شرکت شامل اجزاء زیر میباشد : 1 - بدنه و سرپیچ : از جنس پلی پروپیلن کو پلیمر که ایزومر خطی پروپیلن بوده و در مقایسه با پلی اتیلن مقاومتر بوده و در برابر مواد شیمیایی و اشعه خورشید از سختی و استحکام بیشتری برخوردار است. 2 - اورینگ : این حلقه از جنس لاستیک طبیعی (N.R ) توأم با S.B.R میباشد و اتصال را کاملاً آب بندی می کند. 3 - بوشینگ : این قطعه نیز از جنس پلی پروپیلن بوده و با اعمال فشار مضاعفی بر اورینگ، به آب بندی اتصال کمک می کند. 4 - اسپیلیت رینگ : این قطعه با نگهداشتن لوله از بیرون زدن آن از بدنه جلوگیری می کند. مواد اسپیلیت رینگ از نوع پلی استال میباشد که ترموپلاستیکی سخت است و حتی در بسیاری از موارد جایگزین فلز میگردد و در گروه پلاستیکهای مهندسی میباشد و این مواد نیز کاملاً در برابر مواد شیمیایی اعم از اسید، باز و همچنین تنشهای فیزیکی مقاوم میباشد. مشخصات فنی درپوش انتهایی پلی اتیلن : سایز : 75 میلیمتر جنس : پلی پروپیلن کو پلیمر فشار قابل تحمل : 10 اتمسفر نوع اتصال : پیچی فشار قوی دارای نشان استاندارد ملی ایران دارای تاییدیه جهاد، آب و خاک، ایزو و ... بیمه نامه ده ساله End Plug - End Cap Compression Fittings

دستگاه تمام اتوماتیک آبرسان گلخانه ای , سیستم آبیاری
۱۸,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه آبرسان گلخانه ای تمام مکانیزه نوعی آبرسان و کود رسان گلخانه ای تولید کشور فرانسه می باشد. این دستگاه کاملا هوشمند  برای اولین بار در ایران (امکان ثبت سفارش و دریافت دلار دولتی) و یک رباط تمام مکانیزه گلخانه ایست.  تخویل دستگاه تمام اتوماتیک آبرسان گلخانه ای تا ۳ هکتاردر ایران با قیمت ۱۸۵۰۰ دلار و۳ هکتار به  بالا ۲۲۰۰۰ دلار نجام میگیرد. دستگاه تا یکسال گارانتی قطعات دارد و از تاریخ ثبت سفارش تا ظرف ۲۰ روز آماده تحویل است . لازم به ذکراست قیمت به دلار می باشد.  

آبپاش ضربه ای آمبو Ambo , سیستم آبیاری
۱,۰۰۰,۰۰۰-۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

آبپاش آمبو از جمله آبپاش های با شعاع متوسط تولید سایم است که دارای یکنواختی توزیع آب بالایی می باشد . این آبپاش قابل استفاده در کلیه زمین های کشاورزی با ابعاد متوسط به بالا و بزرگ می باشد و به یکی از گزینه های پرمصرف در سیستم های آبیاری بارانی کلاسیک ثابت در ایران بدل شده است . آبپاش ضربه ای آمبو، دو نازله بوده و ورودی 1 و 1/2 اینچ ماده داشته و جنس آن ترکیبی از آلیاژ آلومینیوم و برنج و قطعات پلاستیکی است و در دو مدل تمام دور و تنظیم شونده تولید می گردد .

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
آبپاش LDN , سیستم آبیاری
۶۰,۰۰۰-۱۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

آبپاش LDN در سال 1990 توسط مجموعه Senninger معرفی شد. معرفی این محصول عملکرد آبیاری سنترپیوت را بهبود بخشید چرا که به عنوان اولین آبپاشی بود که جریان را به صورت آرام و خطی هدایت کرده و با اجزایی بادوام و دقیق طراحی شده است. یکی از مزیت های این محصول این است که برای محصولات پابلند هم مناسب می باشد. LDN  Senninger  با بهره گیری از شیارهایی که در آن تعبیه شده است؛ آب را به صورت مستقیم هدایت کرده و به این ترتیب اندازه قطرات را کنترل می کند. از آن جا که این محصول به صورت تک صفحه و چند صفحه طراحی شده است؛ با استفاده از مدل تک صفحه ای آن می توان 24 تا 33 زیرجریان ایجاد کرد و با استفاده از انواع چند صفحه آن می توان جریان را به 66 و 99 زیرجریان تقسیم کرد. تقسیم جریان به زیر جریان سبب شده توزیع ذرات آب به صورت سازگارتر صورت گرفته و از شدت رواناب کاسته شود. برای بهترین عملکرد از سیستم های سنترپیوت، از فروشنده خود یک بسته سفارشی را بخواهید. مهندسین نرم افزار آب Senninger بسته نرم افزاری مناسبی برای دستگاه، موقعیت زمین و شرایط آب و هوایی شما طراحی خواهند کرد. موقعیت هر اعمالگر به وضوح روی هر دو اعمالگر و نسخه قابل چاپ کامپیوتر شماره گذاری می شود. برای بسته سنترپیوت نسخه قابل چاپ بسیار مهم است. این موضوع زمانی حیاتی است که فشار در سطح بالا یا پایین قطرات را بخواهید. آبپاش LDN  با استفاده از Hose barb  و کشیدن شلینگ به طور مستقیم داخل شیار می تواند استفاده شود. آداپتور براحتی بر روی سمت راست LDN قابل نصب و اتصال است . آبپاش LDN با یک شلینگ 0.75 اینچ پایه خاردار برای ارتباط مستقیم شیلنگ قابل دسترسی است  .( مدل قسمت دایره ای تنها بر پایه NPT استفاده می شود و باید برپایه رایزر فلزی قرار بگیرد.) LDN هم چنین بابلر هایی را عرضه کرده است که پدهایی را برای کاهش قیمت و تبدیل به  کاربردهای  LEPA درج می کند که آب را بسیار نزدیک به سطح خاک تخلیه می کنند و سبب کاهش بادبردگی و تبخیر آب می شوند. هنگامی که اتصال با وزن LDN استفاده می شود، بابلر ها به آرامی آب ذخیره شده را در شیار به طور مستقیم قرار می دهند. این موضوع به جلوگیری از فرسایش ردیف ها کمک می کند. این موضوع برای پیش آبیاری در زمین کشت نشده مناسب است. این موضوع هم چنین سبب می شود، سطح سایه انداز محصول از خشکی محافظت شود. هنگامی که وزنه LDN استفاده نمی شود حلقه حباب برای ارائه همانند الگوی حباب دردسترس است .

آبپاش ضربه ای آمبو مدل تنظیم شونده , سیستم آبیاری
۵۹۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

آبپاش ضربه ای آمبو از جمله آبپاش های با شعاع پاشش متوسط تولید شرکت سایم است که دارای یکنواخنی توزیع آب بالایی است. این آبپاش قابل استفاده در کلیه زمین های کشاورزی با ابعاد متوسط به بالا و بزرگ است که به یکی از گزینه های پر مصرف در سیستم های آبیاری بارانی کلاسیک ثابت در ایران بدل شده است.این آبپاش دو نازله بوده و ورودی 1.2 و 1 اینچ ماده داشته و جنس آن از آلیاژ آلومینیوم و برنج و قطعات پلاستیکی است و در دو مدل تمام دور و دور شونده تولید می گردد. *قیمت در فروش ویژه می باشد*

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل