× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه تمام اتوماتیک آبرسان گلخانه ای
۱۸,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه آبرسان گلخانه ای تمام مکانیزه نوعی آبرسان و کود رسان گلخانه ای تولید کشور فرانسه می باشد. این دستگاه کاملا هوشمند  برای اولین بار در ایران (امکان ثبت سفارش و دریافت دلار دولتی) و یک رباط تمام مکانیزه گلخانه ایست.  تخویل دستگاه تمام اتوماتیک آبرسان گلخانه ای تا ۳ هکتاردر ایران با قیمت ۱۸۵۰۰ دلار و۳ هکتار به  بالا ۲۲۰۰۰ دلار نجام میگیرد. دستگاه تا یکسال گارانتی قطعات دارد و از تاریخ ثبت سفارش تا ظرف ۲۰ روز آماده تحویل است . لازم به ذکراست قیمت به دلار می باشد.  

درپوش انتهایی پلی اتیلن 75 میلیمتر
۴۱,۲۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

درپوش انتهایی پلی اتیلن 75 میلیمتر (آب لوله بسپار) با مواد پلی پروپیلن کو پلیمر در کارتن های 15 عددی طبق جدول استاندارد ملی ایران تولید می شود. درپوش انتهایی پلی اتیلن 75 میلیمتر اکثرا جهت اتصال لوله‌ در سیستم های آبرسانی، آبیاری و انتقال آب در کشاورزی، باغات و گلخانه‌ها استفاده می‌گردد. این اتصال قابلیت نصب بر روی انواع لوله های پلی اتیلن استاندارد را دارد. کاربرد درپوش انتهایی پلی اتیلن 75 میلیمتر برای سیستم های آبیاری قطره ای، آبرسانی، انتقال آب، آبیاری تحت فشار، آبیاری بارانی، آبیاری سنتر پیوت، لینیر و رول لاین می باشد. درپوش انتهایی پلی اتیلن 75 میلیمتر بوسیله آچار مخصوص اتصالات پلی اتیلن و یا با دست در اتصالات سایز پایین استفاده می شود. اتصالات پیچی تولیدی این شرکت شامل اجزاء زیر میباشد : 1 - بدنه و سرپیچ : از جنس پلی پروپیلن کو پلیمر که ایزومر خطی پروپیلن بوده و در مقایسه با پلی اتیلن مقاومتر بوده و در برابر مواد شیمیایی و اشعه خورشید از سختی و استحکام بیشتری برخوردار است. 2 - اورینگ : این حلقه از جنس لاستیک طبیعی (N.R ) توأم با S.B.R میباشد و اتصال را کاملاً آب بندی می کند. 3 - بوشینگ : این قطعه نیز از جنس پلی پروپیلن بوده و با اعمال فشار مضاعفی بر اورینگ، به آب بندی اتصال کمک می کند. 4 - اسپیلیت رینگ : این قطعه با نگهداشتن لوله از بیرون زدن آن از بدنه جلوگیری می کند. مواد اسپیلیت رینگ از نوع پلی استال میباشد که ترموپلاستیکی سخت است و حتی در بسیاری از موارد جایگزین فلز میگردد و در گروه پلاستیکهای مهندسی میباشد و این مواد نیز کاملاً در برابر مواد شیمیایی اعم از اسید، باز و همچنین تنشهای فیزیکی مقاوم میباشد. مشخصات فنی درپوش انتهایی پلی اتیلن : سایز : 75 میلیمتر جنس : پلی پروپیلن کو پلیمر فشار قابل تحمل : 10 اتمسفر نوع اتصال : پیچی فشار قوی دارای نشان استاندارد ملی ایران دارای تاییدیه جهاد، آب و خاک، ایزو و ... بیمه نامه ده ساله End Plug - End Cap Compression Fittings

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
آبپاش LDN
۶۰,۰۰۰-۱۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

آبپاش LDN در سال 1990 توسط مجموعه Senninger معرفی شد. معرفی این محصول عملکرد آبیاری سنترپیوت را بهبود بخشید چرا که به عنوان اولین آبپاشی بود که جریان را به صورت آرام و خطی هدایت کرده و با اجزایی بادوام و دقیق طراحی شده است. یکی از مزیت های این محصول این است که برای محصولات پابلند هم مناسب می باشد. LDN  Senninger  با بهره گیری از شیارهایی که در آن تعبیه شده است؛ آب را به صورت مستقیم هدایت کرده و به این ترتیب اندازه قطرات را کنترل می کند. از آن جا که این محصول به صورت تک صفحه و چند صفحه طراحی شده است؛ با استفاده از مدل تک صفحه ای آن می توان 24 تا 33 زیرجریان ایجاد کرد و با استفاده از انواع چند صفحه آن می توان جریان را به 66 و 99 زیرجریان تقسیم کرد. تقسیم جریان به زیر جریان سبب شده توزیع ذرات آب به صورت سازگارتر صورت گرفته و از شدت رواناب کاسته شود. برای بهترین عملکرد از سیستم های سنترپیوت، از فروشنده خود یک بسته سفارشی را بخواهید. مهندسین نرم افزار آب Senninger بسته نرم افزاری مناسبی برای دستگاه، موقعیت زمین و شرایط آب و هوایی شما طراحی خواهند کرد. موقعیت هر اعمالگر به وضوح روی هر دو اعمالگر و نسخه قابل چاپ کامپیوتر شماره گذاری می شود. برای بسته سنترپیوت نسخه قابل چاپ بسیار مهم است. این موضوع زمانی حیاتی است که فشار در سطح بالا یا پایین قطرات را بخواهید. آبپاش LDN  با استفاده از Hose barb  و کشیدن شلینگ به طور مستقیم داخل شیار می تواند استفاده شود. آداپتور براحتی بر روی سمت راست LDN قابل نصب و اتصال است . آبپاش LDN با یک شلینگ 0.75 اینچ پایه خاردار برای ارتباط مستقیم شیلنگ قابل دسترسی است  .( مدل قسمت دایره ای تنها بر پایه NPT استفاده می شود و باید برپایه رایزر فلزی قرار بگیرد.) LDN هم چنین بابلر هایی را عرضه کرده است که پدهایی را برای کاهش قیمت و تبدیل به  کاربردهای  LEPA درج می کند که آب را بسیار نزدیک به سطح خاک تخلیه می کنند و سبب کاهش بادبردگی و تبخیر آب می شوند. هنگامی که اتصال با وزن LDN استفاده می شود، بابلر ها به آرامی آب ذخیره شده را در شیار به طور مستقیم قرار می دهند. این موضوع به جلوگیری از فرسایش ردیف ها کمک می کند. این موضوع برای پیش آبیاری در زمین کشت نشده مناسب است. این موضوع هم چنین سبب می شود، سطح سایه انداز محصول از خشکی محافظت شود. هنگامی که وزنه LDN استفاده نمی شود حلقه حباب برای ارائه همانند الگوی حباب دردسترس است .

سیستم آبیاری قطره ای
۳,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 متر

آبیاری قطره ای عبارت است از روشی که در آن آب با فشار کم از روزنه یا وسیله‌ای به نام قطره چکان از شبکه خارج و به صورت قطراتی در پای گیاه ریخته می‌شود. شبکه‌ای که آب را در سراسر زمین توزیع می‌نماید به کمک قطره چکان و با فشار کم آب را روی زمین می­پاشد. از مشخصات این روش تحویل آب به گیاه با فشار کم در منطقه توسعه ریشه‌ها(در زیر خاک) و در سطح زمین می‌باشد تا مساحت و عمق کوچکی از سطح خاک خیس شود.

سیستم آبیاری هوشمند
۱,۲۰۰,۰۰۰-۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سیستم آبیاری هوشمند شامل دستگاه کنترلر،  شیر برقی ، فیلتر ، شیر تنظیم و اتصالات مربوطه است. دستگاه کنترلر این دستگاه پس از برنامه ریزی توسط کاربر در زمان های مشخص شده فرمان باز شدن را به شیر برقی داده و پس از اتمام آبیاری فرمان قطع جریان آب را به شیر برقی ارسال می­کند. دستگاه کنترلر دارای قسمت های زیر است : ساعت فرمان که زمان آبیاری به صورت دوره هفتگی یا رورانه با آن تنظیم می شود. تایمر مدت زمان آبیاری که دارای پیچ تنظیم بوده و از 1 تا 60 دقیقه قابل تنظیم است. کلید روشن و خاموش (البته در زمان خاموش بودن سیستم به منظور ذخیره ماندن برنامه­های کنترلر ساعت فرمان خاموش نمی شود) شاسی آبیاری دستی که به منظور آزمایش دستگاه و شبکه می باشد. با فشار دادن این شاسی دستگاه، آبیاری را شروع می کند و بعد از مدت دو دقیقه آبیاری را قطع می کند. لامپ فعال بودن دستگاه و آماده به کار بودن در دوره آبیاری می باشد. نوار چراغ بالای سیستم که در زمان آبیاری این نوار لامپ روشن می شود و بیانگر باز بودن شیر برقی است.

ماشین آبیاری مدل TX 85_290
۶۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ماشین آبیاری مدل TX 85_290 امکان آبیاری اراضی جدا از هم با اشکال مختلف و اندازه های متفاوت و آبیاری هر نوع محصول پایه بلند و پایه کوتاه را دارد. این دستگاه باران ساز قرقره ای قابل استفاده در مناطق بادخیز با استفاده از بوم مهپاش است. مزرعه داران و کشاورزان می توانند کودپاشیو سمپاشی مزرعه را به همزمان با ابیاری انجام دهند. از مزایای ماشین آبیاری مدل TX 85_290 می توان به توقف خودکار دستگاه در پایان آبیاری هر نوار بدون نیاز به کارگر اشاره کرد.

سیستم ابیاری زیر سطحی استوانه ای SIS
۷,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

سیستم آبیاری زیر سطحی استوانه‌ای (SIS) با کاربرد تکنیک آبیاری در ناحیه ریشه آب کافی، جریان ثابت اکسیژن و مواد مغذی را در آن ناحیه تأمین خواهد کرد و با توسعه ریشه گیاه و ایجاد ریشه‌های قوی سلامت پایداری درخت را تضمین می‌کند.  این سیستم به راحتی قابل نصب بوده و به دلیل ماهیت زیرسطحی امکان هرگونه تخریب در آن وجود ندارد. در مجموع این سیستم یک راه حل بهینه و مبتکرانه برای آبرسانی در ناحیه ریشه درختان، درختچه‌ها و انواع بوته ها می‌باشد. دریافت آب کافی، مواد مغذی و جریان ثابت اکسیژن در ناحیه ریشه برای کلیه نهال ها و درختان کهنسال ضروری است. عدم دریافت این الزامات صدمات جبران ناپذیری ایجاد کرده و موجب کاهش باردهی در باغات و شادابی و کیفیت سطح سبز در فضاهای سبز شهری و غیر شهری مانند فضاهای سبز شهرک های صنعتی می‌شود. از مزایای سیستم ابیاری زیر سطحی استوانه ای SIS: 1-کاهش تبخیر سطحی و به تبع آن کاهش نیاز آبی گیاه 2-تقویت حجم ریشه و افزایش ریشه های عمقی 3- جذب حداکثری مواد مغذی 4- افزایش جریان هوا در ناحیه ریشه 5-تاثیر قابل ملاحظه بر باردهی محصول 6-قابلیت اتصال به شبکه های موجود آبیاری قطره‌ای 7-عدم نفوذ ریشه به داخل استوانه SIS 8- کاهش چشمگیر رشد علف های هرز 9- عدم پخش لوله های آبیاری در سطح باغ 11-امکان بازدید و تنظیف سریع سیستم

قطره چکان دبی 8 لیتر بر ساعت،پرسی، خودشوینده ، pc
۵۵۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

قطره چکان دبی 8 لیتر بر ساعت،پرسی، خودشوینده ، pc ، دارای مکانیزم جبران فشار و خود شوینده است. دبی قطعه 8 لیتر در ساعت و دارای دامنه تنظیم 5/0 تا 4 بار می باشد میزان دوره و CV مناسب در محدوده استاندارد است. فیلتراسیون قطره چکان مورد نیاز 120 مش می باشدو قطره چکان پرسی، خودشوینده ، pc  قابل اتصال بر روی خط می باشد و رنگ بدنه و نازل مشکی است.      

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
مینی فیلتر سه چهارم اینچ دیسکی
۵۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 40 دستگاه

مینی فیلتر سه چهارم اینچ دیسکی مناسب جهت تصفیه آب در سیستم هاى آبیارى قطره اى ، جهت تصفیه آب در سیستم هاى آبیارى بارانى مخفى شونده و جهت استفاده ، قبل از کنتورهاى آب شهرى می باشد. این قطعات از مواد پلیمرى مهندسى فوق العاده سخت با طول عمر بالا تهیه می شوند. این قطعات آبیاری دیسک هاى فوق العاده نرم با شیارهاى زاویه دار جهت افزاش سطح فیلتراسیون هستند. کارتریج هاى دیسکى با قابلیت جذب ذرات معلق تا قطر 125 میکرون( 120 مش) و 180 میکرون ( 80 مش)  و کارتریج هاى تورى با قابلیت جذب جلبک ها تا قطر 125 میکرون ( 120 مش) و 180 میکرون ( 80 مش) می باشند. مینی فیلتر سه چهارم اینچ دیسکی سازگار با اسیدهاى ضعیف است . کاهش هزینه هاى نگه دارى در سیستم هاى آبیارى از ویژگی های مینی فیلتر دیسکی می باشد.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل