× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
هود میکروبیولوژِی , هود آزمایشگاهی
۱۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

هود میکروبیولوژِی جهت استفاده در آزمایشگاه و داروسازی و دیگر مراکز تحقیقاتی در ابعاد مختلف و کلاس های مختلف و کارایی های متفاوت طراحی و تولید میگردد. جنس بدنه این دستگاه از آهن با پوشش رنگ الکترواستاتیک ویا از جنس استنلس استیل 304 ویا 316 می باشد. دارای سیستم برق با تایمر کارکرد و پرشر هوا وسیستم زمان uv می باشد.  

هود شیمیایی تمام MDF , هود آزمایشگاهی
۱۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های هود شیمیایی تمام MDf : جنس بدنه این هود شیمیایی ساخته شده از MDF مقاوم با روکش فرمیکای  استخوانی مقاوم در برابر اسید و قلیا با زهوارPVC است. جنس کف هود ساخته شده از سنگ گرانیت بسیار زیبا  و مقاوم به اسید و قلیا می باشد. شیر آلات آب و گاز (طبق درخواست مشتری ایرانی و یا ایتالیائی استفاده میشود ). کنترلر روشنائی ، شیر آب و شیر گاز بیرون از هود می باشد. دارای کاپ سینک اپوکسی ضد اسید و قلیا است. دارای فن سانترفیوژ حلزونی 2800  دور می باشد. دارای شاسی پروفیلی با رنگ کوره ای الکترو استاتیک و پایه های قابل تنظیم است. دارای خروجی در بالای هود برای مکش آلاینده ها می باشد. شیشه متحرک جلو همراه با وزنه تعادل و قر قره های بلبرینگی است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
 هود شیمیائی تمام فلزی , هود آزمایشگاهی
۹,۰۰۰,۰۰۰-۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های هود شیمیائی تمام فلزی : جنس بدنه هود شیمیائی ساخته شده از ورق آهنی با رنگ الکترواستاتیک ضد خش ، ضد اسید و ضد باز می باشد. در و تاج ساخته شده از ورق MDFبا نوارهای مقاوم pvc با رنگ دلخواه هماهنگ با آزمایشگاه مشتری می باشد. جنس کف هود ساخته شده از سنگ گرانیت بسیار زیبا  و مقاوم به اسید و قلیا می باشد . این دستگاه کاپ سینک ضد اسید و قلیا است. شیر آلات آب و گاز (طبق درخواست مشتری ایرانی و یا ایتالیائی استفاده میشود )  کنترلر روشنائی ، شیر آب و شیر گاز بیرون از هود میباشد. لامپ روشنائی و جای لامپ uv است. مجهز به پایه های قابل تنظیم است. دارای فن 2800 با مکش عالی و رنگ کوره ای و یا فن سانترفیوژ حلزونی(طبق نظر مشتری) می باشد. دارای طلق پلکسی گلاس با وزنه تعادل ، ریل و قر قره( تفلونی) می باشد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل