ثبت نام تامین کنندگان ورود
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
دستگاه پرکن پمپ دنده ای
۶,۰۰۰,۰۰۰-۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پرکن پمپ دنده ای جهت انواع مایعات غلیظ و رقیق مورد استفاده قرار میگیرد. پمپ های دنده ای از دقیق ترین پمپ های موجود در بازار جهت انتقال مایعات می باشند. دستگاه پرکن پمپ دنده ای برای همه نوع مایع رقیق و غلیظ مناسب بوده و این امکان را می دهد که با توجه به خصوصیات محصول بتوان سرعت حرکت مایع را تنظیم نمایید. دستگاه پرکن دنده ای را می توان بوسیله موتور AC و سروو موتور درایو کرد که هر کدام دارای مزایای مختص خود می باشند.  

دستگاه بشکه پرکن پالتی
۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه بشکه پرکن پالتی دارای سیستم کنترل اتوماتیک پرکنی و نمایشگر توزین و دارای خروجی RS232 جهت اتصال به کامپیوترمی باشد . ظرفیت این دستگاه  1000 کیلوگرم است . دستگاه بشکه پرکن  دارای دقت توزین 150 الی 200 گرم است . سرعت پرکنی نامی 45 الی 50 بشکه در ساعت می باشد . مجهز به سیستم کنترل پرکنی و ریزش مواد در دو سرعت مختلف در هر سیکل جهت حصول به سرعت و دقت بالا در بشکه ها. ( پرکنی با سرعت‌های Coarse و Fine در هر سیکل کاری) شیرها و سایر قسمتهای در تماس با ماده پر شونده در دستگاه بشکه پرکن از جنس استنلس استیل است. سیستم توزین 4 لودسل به ظرفیت 2 تن و ابعاد 120 × 120 سانتیمتر در این دستگاه قرار داده شده است . دستگاه بشکه پرکن دارای رولیک دو ردیف گالوانیزه می باشد .

محلول ریز دوشی
۳۲,۰۰۰,۰۰۰-۴۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

محلول ریز دوشی جهت ریختن محلول مورد نیاز محصول نهائی در داخل قوطی و یا شیشه کاربرد دارد.  

محلول ریز پنوماتیک
۴۵,۰۰۰,۰۰۰-۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه محلول ریز پنوماتیک جهت پرکردن مقدار شریت کمپوت میوه جات مورد نیاز در ظروف بسته بندی کاربرد دارد. این دستگاه محلول ریز شامل مخزن ذخیره شربت کمپوت و نازل های پنوماتیک و نوار ترانسپورت می باشد . شریت تولید شده در دستگاه فرمولاسیون توسط پمپ مخصوصی به مخزن ذخیره شربت در دستگاه شربت ریز منتقل می شود . مخزن دستگاه شریت ریز دارای همزن می باشد تا از دوفاز شدن و ته نشین شدن مواد اضافه شده به شریت جلوگیری نماید. قوطی های پر شده از میوه جات توسط نوار انتقال به نوار تراسپورت دستگاه شریت ریز منتقل می شوند . سیستم پنوماتیک متصل به سنسور چشمی می باشد تا در صورتی که تعداد قوطی ها در این نوار به حد نصاب ( معمولا 6 عدد) رسید توسط دستگاه plc به نازل ها دستور پر کردن شریت داخل قوطی ها را می دهد . پس از پر شدن شریت داخل قوطی ها شیر بسته شده (بر مبنای حجم ظرف تنظیم شده است )  و اهرم نگهدارنده از جلوی اولین قوطی کنار می رود تا نوار انتقال (ترانسپورت ) قوطی ها را به مرحله بعد منتقل کند.

دستگاه پر کن شش نازله خطی
۴۰,۰۰۰,۰۰۰-۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پر کن شش نازله خطی برای پرکردن مایعات رقیق در ظروف بسته بندی فلزی و شیشه استفاده میشود. محصول بعد از آماده سازی وارد مخزن بالایی دستگاه پرکن می شود ، نازل های دستگاه با هر بار بالا و پائین رفتن عمل پرکردن محصول را در درون ظروف مخصوص آن انجام میدهند . ظروف بر روی نوار ترانسپورت چسبیده به دستگاه قرارداده شده اند و عمل پرکردن هماهنگ با باز و بسته شدن میله های نگهدارنده قوطی بر روی نوار تراسپورت صورت می گیرد . تابلو برق ساخت ترکیه (ضد آب و ضد حرارت ) و 2 عددکنترل دور Santerno ایتالیا ، سیستم پنوماتیک جهت سیرکولاسیون مواد به لحاظ جلوگیری از سرد شدن محصول در سیلندرها و 2 فاز شدن آن ،  2 عدد سنسور جهت قطع اضطراری ، به سیستم CIP جهت شستشوی اتوماتیک سیلندرها و مخزن دپو با بخار و آب داغ  مخزن دپو به حجم 160 لیتر با جدار گرم کن ،سیستم کنترل سطح در مخزن دپو با ولو بادی و تجهیزات پنوماتیک از تجهیزات این دستگاه پرکن است.

دستگاه پر کن سه پیستون خطی
۵۴,۰۰۰,۰۰۰-۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پر کن سه پیستون خطی جهت پرکردن رب گوجه فرنگی در ظروف بسته بندی استفاده میشود. رب گوجه فرنگی بعد از آماده سازی وارد مخزن بالایی دستگاه پرکن می شود ، پیستون های دستگاه با هر بار جلو و عقب رفتن عمل پرکردن رب گوجه فرنگی را در درون ظروف مخصوص آن انجام میدهند . ظروف بر روی نوار ترانسپورت چسبیده به دستگاه پرکن قرارداده شده اند و عمل پرکردن هماهنگ با باز و بسته شدن میله های نگهدارنده قوطی بر روی نوار تراسپورت صورت می گیرد . تابلو برق ساخت ترکیه (ضد آب و ضد حرارت ) و 2 عددکنترل دور Santerno ایتالیا ، سیستم پنوماتیک جهت سیرکولاسیون مواد به لحاظ جلوگیری از سرد شدن محصول در سیلندرها و 2 فاز شدن آن ، دارای 2 عدد سنسور جهت قطع اضطراری ، مجهز به سیستم CIP جهت شستشوی اتوماتیک سیلندرها و مخزن دپو با بخار و آب داغ ، مخزن دپو به حجم 160 لیتر با جدار گرم کن ، سیستم کنترل سطح در مخزن دپو با ولو بادی و تجهیزات پنوماتیک از تجهیزات این دستگاه پر کن است.

پرکن سیلندر پیستونی با سروو موتور
۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پرکن سیلندر پیستونی سرو موتور دار جهت پرکردن مایع ظرف شویی در گالن استفاده میشود. دستگاه پرکن مایعات غلیظ یکی از دستگاه های پر مصرف در صنایع بسته بندی می باشد که جهت پر کردن مواد و مایعاتی با ویسکوزیته (غلظت) بالا به کار می رود.                          

دستگاه پرکن با سیستم پمپی-تایمی
۶۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جدیدترین مدل دستگاه پرکن و بسته بندی تمام اتوماتیک با 6 نازل پرکن و 1 هد دربند طراحی و ساخت نوبال صنعت می باشد.   دستگاه پرکن یا پرکننده  در صنایع غذایی و آشامیدنی برای فرآیند بسته‌ بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بطری‌ها و یا کیسه‌ها توسط دستگاه پر کن از ماده موردنظر پر می‌شوند.انواع مختلفی از دستگاه پُرکن در صنایع بسته‌بندی به کار می‌روند. در واقع برای هر نوع محصول (مایع رقیق، مایع غلیظ، جامد، نیمه جامد، پودری و گرانولی)، دستگاه به کار رفته متفاوت است.   دستگاه پر کن  به صورت دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک کار می‌کنند. از عمده‌ترین دستگاه پُرکن به کار رفته در صنعت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:   دستگاه پرکن مایعات: این نوع ماشین برای پرکردن مایعات رقیق و غلیظ در ظروف مختلف کاربرد دارد. موادی همچون آب معدنی، دوغ، روغن، نوشابه، آبمیوه و انواع مایعات شیمیایی، غذایی و دارویی توسط این دستگاه در ظروف پت، شیشه، قوطی و … پر می‌شوند.   دستگاه پر کن مایعات شامل انواع مختلف سیلندری، ثقلی، پیستونی، پمپی و وکیوم می‌باشد. دستگاه پرکن پمپی برای پرکردن مایعات غلیظ و همچنین نیمه غلیظ قابل کاربرد است.   دستگاه پرکن پمپی (پمپ با جابه‌جایی مثبت): این مدل دستگاه به صورت اختصاصی برای پر کردن موادی مانند خامه مواد غذایی، ژل، عسل، سس، کرم آرایشی و شامپو ایجاد شده است.

پرکن 8 نازله دهانه 125 تمام اتوماتیک
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه پرکن مناسب برای محصولات رقیق (مانند ماست ، دوغ و...) داری سیستم کنترل PLC - HMI جهت راحتی کار اپراتور و تنظیم سریعتر و بهتر سروو درایو AC برای پر کردن ( با دقت وزنی بالا ) سیستم CIP اتوماتیک برای تمام قسمت ها از جمله پشت سیلندر 8000-10000 لیوان در ساعت

ماشین پرکن 4 نازله دهانه 95 و 125
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ماشین پرکن 4 نازله دهانه 95 و 125 دارای :لیوان گذار ، لامپ UV، چک ظرف ، پرکن پنوماتیک ، فویل گذار ، سیل کن ، بیرون انداز ، نوار نقاله مدولار

صنعت سازان نام آور