× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
آیا محصولی در این دسته جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 اولین تامین کننده این محصول باشید
قطعات و لوازم جانبی دام و طیور

قطعات و لوازم جانبی دام و طیور در ایجاد یک دامداری یا پرورش طیور مکانیزه و سالم بسیار با اهمیت هستند. این لوازم در اکثر این مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از قطعات مورد نیاز در دامداری ها و مرغداری ها بسیار ضروری اند و بدون آن ها کار به خوبی پیش نمی رود. لوازمی مانند تخم جمع کن در بخش های پرورش طیور یا دستگاه های جمع آوری شیر و انتقال آن ها به بخش های دیگر می تواند یک نیاز ضروری برای فعالان این حوزه کسب و کار باشد. استفاده از این لوازم جانبی بسته به نوع دام و طیور و نحوه ی زندگی آن ها تفاوت هایی با هم دارند و برخی از آن ها نیز در هر کدام از مراکز پرورش این حیوانات مورد استفاده قرار می گیرند.

لزوم استفاده از قطعات و لوازم جانبی دام و طیور
بدون شک قطعات و لوازمی که در این بخش تولید می شوند مزیت هایی دارد که بتواند به این کسب و کار کمک بیشتری بکند. این لوازم و قطعات اکثر اوقات به بالا بردن سطح بهداشت کمک شایانی می کنند.
به منظور داشتن یک دامداری و پروش طیور مکانیزه هر چه بیشتر از این ابزار و قطعات استفاده شود کار بهینه تر و راحت تر پیش می رود. از این رو کاری که قرار است با دست انجام شود و نیروی انسانی در آن دخیل باشد به کمک این قطعات و لوازم انجام می گیرد.
برخی از این ابزار به برای تعمیر یا نگهداری بخش های مختلف ماشین ها و دستگاه های دیگر نیز به کار می روند و ممکن است به طور دائم به آن ها نیاز نباشد.
به طور کلی استفاده از قطعات و لوازم جانبی دام و طیور به راحت تر شدن کار کمک می کند و در برخی مواقع حتی نیاز به آن ها کاملاً ضروری است

شهر تامین کننده

    جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

    ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل