× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
وان پرورش میگو و ماهی , قطعات و لوازم جانبی دام و طیور
۸۷۷,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

وان پرورش میگو و ماهی ونیرو 500 و 1000 و 2700 و 4000 لیتری پلی اتیلن خروجی از کف وان دارد. ویژگی های وان پرورش میگو و ماهی : قطر دهانه : 172 سانتی متر قطر کف : 160 سانتی متر حجم : 1000 لیتر

آبخوری دام , قطعات و لوازم جانبی دام و طیور
۲۲۸,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 2 عدد

آبخوری دام با پایه بلند مخصوص دام هایی چون گاو، گوساله و آبشخور دام بدون پایه مخصوص دام هایی چون گوسفند و بز و میش است. جنس این محصول از پلی اتیلن بدون گچ صنعتی و بی کربنات است.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
قطعات و لوازم جانبی دام و طیور

قطعات و لوازم جانبی دام و طیور در ایجاد یک دامداری یا پرورش طیور مکانیزه و سالم بسیار با اهمیت هستند. این لوازم در اکثر این مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از قطعات مورد نیاز در دامداری ها و مرغداری ها بسیار ضروری اند و بدون آن ها کار به خوبی پیش نمی رود. لوازمی مانند تخم جمع کن در بخش های پرورش طیور یا دستگاه های جمع آوری شیر و انتقال آن ها به بخش های دیگر می تواند یک نیاز ضروری برای فعالان این حوزه کسب و کار باشد. استفاده از این لوازم جانبی بسته به نوع دام و طیور و نحوه ی زندگی آن ها تفاوت هایی با هم دارند و برخی از آن ها نیز در هر کدام از مراکز پرورش این حیوانات مورد استفاده قرار می گیرند.

لزوم استفاده از قطعات و لوازم جانبی دام و طیور
بدون شک قطعات و لوازمی که در این بخش تولید می شوند مزیت هایی دارد که بتواند به این کسب و کار کمک بیشتری بکند. این لوازم و قطعات اکثر اوقات به بالا بردن سطح بهداشت کمک شایانی می کنند.
به منظور داشتن یک دامداری و پروش طیور مکانیزه هر چه بیشتر از این ابزار و قطعات استفاده شود کار بهینه تر و راحت تر پیش می رود. از این رو کاری که قرار است با دست انجام شود و نیروی انسانی در آن دخیل باشد به کمک این قطعات و لوازم انجام می گیرد.
برخی از این ابزار به برای تعمیر یا نگهداری بخش های مختلف ماشین ها و دستگاه های دیگر نیز به کار می روند و ممکن است به طور دائم به آن ها نیاز نباشد.
به طور کلی استفاده از قطعات و لوازم جانبی دام و طیور به راحت تر شدن کار کمک می کند و در برخی مواقع حتی نیاز به آن ها کاملاً ضروری است

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل