× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
قاشقک مخصوص بالابر الواتور , تجهیزات حمل و بارگیری
۱,۰۰۰-۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

این محصول در انواع قاشقک های فلزی و پلاستیکی می باشد. در انواع سایز ، قاشقک های فلزی مقاوم با ورق 1.2میلیمتر تا 2میلیمتر است.  قاشقک های پلاستیکی با بهترین مواد مخصوص صنایع غذایی و بهداشتی مقاوم و مخصوص محیط های مرطوب می باشد. این قاشقک در ابعاد مختلف است و تولید انواع پیچ و مهره و واشر مخصوص قاشقک در سایزهای ، 6الی12 دارد. این محصول ساده و گالوانیزه، کوتاه و بلند دارد.

کانتینر سه محور چادر دار , تجهیزات حمل و بارگیری
۱۵۵,۰۰۰,۰۰۰-۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کانتینر سه محور چادر دار تریلی دارای اتاقی با بهترین کیفیت با محورهای پارلانتای ترکیه ، جکهای ترک ، سوپاپهای ماموتی ،  چادرکرکره ای تخته ای 5سانتی روسی است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
جک پالت شاخک کوتاه , تجهیزات حمل و بارگیری
۶,۵۰۰,۰۰۰-۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جک پالت با شاخک های کوتاه برای استفاده در مکان هایی با فضای کم و باریک مثلاً استفاده در یک کانتینر برای کشیدن پالت های انتهای به ابتدای کانتینر مورد استفاده قرار میگیرد.  یکی از آخرین محصولات شرکت با کیفیت بسیار بالا می باشد. جک پالت شاخک کوتاه دارای قابلیت گریس خوری در نقاط مختلف می باشد. دستگاه دارای قدرت مانور بسیار بالا در محیط های کوچیک ، داری پدال تخلیه دستی و پایی می باشد. جک پالت شاخک کوتاه تحت لیسانس آلمان است.

جک پالت و پالت بر , تجهیزات حمل و بارگیری
۳,۰۰۰,۰۰۰-۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جک پالت  با وزن های ۱ تن،۲/۵ تن و ۳ تن و ۵ تن تولید میشود. هر دو چرخ جک از پلی اورتون ضد فرسایش، دستگیره لاستیکی و ورق ۴ می باشد. جک پالت و پالت بر دارای زاویه چرخش بزرگ و عرض شاخک استاندارد و پهن است. انواع مدل جک پالت و پالت بر: 1- جک پالت با دهنه 70 ظرفیت 2500 کیلو ارتفاع 200 mm 2- جک پالت با سرعت بالابری زیاد 3- جک پالت ترمزدار 4- جک پالت با حرکات متقاطع 5- جک پالت فوق باریک 6- جک پالت برای سطوح ناهموار (مناسب برای پروژه های ساختمانی) 7- جک پالت مخصوص حمل بارهای مدور و ... محصول دارای گواهی استاندارد کیفیت اروپا (ce) می باشد. جک پالت با طول یا عرض بیشتر متناسب با نیاز مشتری قابل ساخت است. ارسال به تمام ایران انجام میگیرد. محصول دارای ۱۸ ماه گارانتی کامل با کارت طلایی می باشد.

جرثقیل سقفی 5 تن , تجهیزات حمل و بارگیری
۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جرثقیل سقفی 5 تن بلغاری جهت جابه جایی مواد و اجسام در داخل سالن های صنعتی و انبارها مورد استفاده قرار میگیرد که در دو نوع تک پل و دو پل مورد مصرف می باشد. جرثقیل تک پل از نظر هزینه نسبت به جرثقیل دو پل مقرون به صرفه تر می باشد ولی دارای محدودیت وزن بار بوده و برای تناژهای بالا بایستی از جرثقیل های دو پل استفاده نمود. جرثقیل سقفی تک پل خواسته‌ ی شما را با بالاترین کیفیت تامین می‌کند و همچنین با ساخت سازه مطابق استاندارد و وزن مرده را کاهش می‌دهد که این امر باعث کاهش فشار وارد بر ریل‌های سالن می شود و باعث می شود هزینه کمتری در جهت طراحی ساختمان سوله در نظر گرفته شود. همچنین از لحاظ ابعاد هندسی و پارامترهای مهندسی جرثقیل سقفی تک پل، بهترین طراحی را شامل می‌شود، و در نتیجه با حرکت‌های ویژه‌ای که این نوع جرثقیل خواهد داشت، تمامی نقطه نظرات شما را برآورده می‌کند. جرثقیل‌ سقفی جفت پل بهترین راه حل برای جابجایی مواد در سالن‌هایی است که دهانه و ظرفیت بیشتری نیاز دارند. با این نوع از جرثقیل‌ها ، از ارتفاع بیشتری می‌توانید استفاده کنید و با پیشنهادهای مهندسی و ساخت سازه مطابق استاندارد و وزن مرده کم ، می‌توانید بهترین استفاده را نیز از لحاظ اقتصادی برد. همچنین دیگر مزیت این نوع جرثقیل‌ها چنین است که با وجود راهروی انتخابی در بدنه جرثقیل علاوه بر سهولت در دسترسی و امکان تعمیر قطعات کالسکه جرثقیل(ترولی)، امکان مناسبی برای تعمیر و تعویض لامپ ‌های سالن، تأسیسات گرمایشی سالن و خطوط برق رسان را نیز فراهم می‌کند. جرثقیل سقفی در محل نصب ، توانایی حرکت در 6 جهت بالا و پائین، چپ و راست ، و عقب و جلو را دارند و کلیه نقاط مکانی که جرثقیل در آن نصب شده است را تحت پوشش قرار می دهند.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل