× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
ترموفورمینگ سخت پزشکی
۲۵,۰۰۰-۳۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 500 کیلوگرم

شرکت هایی همچون پلاستیک ماشین الوان به تامین و تولید این محصولات ترموفورمینگ سخت پزشکی  با حساسیت بسیار بالا همراه با گواهینامه های مربوطه پرداخته است. حساسیت تجهیزات پزشکی ایجاب می کند که شرکت های دارویی و پزشکی طیف خاصی از محصولات را استفاده نمایند. این شرکت همواره در تلاش است با تولید محصولاتی با کیفیت مطلوب ملزومات بسته بندی این دسته خاص از صنعت، به جامعه پزشکی کمک شایانی عرضه نماید. در این راستا ، یکی از محصولاتی که شرکت پلاستیک ماشین در حال تولید و ارائه آن است، ترموفورمینگ سخت پزشکی جهت بسته بندی تجهیزات پزشکی که عموماً مخصوص اطاق عمل می باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. پلاستیک ماشین الوان در این زمینه با شرکت های مطرحی همچون سوپا، یزد سورنگ و ورید همکاری داشته است.

ساشه دارویی و کاغذ اکستروژنی
۴۰,۰۰۰-۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 تن

بخش عمده ای از محصولات کار گروه ساشه های دارویی و کاغذ اکستروژنی شرکت پلاستیک ماشین الوان در صنایع پزشکی کاربرد دارد. بسته بندی انواع پودرهای دارویی و داروهای دامی ، انواع گاز استریل، نخ بخیه و… در این طیف قرار میگیرند. این ساشه ها دارویی و کاغذ اکستروژنی دارای ویژگی استریلیزه شدن هستند که یکی از ویژگی های شاخص آنها می باشد که این استریلیزه شدن نیز در آنالیزهای متفاوت قرار می گیرد. در واقع شرکت پلاستیک ماشین الوان در تلاش است که با ارائه محصولاتی با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب گام مهم و موثری را در جهت رشد و پیشرفت شاخه پزشکی بردارد. کارشناسان ما در شرکت با ارائه مشاوره های موثر شما را در انتخاب بهترین محصول راهنمایی خواهند نمود. پلاستیک ماشین الوان در این زمینه با شرکت های مطرحی همچون ارس بازار، دامیاران اراک، رازک، سپاهان بهبود و مرهم رازی همکاری داشته است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
پوشش هیت سیل
۷۰,۰۰۰-۱۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 200 کیلوگرم

با توجه به حساسیت مربوط به محصولات پزشکی ، این نوع از محصولات همواره نیاز به بسته بندی های خاص پوشش هیت سیل نیز داشته اند. شرکت پلاستیک ماشین الوان جهت این نوع از بسته بندی، که عمدتاً جهت سرنگ های آماده مصرف می باشند، محصول جدید تولید نموده است. هیت سیل به طور انحصاری در شرکت پلاستیک ماشین الوان تولید و به بازار عرضه می گردد. تکنولوژی مربوط به پوشش هیت سیل، با استفاده از مهندسی معکوس و تحقیق مستمر واحد R & D این مجموعه صنعتی قرار گرفته است. شرکت پلاستیک ماشین الوان در این زمینه با شرکت هایی مطرحی همچون اکتوورکو، اسوه، ایران هورمون، داروسازی اکسیر، داروپخش،روناک دارو، و زیست دارو دانش همکاری داشته است.

بلیستر دارویی
۹۰,۰۰۰-۹۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 200 کیلوگرم

بسته بندی های بلیستر یک از انواع بسته بندی های ترموفورمینگ سخت هستند که جهت بسته بندی های مواد غذایی و دارویی استفاده می گردد. بسته بندی های بلیستر عموماً برای حفاظت محصولات در برابر عوامل خارجی همچون رطوبت و آلودگی در مدت زمان های طولانی مورد استفاده قرار می گیرند. و بلیستر های ضخیم تر محصولات حساس به نور را از اشعه های UV کاملا محافظت می کنند. بسته بندی های بلیستر معمولا به عنوان بسته بندی قرص های دارویی و یا کپسول ها استفاده می شود. یکی از خاصیت های بلیستر ها که می توان به آن اشاره نمود عمر مفید آن و درجه مقاومت آن در برابر آسیب های خارجی است. بسته بندی های بلیستر در واقع یکی از گزینه های ارزان برای بسته بندی های داروها به شمار می روند که دارای دوام مناسب است. طی فرآیندی که بر روی فویل آلومینیوم مخصوص بلیستر صورت می گیرد، ابتدا یک طرف آن توسط لاک مخصوص سیل پذیر گردیده و طرف دیگر طرح مورد نظر مشتری چاپ می گردد. کلیه فویل های بلیستر دارویی مورد مصرف در شرکت پلاستیک ماشین الوان به ضخامت ۲۰ میکرون می باشد. بسته بندی های پلاستیک ماشین الوان همواره محصول شما را به بهترین شکل نشان می دهند. در این مجموعه همیشه در تلاش هستیم که محصولاتی با کیفیت مناسب و قیمتی ایده آل به مشتریان ارائه گردد. کارشناسان شما را در انتخاب بهترین انواع بلیستر دارویی راهنمایی خواهند نمود. شایان ذکر است از مهمترین خصوصیات بلیستر این شرکت تحمل حرارتی بالا و دوخت پذیری مناسب و کیفیت چاپ می باشد.  

فیلم فورمینگ FTF پزشکی
۲۵,۰۰۰-۳۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 500 کیلوگرم

فیلم فورمینگ FTF پزشکی از شفافیت، انعطاف پذیری و خاصیت دوخت پذیری مناسبی برخوردار است.  همانگونه که قبلا نیز بدان اشاره شد، فیلم FTF با حداقل ضخامت ممکن ( ۷۰ میلیمتر ) تولید می شود و تعداد در کیلو این محصول بیشتر از فیلم های فورمینگ نرم پزشکی ( ۸۰ میلیمتر ) می باشد. شرکت پلاستیک ماشین الوان با در نظر گرفتن تامین مواد اولیه PP و PE در نظر دارد جهت بسته بندی انواع سرنگ با عمق فورمینگ کمتر از ۱۰ میلیمتر و در راستای کاهش قیمت تمام شده محصول ، یک فیلم جایگزین جهت فورمینگ نرم پزشکی تولید نماید. لذا به لحاظ اقتصادی نیز فیلم فورمینگ FTF پزشکی کاملا مقرون به صرفه است. شرکت پلاستیک ماشین الوان در این زمینه با شرکت های مطرحی همچون سوپا، سها، لوازم طبی، حورا طب، یزد سورنگ، پارس سورنگ و ورید همکاری داشته است.  

کاغذ مدیکال
۲۵,۰۰۰-۳۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 تن

ویژگی های کاغذ مدیکال : کاغذ مدیکال باعث محافظت کردن می شود. کاغذ مدیکال دارای خاصیت ویژه استریلیزه شدن می باشد. کاغذ مدیکال باعث  ایمن شدن محصول می شود. کاغذ مدیکال باعث مقاومت بالا در برابر پارگی و ضربه در حین نگهداری و حمل و نقل می شود. این محصول مطمئن است. کاغذ مدیکال باعث راحتی در استفاده می شود به راحتی قابل باز شدن است. با توجه به پیشرفت در زمینه ی پزشکی و امور بهداشتی، این امر نیز بسته بندی های مدرن و با قابلیت های پیشرفته را بر می تابد. پیشرفت در این زمینه، نیاز به بسته بندی ایمن تر، انعطاف پذیر تر و مطمئن تر را همواره می طلبد. یکی از محصولاتی که شرکت پلاستیک ماشین الوان در حال ارائه آن می باشد، کاغذ مدیکال بوده که کاملا با متد های استریلیزه و تضمین شده در امر محافظت، در برابر آلودگی های احتمالی است. بسته بندی کاغذهای مدیکال تا ۳ سال استریل محتوی بسته بندی خود را حفظ می نمایند. بسته بندی های پزشکی پلاستیک ماشین الوان همواره با استریل و عملکرد بالا طراحی شده است، این محصولات همواره به گونه ای طراحی شده اند که مانع از ورود و نفوذ هرگونه میکروبی می باشند. این محصول همچنین با خاصیت چاپ پذیری بالا تولید شده است. یکی از کاربردهای این کاغذ ها استفاده برای وسایل پزشکی همچون سرنگ یکبار مصرف، انژوکت، ست سرم و کیسه دیالیز بوده که برای حصول اطمینان از تمیزی و کیفیت از آن استفاده می شود. در شرکت پلاستیک ماشین الوان تمامی محصولات به صورت کاملا ویژه طراحی و مهندسی شده اند. و ما به مشتریان خود این اطمینان را می دهیم که محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مواد منحصر به فرد تولید نموده ایم. این امر تنها با تلاش های شبانه روزی کارشناسان ما در شرکت پلاستیک ماشین الوان در طول ۲۰ سال و با تحقیق و توسعه فراوان صورت گرفته است.

ترموفورمینگ نرم پزشکی
۲۵,۰۰۰-۳۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 500 کیلوگرم

ترموفورمینگ یک فرآیند تولید است که در آن یک ورق پلاستیکی در دمایی مناسب، منعطف شده و به شکل خاصی در یک قالب در آمده و برای ایجاد یک محصول اصلاح می شود. در ترموفورمینگ نرم پزشکی بعد از فرآیند لازم، قالب به شکل محصول مورد نظر تغییر می کند. شرکت پلاستیک ماشین الوان همواره طیف وسیعی از فیلم های ترموفورمینگ را جهت بسته بندی های ایمن و استریل محصولات دارویی و پزشکی فراهم می نماید. یکی از این دسته بندی ها، ترموفورمینگ های نرم و انعطاف پذیر می باشند. ترموفورمینگ ها می توانند به صورت وکیوم و بسته بندی های نرم و منعطف توسط ماشین های بسته بندی فرآوری شوند. آنچه که مجموعه پلاستیک ماشین را متمایز می کند، ذکر این مسئله است که در تمامی مراحل تولید این ترموفورمینگ ها، راهکارهایی منحصر به فرد و خاص را توانسته است به مشتریان خود ارائه دهد. مجموعه بسته بندی و چاپ پلاستیک ماشین الوان همواره بر آن است که در جهت ارائه محصولات با کیفیت و و مطابق با استاندارد های کیفی که استریلیزه بودن آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، از استاندارد ISO 9001:2015 استفاده نماید و محصولات خود را بر این اساس تولید کند.

Alo Alo
۸۰,۰۰۰-۱۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 500 کیلوگرم

لفاف آلو آلو یکی از محصولاتی که به طور کاملا انحصاری در شرکت پلاستیک ماشین الوان تولید و به بازار عرضه می گردد. این محصول علاوه بر کیفیت بالا، و مقاومت ویژه ای که در برابر فشار دارد ، محصولی گران قیمت به شمار می رود و جهت داروهای خاص مورد استفاده قرار می گیرد. مجموعه پلاستیک ماشین الوان از سال ۱۳۹۷ و تحت پروژه R & D آغاز به تولید لفاف ALO ALO نموده است. این امر در حالی به تحقق پیوسته است که با توجه به محدودیت هایی که در زمینه واردات کالا وجود دارد، این شرکت توانسته است این محدودیت ها را از طریق تامین و تولید داخلی این محصول جبران نماید. شرکت پلاستیک ماشین الوان در این زمینه با شرکت های مطرحی همچون ایران هورمون، عبیدی، زیست دارو دانش، سیمرغ عطار، کوثر و کیمیدارو همکاری داشته است.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل