× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
ورق سیاه , صنایع فراوری فلزات
۵,۲۳۰-۵,۲۵۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

ویژگی های ورق سیاه : ورق های فولادی همچون ورق سیاه امروزه بسیار پرکاربرد به شمار می آیند و ایران به عنوان تولید کننده ی موفق این عرصه محسوب می شود. در ایران شرکت هایی همچون آهن نوین،در این عرصه پیشتاز هستند و با تجربه ی کافی میتوانند شما را در این مسیر راهنمایی کنند. ضخامت ورق سیاه از ۱/۵ میلی متر شروع شده و نهایتا به ۱۰۰ میلی متر ختم می شود.

هود بازویی متحرک , صنایع فراوری فلزات
۲,۰۰۰,۰۰۰-۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

ویژگی های هود بازویی متحرک : این هود بازویی متحرک در تهویه سالن های جوشکاری کاربرد دارد. طول هود بازویی از 20 سانتی متر تا 3 متر قابل تولید می باشند. استاندارد قطر لوله هود بازویی از 15 سانتی متر و استاندارد قطر دهانه 20 سانتی متر می باشد اما بر حسب سفارش مشتری و یا کارکردهای خاص در سایزهای دیگر نیز قابل تولید می باشد. سایز کلاهک هود بازویی از ورق 6/0 تا 1 میلیمتر قابل تولید می باشد. زاویه گردشهود بازویی به اطراف 180 درجه و به بالا و پایین 90 درجه می باشد. از دستگاه هود بازویی برای گرفتن و انتقال ذرات به قطر 001/0 تا 100 میکرون استفاده می شود.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه برش پروفیل در و پنجره , صنایع فراوری فلزات
۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه برش پروفیل در و پنجره برای برش پروفیل UPVC و برش آلومینیوم در زوایای مختلف کاربرد دارد. برش پنجره ها در ابعاد مختلف برای دستگاه برش پروفیل در و پنجره تعریف شده است. قطعات این دستگاه برش پروفیل در و پنجره، ساخت کشور ترکیه است و داخل ایران مونتاژ می شود.

دستگاه فرز 5 محور , صنایع فراوری فلزات
۵۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

فرزپنج محور CHIRON آلمان مدل FZ15S در سال 2004 ارائه شد. محصول دارای کنترل زیمنس 840D، سفاله کش و چیلر و آب صابون مرکزی می باشد. ابعاد فرزپنج 500*500*500 می باشد. دستگاه فرز دارای ایزو 50 و استاندارد ابزار HSK63 است. دور اسپیندل 12000rpm و تعداد ابزار 20 است. دستگاه فرزآلمان درنوع های پنج محور، محور چهار و سه نظام 200mm تولید میشود.

دستگاه سی ان سی هوابرش با نصب تورچ پلاسما , صنایع فراوری فلزات
۹۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از مشخصات دستگاه سی ان سی هوا برش الیما میتوان به موارد زیر اشاره کرد: - ابعاد کارگیر ورق  دستگاه سی ان سی هوا برش بسته به سفارش خریدار است. - بیشترین سرعت اجرای نقشه : 600 cm/min است. - ولتاژ و جریان مورد نیاز cnc : 220 v – 50 Hz – 5 A می باشد. - دستگاه سی ان سی هوابرش دارای امکان سوراخکاری،هماهنگی نقشه با ورق و دارای جرقه زن می باشد. - دارای کنترل از راه دور با برد 10 متر است. - فرمت ورودی نقشه : dxf و G-code می باشد. - حداکثر طول نقشه : نامحدود است. - سیستم کنترل : Elima CNC Controller و نرم افزار : Elima Sheet CAM است. - دستگاه سی ان سی هوابرش دارای ورژن 2019 نرم افزار چیدمان است. - کامپیوتر صنعتی : نصب بر روی دستگاه انجام میگیرد. دستگاه دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد.

ورق گالوانیزه عرشه فولادی , صنایع فراوری فلزات
۷۵,۰۰۰-۱۳۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 100 کیلوگرم

ورق گالوانیزه عرشه فولادی دارای ویژگی های زیر است : ضخامت ورق : از 0/7 میلیمتر تا 1/25 میلیمتر ارتفاع گام ورق عرشه فولادی : 60 میلیمتر و 75 میلیمتر عرض مفید  : از 94 سانتی متر تا 101 سانتی متر ارتفاع گلمیخ : 100 میلیمتر و 115 میلیمتر قطر گلمیخ : 19 میلیمتر

دستگاه تولید خرپای تیرچه مدل TRUSS 150 , صنایع فراوری فلزات
۳۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تولید خرپای تیرچه دارای سیستم تنظیم ارتفاع اتوماتیک و سریع برای خرپای تیرچه است. امکان برنامه ریزی تولید از قبیل طول و تعداد خرپای تیرچه توسط دستگاه تولید خرپای تیرچه امکان پذیر است. امکان برقراری ارتباط با دستگاه تیرچه به وسیله اینترنت جهت دیدن آمار روزانه تولید و رفع عیب توسط متخصصان این شرکت از ویژگی های این دستگاه است. تنظیم جوش اتوماتیک به همراه تست جوش برای تولید خرپای نقطه جوش به راحتی توسط این دستگاه امکان پذیر است. دستگاه تولید خرپای تیرچه سیستم عیب یاب هوشمند در کل خط تولید خرپای تیرچه و اعلام آن توسط تاچ به اپراتور را داراست. متعلقات دستگاه تولید تیرچه مدل TRUSS150 پنج دستگاه کلاف بازکن میلگردهای اصلی و زیگزاگ با قابلیت بار 6 تن پنج دستگاه صاف کن رولیکی برای میلگردهای اصلی و زیگزاگ جهت حذف تنش در میلگردها دارای یک دستگاه TL لوپ تغذیه برای ذخیره میلگردهای اصلی جهت حذف فشار به قسمت اصلی دستگاه تولید تیرچه دستگاه روتاری سه تایی برای میلگردهای اصلی تیرچه برای حذف کامل تنش در میلگردهای اصلی خرپای تیرچه فیدر اصلی دستگاه برای جلو کشیدن 5عدد میلگرد به داخل دستگاه خرپای تیرچه دستگاه تولید زیگزاگ که میلگردهای 4 تا 6 را به صورت زگزاگ تولید میکند که در فرایند تولید در دستگاه تیرچه استفاده میگردد. گانهای جوش جهت عملیات جوشکاری مقاومتی خرپا در داخل دستگاه تیرچه که فرایند جوش سنتی (قوس الکتریکی) را حذف نموده و باعث حفظ سطح مقطع و حذف تنش جوشکاری میگردد. قیچی هیدرولیک که خرپای تولیدی در دستگاه تیرچه را در اندازه مورد نظر قطع می نماید. میز دپوخرپای تیرچه که محصول تولید شده توسط دستگاه اتوماتیک خرپا را جمع آوری مینماید با قابلیت دپوی30عدد خرپای نقطه جوش

دستگاه تولید خرپای تیرچه مدل  TRUSS 100 , صنایع فراوری فلزات
۲۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه تولید خرپای تیرچه دارای سیستم تنظیم ارتفاع دستی و سریع برای خرپای تیرچه است. تولید درهر طول خرپای تیرچه،برای این دستگاه امکان پذیر است. برقراری ارتباط با دستگاه تیرچه به وسیله اینترنت جهت دیدن آمار روزانه تولید و رفع عیب توسط متخصصان این شرکت از قابلیت های دستگاه تولید خرپای تیرچه است. امکان تنظیم جوش اتوماتیک به همراه تست جوتوسط این دستگاه برای تولید خرپای نقطه جوش مفید است. سیستم عیب یاب هوشمند در کل خط تولید خرپای تیرچه و اعلام آن توسط تاچ به اپراتور از ویژگی های دستگاه تولید خرپای تیرچه است. متعلقات دستگاه تولید تیرچه مدل TRUSS100 فیدر اصلی دستگاه برای جلو کشیدن 5عدد میلگرد به داخل دستگاه خرپای تیرچه دستگاه تولید زیگزاگ که میلگردهای 4 تا 6 را به صورت زگزاگ تولید میکند که در فرایند تولید در دستگاه تیرچه استفاده میگردد. گانهای جوش جهت عملیات جوشکاری مقاومتی خرپا در داخل دستگاه تیرچه که فرایند جوش سنتی (قوس الکتریکی) را حذف نموده و باعث حفظ سطح مقطع و حذف تنش جوشکاری میگردد. میز دپوخرپای تیرچه که محصول تولید شده توسط دستگاه اتوماتیک خرپا را جمع آوری مینماید با قابلیت دپوی30عدد خرپای نقطه جوش

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
سی ان سی زهیری , صنایع فراوری فلزات
۱,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سی ان سی زهیری بزرگترین مرکز خدمات سی ان سی قبول سفارش قطعه با تیراژ بالا تولید قطعات خاص

خم کن لوله فولادی , صنایع فراوری فلزات
۹۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه های خم کن بهترین راهکار برای خمکاری لوله های فلزی سایز PG13.5-PG16-PG21 و با کیفیت بالا مناسب انواع لوله های : مس، استیل ، پنج لایه و آهنی می باشد. لوله خم کن قابل حمل جهت لوله های فلزی با سری قابل تعویض (پیچی) استفاده میشود . وزن سبک، قابلیت جابجایی آسان ، خم کاری از زاوایای 10 تا 90 درجه، سرعت عمل بالا نسبت به نمونه های موجود در بازار و مقرون به صرفه تر بودن این خم کن لوله نسبت به ابزار های دیگر از مزایایی این محصول می باشد.    

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
صنایع فراوری فلزات

در این دسته بندی تجهیزات فرآوری مواد معدنی و همچنین شرکت های فرآوری مواد معدنی قابل مشاهده است

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل