ویترین‌نت در حال حاضر در حوزه موردنظر فعالیت نمی‌کند.
برای کسب اطلاعات از انواع دستگاه‌ها و ماشین‌آلات موجود می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:
مشاهده سایت

× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  مقایسه
  دستگاه روغن زن و پولیش خرما

  دستگاه روغن زن و پولیش خرما

  دستگاه روغن زن و پولیش خرما از ماشین آلات آماده سازی اولیه مواد غذایی کاربردی است که کاربرد بسیار زیادی در کارخانه های بسته بندی خرما دارد. این دستگاه ها می توانند به شکل همزمان عملیات شستن، خشک کردن، دسته بندی و پولیش زدن خرما را انجام داده و در آخر کار خرما بسته بندی شده و آماده را به شما تحویل دهند. 

  در ادامه در خصوص ویژگی های دستگاه روغن زن و پولیش خرما بیشتر توضیح خواهیم داد.

  ویژگی های دستگاه روغن زن و پولیش خرما

  بارزترین ویژگی های دستگاه روغن زن و پولیش خرما به صورت زیر است.

  طراحی کامل:

  این دستگاه ها به شکلی طراحی شده اند که به شکل کامل تمامی نیازهای یک کارخانه بسته بندی خرما را با یک دستگاه برطرف کنند. دستگاه روغن زن و پولیش خرما، در اولین گام تمامی خرماها را شسته، سپس بر اساس خواسته های ثبت شده آن ها را دسته بندی کرده، مرتب می کند، روغن می زند و بعد از پولیش زدن بسته بندی کرده و در اختیار صاحب کارخانه قرار می دهد.

  توان مصرفی پایین:

  این ماشین آلات صنایع غذایی در عین انجام دادن تمامی کارهای خط بسته بندی خرما، توان مصرفی کمی دارند و می توانند با مقدار برق مصرفی پایین کار خود را انجام دهند.

  توان تولیدی بالا:

  دستگاه روغن زن و پولیش خرما در عین توان مصرفی کم، می تواند توان تولیدی زیادی داشته باشد. در عین حال دقت و کیفیت کار این دستگاه ها نیز در حد استاندارد است و خللی در انجام وظیفه محوله خود ندارند.

  قابلیت تنظیم بالا:

  این دستگاه ها می توانند به شکل های مختلفی تنظیم شوند. از میزان شستشو خرماها گرفته تا درجه بندی اندازه و میزان روغن همه این تنظیمات را می توانید بر روی دستگاه انجام دهید تا هنگام کار با دستگاه روغن زن و پولیش خرما، کنترل کامل کار را در دستان خود حس نمایید.

  تعمیر و نگهداری:

  این گروه از دستگاه های صنایع غذایی از قابلیت تعمیر و نگهداری آسان بهره می برند.

  درخواست مشاوره رایگان
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان