× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
کود پودری ارگانیک Mash Chemicals , کود آلی
۱۶۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

کود پودری ارگانیک Mash Chemicals با مقدار بالای عنصر سیلیسیم در کنار کلسیم علاوه بر نقش تغذیه ای باعث افزایش ترشح آنزیم PAL ، فیتوآلکسین و افزایش بیان ژن سیستمین شده که در نتیجه آن تحمل و مقاومت گیاه نسبت به آفات و بیماری های گیاهی افزایش یافته و مصرف آفت کش ها به طرز محسوسی کاهش می یابد. مصرف کود پودری ارگانیک Mash Chemicals همچنین تمل گیاهان به استرس های محیطی مانند خشکی، سرما و گرما را افزایش داده و باعث سم زدایی میشود.

کود هیومیک اسید سبزینه مارال , کود آلی
۱,۰۰۰-۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیسه

کود هیومیک اسید و فولویک اسید گرانول AGRIMARAL دارای مجوز محتوا با لیبل به شماره ۷۲۸۷۶ از موسسه خاک و آب کشور کود هیومیک اسید یکی از جدیدترین کود های وارد شده به عرصه کشاورزی است که از مواد آلی تشکیل شده است. از فواید آن می توان به ترکیب ارگانیکی بودن آن که حاوی عنصر پتاسیم، فسفرو ازت و آهن و گوگرد می باشد اشاره نمود که موجب افزایش جذب مواد غذایی پرمصرف و ریزمغذی بخصوص آهن، افزایش مواد آلی خاک و بهبود شرایط فیزیکی آن، افزایش جمعیت میکروارگانیسم های مفید خاک، کاهش شوری خاک، ذخیره و نگهداری آب در خاک، ایجاد ترکیبات کمپلکس دار با سایر عناصر و جذب عناصر تثبیت شده در خاک می گردد. خواص کود هیومیک اسید گرانول :  AGRIMARAL : ۱- ساختار خاک را بهبود می بخشد. ۲- به ریشه زایی کمک می کند. ۳- باعث نگهداری بیشتر آب در خاک می شود. ۴- به رشد سریع باکتری های مفید در خاک کمک میکند. ۵- به انحلال و آزادسازی عناصر میکرو و ماکرو کمک کرده و در نتیجه نیاز به کودهای شیمیایی را به نحو محسوسی کاهش می دهد. ۶- مقاومت به شوری ، کم آبی و سرما را افزایش می دهد. ۷- از سمیت کودها و عناصر موجود در خاک می کاهد. ۸- دوام آن زیاد است و تا چند سال اثر آن در خاک باقی می ماند. ۹- مقاومت گیاه را در مقابل انواع بیماری ها افزایش داده و نیاز به مصرف سموم را به نحو محسوسی کاهش می دهد. ۱۰- سرعت جوانه زنی بذر را افزایش می دهد. ۱۱- با طبیعت سازگار است و خطری برای گیاه و محیط زیست ندارد . ۱۲- هیومیک اسید بهترین عامل طبیعی کلات کننده عناصر فلزی خاک می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کود پلت مرغی با npk و مواد آلی 80 درصدی , کود آلی
۱۹,۰۰۰-۲۱,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 تن

کود پلت مرغی با npk و مواد آلی 80 درصدی باعث اصلاح فعالیت بیولوژیکی و کشت و کار می شود. یکی از مزایای کود پلیت دامی این است که فاقد تاثیرات مخرب بر خاک و محیط زیست بوده و عناصر آن در اثر بارندگی شسته نمی شود و به تدریج آزاد می گردد. پلیت مرغی و دامی دارای npk طبیعی ، اسید اوریک ، ساير اوريدها و همچنین تركيب شيميايي بسيار متفاوت نسبت به ساير كود هاي حيواني می باشد . با توجه به روند تولید،کود مرغی پلت شده، طی دو مرحله کاملاً آسیاب شده و تبدیل به ذرات ریز پودری می شود که به راحتی در خاک تجزیه شده و عناصر آن مورد استفاده گیاه قرار می گیرد.با توجه به روند تولید و درخواست مصرف کنندگان کود مرغی پلت شده امکان غنی سازی بر اساس نیاز خاک های مختلف را دارد.همچنین کود مرغی دارای مقادیر قابل توجهی متیون،لیزین و سیستئین می باشد. ویژگی های کود پلت مرغی : بهبود خصوصیات فیزیکی، شیمیایی و حاصلخیزی خاک افزایش چسبندگی خاکهای شنی بهبود خصوصیات فیزیکی ، شیمیایی و حاصلخیزی خاک کاهش جرم ظاهری و افزایش تخلخل و نفوذ پذیری خاک

کود گوگرد خشک قابل حل در آب یا گوگرد آلی با غلظت 99 درصد خلوص گوگرد  , کود آلی
۱۱۲,۰۰۰-۵۶۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 5 لیتر

گوگرد خشک ،غنی شده و قابل حل در آب می باشد.دارای عیار 99/9 % است و یک کیلو برای یک هکتار استفاه میشود. قابلیت انواع مصرف آبیاری و استفاده در مخازن را دارد. کود گوگرد خشک قابل حل در آب،به هیچ وجه رسوب نمیدهد و خوردگی ندارد. بدون ایجاد عارضه و فاقد هر گونه سوزندگی می باشد.اورگانیک و مقرون به صرفه است. ارتفا محصول تا 30 درصد ار ویژکی های دیگر گوگرد خشک یا گوگرد با غلظت 99% است. کنه کش و از بین برنده انواع قارچ ها مخصوصا زنگ های زرد سیاهک و سفیدک ها می باشد. محصول از 5 لیتر تا 20 لیتر به فروش میرسد.    

کود آهن آلی , کود آلی
۱۴۱,۰۰۰-۴۸۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 5 لیتر

آهن ضروری ترین عنصر کم مصرف برای رشد گیاهان است.در فرایندهای فیزیولوژی و زیست شیمیایی از جمله تولید کلروفیل ، واکنش اکسایش ، عمل فتوسنتز،تنفس و سیستم های آنزیمی ضروری است. آهن آلی نقش بسزایی در حفظ بیلان کربن آلی خاک در اراضی خشک و نیمه خشک که مواد آلی خاک بسیار کم می باشد را داراست.  ترکیبات هیومیکی و کربنی جهت جذب fe و p  در خاک موثر است. محصول از 5 لیتر تا 20 لیتر موجود می باشد.  

کود آلی اکتیول برمیستون  , کود آلی
۱۲۱,۰۰۰-۳۲۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 5 لیتر

کود اکتیول برمیستون شامل ذرات ریز مغذی ماکرو با عناصر پرمصرف گیاه هستند و مصرف آنها به صوت یکباره انجام میگیرد. اکتیول برمیستون کود آلی کاملی است که دربرگیرنده کلیه عناصر ماکرو هستند. این کود شامل نیتروژن،پتاسیم،منگنز،کلسیم،گوگرد و پتاس اسید هیومیک می باشد علاوه بر آن که عناصر غذایی گیاه را فراهم میکند باعث اصلاح ساختمان و بافت خاک میشود و قدرت نگهداری آب را در خاک افزایش میدهد. مزایای کود اکتیول برمیستون : - قابل مصرف برای کلیه محصولات زراعی - افزایش 20 تا 30 درصد محصول - ازبین بردن قارچ های میزبان و انگل ها و سیاهک ها و کنترل زنگ های زرد - تحریک کننده هورمون ها و آنزیم های غذایی - استفاده به عنوان کود زمستانه - اصلاح فعالیت بیولوژیکی خاک و حاصل خیزی خاک محصول از 5 لیتر تا 20 لیتربه فروش میرسد.   

کود گوگرد آلی مایع با ۲۰٪ خلوص گوگرد , کود آلی
۱۰۲,۵۰۰-۳۴۶,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 5 لیتر

مزایای کود گوگرد آلی مایع : - ضد عفونی کننده خاک و کمک به سلامت محیط زیست  - قابلیت حل شدن بالاتر در آب  - کاهش جمع اوری نیترات در کشاورزی  - کاهش مصرفی سموم و آلاینده های زیست محیطی - افزایش تا 20 درصد بیشتر در تولید محصولات زراعی و باغی - افزایش قابلیت جذب فسفر، آهن ، روی و منگنز در خاک  محصول در باکس های 1 لیتری تا 20 لیتری می باشد.  

کود آلی مکس برمیستون  , کود آلی
۹۶,۰۰۰-۳۲۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 5 لیتر

کود آلی مکس برمیستون شامل ذرات ریز مغذی میکرو و اسید هیمونیک و گوگرد مایع  آلی می باشد. از مزایای کود آلی مکس برمیستون میتوان به موارد زیر اشاره کرد :  - افزایش سطح زیر کشت  - افزایش باردهی و رشد  - کود آلی مکس برمیستون اثر کلاته کنندگی روی عناصر زیر مغذی دارد و عناصر تثبیت شده در خاک را رها کرده و به صورت قابل جذب برای ریشه گیاه در می آورد. - میکرو ارگانیسم های مفید خاک بوده باروری خاک و راندمان استفاده از ازت خاک را افزایش میدهد. - کود آلی مکس برمیستون اثر مطلوب روی جذب کود ها رشد ریشه ها و عملکرد و کیفیت محصول را دارد  - استفاده به عنوان کورد زمستانه دارای قابلیت بهتر انجام شدن فتوسنتز با بازدهی بالا  محصول در باکس های 1 لیتر تا 20 لیتر می باشد.    

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کود مایع ارگانیک , کود آلی
۳۹۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

کود مایع ارگانیک جنگل در بسته بندی ۱ و ۲۰ لیتری موجود تولید می شود. نحوه استفاده از کود: هر ۱ لیتر از کود مایع ارگانیک با ۱۰۰ لیتر آب مخلوط و به صورت محلول پاشی و آبیاری استفاده میگردد. این کود کاملا بهداشتی و ۱۰۰٪ گیاهی و بدون خطر برای انسان و حیوان میباشد. ویژگی ها : قابلیت حلالیت کامل در آب را دارد. قبل از بهار و تا ۴ مرتبه در طول رشد قابل استفاده‌ است. بدون بو کاهش هزینه کوددهی تا 70 % بدون آلودگی برای منابع آب و خاک

کود اسید هیمونیک غنی شده  , کود آلی
۲۱,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 لیتر

اسید هیمونیک غنی شده یا عموما میگن اسید هیومیک +NPK شامل اسید هیومیک ۷% ،نیتروژن ۷% ، فسفر۷% ، پتاسیم ۷% است. محصول فرمولاسیون انحصاری این شرکت است که همراه با ۲% فولویک و ۶۰۰ PPM آهن می باشد. مزایای اسید هیمونیک غنی شده :  - کاهش سال آوری  - حفظ تغذیه مناسب گیاه  - افزایش تولید کیفی  کمی و کیفی حصول  - افزایش مقاومت گیه به آفات و بیماری ها - افزایش مقاومت گیاه به سرما و خشکی - تولید محصول سالم  این محصول در بسته بندی ۱ و ۵ لیتری به فروش میرسد .  

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل