× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
کود گوگرد خشک قابل حل در آب یا گوگرد آلی با غلظت 99 درصد خلوص گوگرد
۱۱۲,۰۰۰-۵۶۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 5 لیتر

گوگرد خشک ،غنی شده و قابل حل در آب می باشد.دارای عیار 99/9 % است و یک کیلو برای یک هکتار استفاه میشود. قابلیت انواع مصرف آبیاری و استفاده در مخازن را دارد. کود گوگرد خشک قابل حل در آب،به هیچ وجه رسوب نمیدهد و خوردگی ندارد. بدون ایجاد عارضه و فاقد هر گونه سوزندگی می باشد.اورگانیک و مقرون به صرفه است. ارتفا محصول تا 30 درصد ار ویژکی های دیگر گوگرد خشک یا گوگرد با غلظت 99% است. کنه کش و از بین برنده انواع قارچ ها مخصوصا زنگ های زرد سیاهک و سفیدک ها می باشد. محصول از 5 لیتر تا 20 لیتر به فروش میرسد.    

کود آهن آلی
۱۴۱,۰۰۰-۴۸۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 5 لیتر

آهن ضروری ترین عنصر کم مصرف برای رشد گیاهان است.در فرایندهای فیزیولوژی و زیست شیمیایی از جمله تولید کلروفیل ، واکنش اکسایش ، عمل فتوسنتز،تنفس و سیستم های آنزیمی ضروری است. آهن آلی نقش بسزایی در حفظ بیلان کربن آلی خاک در اراضی خشک و نیمه خشک که مواد آلی خاک بسیار کم می باشد را داراست.  ترکیبات هیومیکی و کربنی جهت جذب fe و p  در خاک موثر است. محصول از 5 لیتر تا 20 لیتر موجود می باشد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کود آلی اکتیول برمیستون
۱۲۱,۰۰۰-۳۲۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 5 لیتر

کود اکتیول برمیستون شامل ذرات ریز مغذی ماکرو با عناصر پرمصرف گیاه هستند و مصرف آنها به صوت یکباره انجام میگیرد. اکتیول برمیستون کود آلی کاملی است که دربرگیرنده کلیه عناصر ماکرو هستند. این کود شامل نیتروژن،پتاسیم،منگنز،کلسیم،گوگرد و پتاس اسید هیومیک می باشد علاوه بر آن که عناصر غذایی گیاه را فراهم میکند باعث اصلاح ساختمان و بافت خاک میشود و قدرت نگهداری آب را در خاک افزایش میدهد. مزایای کود اکتیول برمیستون : - قابل مصرف برای کلیه محصولات زراعی - افزایش 20 تا 30 درصد محصول - ازبین بردن قارچ های میزبان و انگل ها و سیاهک ها و کنترل زنگ های زرد - تحریک کننده هورمون ها و آنزیم های غذایی - استفاده به عنوان کود زمستانه - اصلاح فعالیت بیولوژیکی خاک و حاصل خیزی خاک محصول از 5 لیتر تا 20 لیتربه فروش میرسد.   

کود گوگرد آلی مایع با ۲۰٪ خلوص گوگرد
۱۰۲,۵۰۰-۳۴۶,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 5 لیتر

مزایای کود گوگرد آلی مایع : - ضد عفونی کننده خاک و کمک به سلامت محیط زیست  - قابلیت حل شدن بالاتر در آب  - کاهش جمع اوری نیترات در کشاورزی  - کاهش مصرفی سموم و آلاینده های زیست محیطی - افزایش تا 20 درصد بیشتر در تولید محصولات زراعی و باغی - افزایش قابلیت جذب فسفر، آهن ، روی و منگنز در خاک  محصول در باکس های 1 لیتری تا 20 لیتری می باشد.  

کود آلی مکس برمیستون
۹۶,۰۰۰-۳۲۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 5 لیتر

کود آلی مکس برمیستون شامل ذرات ریز مغذی میکرو و اسید هیمونیک و گوگرد مایع  آلی می باشد. از مزایای کود آلی مکس برمیستون میتوان به موارد زیر اشاره کرد :  - افزایش سطح زیر کشت  - افزایش باردهی و رشد  - کود آلی مکس برمیستون اثر کلاته کنندگی روی عناصر زیر مغذی دارد و عناصر تثبیت شده در خاک را رها کرده و به صورت قابل جذب برای ریشه گیاه در می آورد. - میکرو ارگانیسم های مفید خاک بوده باروری خاک و راندمان استفاده از ازت خاک را افزایش میدهد. - کود آلی مکس برمیستون اثر مطلوب روی جذب کود ها رشد ریشه ها و عملکرد و کیفیت محصول را دارد  - استفاده به عنوان کورد زمستانه دارای قابلیت بهتر انجام شدن فتوسنتز با بازدهی بالا  محصول در باکس های 1 لیتر تا 20 لیتر می باشد.    

کود مایع ارگانیک
۳۹۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

کود مایع ارگانیک جنگل در بسته بندی ۱ و ۲۰ لیتری موجود تولید می شود. نحوه استفاده از کود: هر ۱ لیتر از کود مایع ارگانیک با ۱۰۰ لیتر آب مخلوط و به صورت محلول پاشی و آبیاری استفاده میگردد. این کود کاملا بهداشتی و ۱۰۰٪ گیاهی و بدون خطر برای انسان و حیوان میباشد. ویژگی ها : قابلیت حلالیت کامل در آب را دارد. قبل از بهار و تا ۴ مرتبه در طول رشد قابل استفاده‌ است. بدون بو کاهش هزینه کوددهی تا 70 % بدون آلودگی برای منابع آب و خاک

کود اسید هیمونیک غنی شده
۲۱,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 لیتر

اسید هیمونیک غنی شده یا عموما میگن اسید هیومیک +NPK شامل اسید هیومیک ۷% ،نیتروژن ۷% ، فسفر۷% ، پتاسیم ۷% است. محصول فرمولاسیون انحصاری این شرکت است که همراه با ۲% فولویک و ۶۰۰ PPM آهن می باشد. مزایای اسید هیمونیک غنی شده :  - کاهش سال آوری  - حفظ تغذیه مناسب گیاه  - افزایش تولید کیفی  کمی و کیفی حصول  - افزایش مقاومت گیه به آفات و بیماری ها - افزایش مقاومت گیاه به سرما و خشکی - تولید محصول سالم  این محصول در بسته بندی ۱ و ۵ لیتری به فروش میرسد .  

کود آلی گرانوله آدال
۳۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 50 کیلوگرم

کود آلی گرانوله آدال درصد قابل توجهی از مواد آلی را دارد و کودی است که بر پایه کمپوست و دیگر افزودنی ها نظیر گوگرد ، ملاس چغندر قند و خاک آپاتیت می گردد و با افزایش قابلیت جذب عناصر غذایی پر مصرف و کم مصرف در خاک و به بستر گیاه کمک نموده و موجب افزایش عملکرد محصول می شود. مزایای استفاده از کود الی گرانوله : کاهش مصرف کودهای شیمیایی بالا بردن میزان عناصر مغذی زمین و به خصوص میزان مواد آلی جلوگیری از فرسایش خاک و زمین های کشاورزی جذب عناصر غذایی توسط گیاه در حضور این کود به راحتی انجام می گیرد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
کود پلت مرغی غنی شده ارگانیکال
۸۰۰ تومان
حداقل سفارش: 25 کیلوگرم

کود پلت مرغی غنی شده ارگانیکال که توسط مدرن ترین روش های تولید با بالاترین سطح استاندارد بهداشت جهانی با سایز 4 میلی متر بدون هیچگونه ماده افزودنی تولید و بسته بندی شده است. این کود پلت یا پلیت مرغی عاری از بذور علف های هرز ، اسپور آفات و بیماری ها و تخم حشرات بوده و غنی از عناصر غذایی پرمصرف مورد نیاز گیاهان است. مزایای استفاده از کود مرغی : مصرف این کود سبب رشد سریع گیاهان ، تولید محصولات با کیفیت و افزایش قابل توجه عملکرد می گردد و همچنین موجب جلوگیری از استرس و فعال نمودن آنزیم ها در گیاه ، افزایش مقاومت میوه ها در مقابل ترک خوردن ، حفظ خاک از جریان باهای سرد و گرم ، حفظ ریشه ها در یخبندان ، افزایش تعداد گل ها ، افزایش باردهی ، ساخت کلروفیل ، کمک به فتوسنتز گیاه و همچنین باعث بهبود طعم میوه ها می شود. مقدار مصرف در هکتار : در باغات با توجه به سن و نوع درخت مقدار 2-5 کیلوگرم کود مرغی را در محل سایه انداز هر درخت ریخته و با خاک مخلوط کنید. در سبزیجات و صیفی جات به مقدار 500 تا 800 کیلوگرم در هکتار و در زراعت غلات و چغندر قند و غیره به طور متوسط حدود 750 کیلوگرم در هکتار توصیه می شود. بسته بندی : کود پلت مرغی غنی شده ارگانیکال در کیسه های 25 کیلوگرمی از جنس کامپوزیت ( قسمت داخلی از جنس کاغذ کرافت جهت آنتی باکتریال نمودن محصول ) قابل سفارش است. قیمت نوشته شده برای 1 کیلوگرم کود است.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل