× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
مگس گیر Sintuz  ترکیه , مبارزه با آفات
۳۱,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

ویژگی های مگس گیر Sintuz  ترکیه : مگس گیر Sintuz ساخت کشور ترکیه می باشد. این مگس گیر قابل استفاده در باغ و زمین های کشاورزی است. همچنین از این مگس گیر در محیط های باز هم می توان استفاده کرد. ماندگاری این محصول  تا ۶ ماه می باشد. همچنین سازگار با محیط زیست می باشد. مگس گیر Sintuz قابلیت به دام انداختن ۲۰ هزار مگس را دارد. و همینطور در پوشش ۵۰ تا ۱۰۰ متر موثر است. این محصول باعث از بین بردن کامل مگس ها و تولید مثل آنها می شود.

تله قيفی , مبارزه با آفات
۱۷,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

تله قیفی مخصوص شبپره ها جهت شکار آنها در شرایط گرم و غبار آلود و مکانهائی که باد زیاد میوزد طراحی شده است. این تله از مواد مقاوم در شرایط جوی مختلف ساخته شده است و بنابراین میتوان از آن در چندین فصل کاری استفاده نمود. تله قیفی یک تله ایده آل برای ردیابی و شکار انبوه می باشد. این تله برای ردیابی دقیق  شبپره ها طراحی  شده است، و همچنین به دلیل ظرفیت بالا و فضای خوبی که این تله دارد، این تله را برای شکار انبوه مناسب می کند. لورهای جامد  همراه  با این تله استفاده می شود.تله قیفی از سه قسمت  محفظه استاندارد شفاف، درب زرد رنگ و کلاهک سبز  تشکیل شده است. خصوصیات تله قیفی:  -مقاوم به اشعهuv  آفتاب و حرارت و بارندگی، جهت افزایش طول عمر فرمون و و اجزاء تله -دارای بدنه شفاف و جهت بازبینی داخل تله و ساخته شده از مواد پروپیلن بدون بو. -رنگ زرد در قسمت درب تله با طیف رنگی خاص باعث جلب بیشتر حشرات میشوند. -دارای مجوز تولید به شماره 730/9679 از سازمان حفظ نباتات کشور می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
تله سراترپ  , مبارزه با آفات
۱۷,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

معرفی تله سراتاپ: تله سراترپ جهت جلب انواع مگس ها بخصوص مگس میوه مدیترانه بکار میرود. بعلت طراحی نوین آن که باعث گردش هوای بهتری در تله میشود مگسهای بیشتری را جلب میکند و کارائی آن نسبت به تله های قبلی بسیار بهتر می باشد. مایع جلب کننده حشرات در قسمت سطل زرد تا محل مدرج شده ریخته می شود( حدود 300 سی سی) . این تله  به دلیل جنس پروپیلن بکار رفته دوام بالائی دارد و میتوان از آن در چندین فصل کاری استفاده نمود. خصوصیات تله سراتاپ : -  مقاوم به اشعهuv  آفتاب و حرارت و بارندگی، جهت افزایش طول عمر مواد جلب کننده داخل تله می باشد. -   دارای بدنه زرد با که باعث جلب بیشتر حشرات میشود و ساخته شده از مواد پروپیلن بدون بو می باشد. -  طراحی جدید و مخصوص و در نتیجه جلب بیشتر مگس ها نسبت به تله های قبلی دارا می باشد. -  دارای مجوز تولید به شماره 730/9679 از سازمان حفظ نباتات کشور می باشد.  

متیل اوژینول , مبارزه با آفات
۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 لیتر

متيل اوژنول يك ماده جلب كننده(محرك جنسي) صنعتی می باشد که جهت رديابي  و شكار انبوه مگسها استفاده می شود. طیف وسیعی از مگسها را میتوان بوسیله این مایع جلب نموٰد نظیر: -مگس جالیز Dacuse Cucurbitea -مگس هلو -مگس انبه  -مگس میوه شرقی Dacuse Dorsalis Hendel میزان و نحوه مصرف: ميزان مصرف متيل اوژنول مسموم 5 سي سي در هر تله مي باشد حدود 5٪ سم مالاتیون  به متيل اوژینول اضافه کنید سپس 5 سي سي از محلول آماده شده داخل پنبه تزريق کرده و در سبد تله مکفیل قرار دهید. تعداد تله مكفيل مورد استفاده حداقل 10 تله در هر هكتار مي باشد.بعد از گذشت 10تا15 روز پنبه آغشته را تعویض نمائید. زمان کاربرد تله ها: تله ها باید  قبل از هجوم نسل اول مگسها در  محل مورد نظر نصب شوند.  

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
مبارزه با آفات

آفات و مبارزه با آن ها:

در صنعت کشاورزی و باغبانی برای مبارزه با آفات و نابودی آن ها از سموم کشاورزی استفاده می شود که به صورت مایع، جامد و یا گاز می باشند.

این آفات اغلب به صورت حشره، علف هرز و میکروب‌ می باشند و باعث نابودی گیاهان می شوند. سم های کشاورزی اثرات بیولوژیکی بر روی این آفات دارند.

انواع سموم:

سموم علف کش 

سموم قارچ کش

سموم حشره کش 

سموم کنه کش 

سموم ادجوانت

حفاظت از گیاهان در برابر بیماری ها:

بهتر است که برای حفاظت از گیاه خود در برابر آسیب آفات و بیماری ها، اقدامات زیر را انجام دهید:

تشخیص به موقع آفات و بیماری‌های گیاه

فراهم کردن محیط مناسب برای رشد گیاهان

مراقب دائمی و بررسی همیشگی گیاه

تمیز کردن همیشگی باغ و بستر کشت به خصوص در فصل پاییز

 آبیاری درست و به موقع گیاهان

استفاده درست و به موقع از کودهای شیمیایی

هرس کردن درست و به موقع گیاه

جلوگیری از رشد و تکثیر قارچ

تهیه گیاهان مقاوم

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل