× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
درپوش تخلیه آب کریستالی
۱۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 50 عدد

درپوش تخلیه آب کریستالی برای جلوگیری از آسیب ناشی از ریزش ضایعات داخلی ساختمان به کف شور طراحی شده است که پس از اتمام عملیات اجرایی ساختمان و چیدمان لوازم منزل ، وجود آن با گرانیت و یا سرامیک کف زیباتر ست می شود. این محصول برای کلیه سطوح نیازمند در بناهای ثابت و کف حوضچه ها و استخرها کارایی مطلوب دارد.

 جارو دستی مدل نپتون
۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 2 کارتن

جارو نپتون  جارویی است که به منظور پاک کردن و زدودن آشغال و گرد و غبار از روی سطوح به ویژه فرش، قالیچه و موکت مورد استفاده قرار می‌گیرد. جارو دستی نپتون قابل استفاده برای اتاق کودک ، منزل ، محیط های بدون برق و قدیمی و … می باشد. این جارو دستی داری رنگ بندی شاد و متنوع و دو فرچه تمیز کننده وبسیار سبک و کاربردی است.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
چوب لباسی
۲,۵۰۰- ۲,۲۰۰ تومان
حداقل سفارش: 5 کارتن

 تولید چوب لباسی در ٢ اندازه متفاوت (بزرگ و کوچک) انجام میشود. انواع مختلفی از چوب لباسی مانند پلاستیکی, فلزی و … با قیمت های مختلفی وجود دارد که می توانید آن ها را تهیه و استفاده نمایید. می توان از چوب لباسی های پلاستیکی، چوب لباسی های از جنس فلزی و یا پلاستیک ضخیم استفاده کرد. در استفاده از چوب لباسی های فلزی نیز به این نکته دقت نمایید که تیزی نداشته باشد زیرا باعث از بین رفتن و خسارت به لباس های شما خواهد شد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
جهت مشاوره و خرید دستگاه شیرینگ تماس بگیرید. 44158569-021

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل