× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
درپوش تخلیه آب کریستالی
۱۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 50 عدد

درپوش تخلیه آب کریستالی برای جلوگیری از آسیب ناشی از ریزش ضایعات داخلی ساختمان به کف شور طراحی شده است که پس از اتمام عملیات اجرایی ساختمان و چیدمان لوازم منزل ، وجود آن با گرانیت و یا سرامیک کف زیباتر ست می شود. این محصول برای کلیه سطوح نیازمند در بناهای ثابت و کف حوضچه ها و استخرها کارایی مطلوب دارد.

 جارو دستی مدل نپتون
۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 2 کارتن

جارو نپتون  جارویی است که به منظور پاک کردن و زدودن آشغال و گرد و غبار از روی سطوح به ویژه فرش، قالیچه و موکت مورد استفاده قرار می‌گیرد. جارو دستی نپتون قابل استفاده برای اتاق کودک ، منزل ، محیط های بدون برق و قدیمی و … می باشد. این جارو دستی داری رنگ بندی شاد و متنوع و دو فرچه تمیز کننده وبسیار سبک و کاربردی است.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
چوب لباسی
۲,۵۰۰- ۲,۲۰۰ تومان
حداقل سفارش: 5 کارتن

 تولید چوب لباسی در ٢ اندازه متفاوت (بزرگ و کوچک) انجام میشود. انواع مختلفی از چوب لباسی مانند پلاستیکی, فلزی و … با قیمت های مختلفی وجود دارد که می توانید آن ها را تهیه و استفاده نمایید. می توان از چوب لباسی های پلاستیکی، چوب لباسی های از جنس فلزی و یا پلاستیک ضخیم استفاده کرد. در استفاده از چوب لباسی های فلزی نیز به این نکته دقت نمایید که تیزی نداشته باشد زیرا باعث از بین رفتن و خسارت به لباس های شما خواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل