× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
لیتیوم بروماید , مواد اولیه نظافت صنعتی
۴۰۰,۰۰۰-۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 لیتر

لیتیوم بروماید چیست؟ لیتیوم و عنصر بروم به ترتیب از خانواده فلزات قلیایی و هالوژن ها هستند. ترکیب این دو عنصر، نمکی به نام لیتیوم بروماید است که به شدت جاذب رطوبت می باشد و همچنین ماده پایداری بوده و غیر قابل تجزیه و فساد است. محلول بروماید لیتیوم که آن را با فرمول شیمیایی LiBr نشان می دهند به خوبی در آب قابل حل است. در دمای محیط این قابلیت انحلال تا حدود 60 % می رسد. شرکت گرین پاور ایران در جهت تکمیل سبد کالایی اقدام به واردات و تامین انواع لیتیوم بروماید چیلر جذبی و ادتیو های آن نموده است. محلول لیتیوم بروماید این شرکت ساخت کمپانی هانگ چانگ کره جنوبی در سه نوع زیر برحسب مواد ضدخوردگی چیلر به فروش می رسد: لیتیوم بروماید پایه کرومات: متداول ترین و پرمصرف ترین محلول لیتیوم بروماید چیلر جذبی که برای چیلرهای دارای لوله های مسی و برنجی استفاده می گردد که در اصطلاح به آن لیتیوم بروماید زرد گفته می شود. لیتیوم بروماید پایه مولیبدات: در چیلرهای جذبی دارای لوله های کربن استیل و فولادی استفاده می گردد و در اصطلاح به آن لیتیم بروماید سفید می گویند. لیتیوم بروماید ساده: این نوع لیتیوم بروماید فاقد ادتیوهای ضد خوردگی است و مواد ضد خوردگی بنا به سفارش مصرف کننده به آن اضافه می گردد.

محلول رسوب زدای پادلای 40 گرین پاور , مواد اولیه نظافت صنعتی
۸,۰۰۰-۵۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

محلول رسوب زدای پادلای 40 گرین پاور پاک کننده و مشخصا برای پاکسازی رسوبات آهکی و سیلیس در مبدل ها و کوئل های مسی و آهنی به همراه رقیق کننده آب استفاده میگردد. این محلول رسوب زدا روی فلزات آهن و مس بی اثر است. ویژگی ها : رسوب زدای سریع با خاصیت اسیدی ایجاد فوم کنترل شده غیر سمی بدون بو بدون تولید گاز خفه کننده قدرت انحلال سریع غیر قابل اشتعال خوردگی بسیار کنترل شده برای فلزات نسبت بھ تمامی محلول ھای رسوب زدای موجود در بازار پس از واکنش ظاهری تا 8 ساعت قابلیت حل کردن رسوبات را بدون ایجاد حباب و گاز دارد دوست دار محیط زیست نسبت به سایر روش ها کاملا اقتصادی و به صرفه

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
قرص شستشوی فر رشنال , مواد اولیه نظافت صنعتی
۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

قرص شستشوی فر رشنال یکی از نیازمندی های به شدت ضروری دستگاه فر است که می بایست همیشه و در سریع ترین زمان ممکن در دسترس مشتری قرار گیرد. قرص شستشوی دستگاه فر رشنال در 2 رنگ قرمز چربی زدا و آبی رسوب زدا موجود می باشد که بسته های قرمز 100 عددی و آبی 150 عددی می باشد . قرص های آبی برای رسوب زدایی استفاده می شود. قرص های قرمز برای چربی زدایی و تمیز کردن داخل مخزن استفاده می شود. نحوه استفاده از قرص ماشین ظرفشویی : قرص آبی در داخل درب پایین مقابل رشنال قرار می گیرد که هر بار یک قرص آبی گذاشته می شود و نسبت به کثیفی دستگاه قرص قرمز را یک عدد یا دو تا داخل فن های کنار بدنه قرار می دهند.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل