ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
ثبت رایگان محصول
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
حفاظ استیل پنجره
۶۵۰,۰۰۰ تومان

امروز به دلیل استفاده از پنجره های بزرگ در ساختمان های بلند مرتبه خطر سقوط افراد از این ساختمان ها افزایش یافته است به همین جهت استفاده از حفاظ مناسب برای پنجره ها یک ضرورت می باشد. حفاظ استیل پنجره آکات با طرح هایی زیبا و بهر گیری از کیفیت بالای استیل 304 در ساخت آن بهترین گزینه برای حفاظ پشت پنجره ها است. یراق آلات استیل به کار رفته در اتصال حفاظ پنجره به چهار چوب ها و نمای ساختمان از نوع درجه یک بوده که ایمنی بالایی در برابر فشار و ضربه دارند. قیمت حفاظ پنجره بر اساس مدل حفاظ و نحوه چیدمان گاردها تعیین می شود.    

متوقف کننده خودرو(کار استاپر)
۴۷,۰۰۰ تومان

متوقف کننده خودرو وسیله ایست از جنس رابر(Rubber) یا لاستیک سان که بین چرخ خودرو تا دیوار یا خط انتهایی پارکینگ بر روی زمین نصب می شود و از برخورد ماشین با دیگر اتومبیل ها یا دیوار و موانع دیگر جلوگیری می کند. مزایای استفاده از متوقف کننده خودرو : ۱-با نصب کار استاپ پارک کردن  صحیح همه خودرو ها به آسانی و بدون حادثه انجام می گیرد.(جلوگیری از برخورد با دیوار و ماشین جلویی) ۲-پارکینگ های مجهز به کار استوپر دارای زیبایی خاص (به دلیل شکل ظاهری) ونظم حاکم، برخوردارند(با نصب کار استاپ کسی اجازه ورود به محوطه پارک دیگران  وایجاد مزاحمت را ندارد )

تشک ایمنی ژیمناستیک پارکور رزمی
۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تشک ایمنی محصولی بسیار مناسب جهت انجام حرکات ورزشی در باشگا ههای بدنسازی، ایروبیک، ژیمناستیک و رزمی می باشد. این تشک محصولی کاملا استاندارد و با کیفیت و مناسب انجام انواع حرکات ورزشی  در باشگاه ها  می باشد. این محصول اغلب به نام تشک ایمنی ورزشی شناخته می شود.  

ضربه گیر دیوار و ستون سالن و باشگاه ورزشی
۴۴,۰۰۰ تومان

ضربه گیر دیوار و ضربه گیر ستون سالن ورزشی و باشگاهها در ضخامت سه و چهار و پنج سانتیمتر در ارتفاع  و طول سفارشی انجام میشود. از ضربه گیر دیوار و ستون سالن و باشگاه ورزشی برای ایمن سازی انواع باشگاهها و سالن های چند منظوره استفاه میشود. ضربه گیر دیوار و ستون سالن و باشگاه ورزشی ستون برای  .دیوار . نرده . درب سالن . سکو تماشاگر . تیر دروازه .میله والیبال . پایه بسکتبال و هر نقاط خطرناک که در باشگاهها و سالن ها وجود دارد استفاده میشود . این ضربه گیر نصب شده در بیش از هزار باشگاه ورزشی مورد تایید بسیاری از هییت های ورزشی استانهای مختلف است .            

صنعت سازان نام آور
ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول