× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
بذر خانگی گل نیلوفر
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 عدد

بذر خانگی گل نیلوفر در داخل پاکت است و بذری است با استاندارد با خلوص 99% که زمان کاشت آن اواخرزمستان  است. دوره گلدهی بذر خانگی گل نیلوفر آن از اواسط  تابستان تا اوایل پاییز است. گل نیلوفر بالا رونده است در شرایط آفتابی رشد بهتری داشته و گل های آن به رنگ های صورتی ، بنفش و قرمز دیده میشود. عمق لازم براي کاشت بذر گل نیلوفر یک سانتی‌متری سطح خاک است.

بذر خانگی ناز آفتابی
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

بذر خانگی نازآفتابی در داخل پاکت بذری است با خلوص 99% و و قوه نامیه 85% که زمان کاشت اوایل بهار است. از لحاظ عمق کاشت بذر باید سطحی کشت شود و فقط مقداری خاک سبک بر روی بذر ها پاشیده شود ارتفاع بوته بذر نازآفتابی 10 تا 20 سانتی متر و زمان گل دهی آن اواخر تابستان است و در شرایط آفتابی بهترین رشد را دارد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
بذر خانگی گل مینا چمنی
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 عدد

بذر خانگی گل مینا چمنی در داخل پاکت است و بذری است با استاندارد با خلوص 98% و قوه نامیه 99% که زمان کاشت آن مرداد ماه است. ارتفاع بوته گیاه 10 تا 15 سانتیمتر و دوره گلدهی آن از فروردین ماه تا اواخر بهار است. بذر خانگی گل مینا چمنی در شرایط سایه آفتاب رشد بهتری داشته و گل های آن به رنگ های قرمز ، سفید و صورتی دیده میشود. عمق لازم براي کاشت بذر گل مینا چمنی یک سانتی‌متری سطح خاک است.

بذر خانگی گل میمون
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 عدد

بذر خانگی گل میمون در داخل پاکت است و بذری است با استاندارد با خلوص 98% و قوه نامیه 90% که زمان کاشت آن فروردین می باشد. ارتفاع بوته گیاه 40 تا 60 سانتیمترو دوره گلدهی آن از اواسط  تابستان تا اوایل پاییز است. بذر خانگی گل میمون در شرایط سایه آفتاب رشد بهتری داشته و گل های آن به رنگ های سفید ، صورتی ، قرمز و زرد و دورنگ دیده میشود. عمق لازم براي کاشت بذر گل میمون یک سانتی‌متری سطح خاک است.

بذر خانگی گل مارگریت
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 عدد

بذر خانگی گل مارگریت در داخل پاکت است و بذری است با استاندارد با خلوص 99% و قوه نامیه 90% که زمان کاشت آن اوایل اسفند می باشد. ارتفاع بوته گیاه 50 تا 80 سانتیمترو دوره گلدهی آن از اواسط  تابستان تا اواخر پاییز است. بذر خانگی گل میمون در شرایط سایه آفتاب رشد بهتری داشته و گل های آن به رنگ های سفید دیده میشود. عمق لازم براي کاشت بذر گل مارگریت یک سانتی‌متری سطح خاک است.

بذر خانگی لاله عباسی
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

لاله عباسی از خانواده‌ی Nyctaginaceae بوده و خاستگاه آن آمریکای جنوبی است. این گیاه گیاهی چند‌ساله محسوب می‌شود ولی اغلب به‌عنوان گیاهی یک‌ ساله پرورش داده می‌شود. گل‌های این گیاه شکل زیبایی دارند و در رنگ‌های قرمز، زرد، سفید، صورتی و چندرنگ می‌رویند. گل‌های لاله عباسی عطر خوبی دارند و جلوه‌ای زیبا به محیط می‌بخشند. این گیاه تا حدی قدرت تحمل سرما را دارد ولی بهتر است آن را گیاهی گرمادوست در نظر گرفت. این گیاه به نور کامل خورشید نیاز دارد. خاک مناسب برای کشت این گیاه باید زه‌کشی مناسبی داشته باشد و به‌ صورت منظم آبیاری شود، چراکه این گیاه نیاز به آب فراوانی برای رشد دارد. یکی از نکات جالب این گیاه باز و بسته شدن گل آن است. گل‌های این گیاه در شب و در هوای ابری بیشتر از شرایطی با نور زیاد باز می‌شوند. قوه‌ی نامیه نمایانگر قدرت زنده‌بودن بذر است و در تمام بذر‌ها یکسان نبوده و با گذر زمان کاهش می‌یابد. درصد خلوص نیز به معنی خالص بودن بذر از لحاظ فیزیکی و ژنتیکی است. بذر خانگی لاله عباسی قوه‌ی نامیه و خلوصی برابر 90 و 94 درصد دارد. بهترین زمان برای کاشت این محصول فصل بهار است. 

بذر خانگی آشلانتوس
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

گیاه آشلانتوس از خانواده‌ی گیاه آمارانتوس بوده و محل اصلی رویش آن آمریکای جنوبی است. این گیاه برگ‌هایی به رنگ سبز زیتونی، جگری و زرد با رگه‌هایی بنفش‌رنگ دارد که به شکلی باریک و قاشقی شکل می‌رویند. آشلانتوس نسبت به سرما حساس است و به خاکی مرطوب با زه‌کشی مناسب نیاز دارد. توجه داشته باشید که نور آفتاب برای رشد مناسب این گیاه بسیار ضروری است. بهترین زمان برای کاشت آشلانتوس اواخر فصل زمستان و بهار است و جزو گیاهان یک‌ ساله محسوب می‌شود.قوه‌ی نامیه و درصد خلوص بذر‌ها از شاخصه‌هایی مهم به شمار می‌آیند. قوه‌ی نامیه نمایانگر قدرت زنده‌بودن بذر است و در تمام بذر‌ها یکسان نبوده و با گذر زمان کاهش می‌یابد. درصد خلوص نیز به معنی خالص بودن بذر از لحاظ فیزیکی و ژنتیکی است. بذر خانگی آشلانتوس قوه‌ی نامیه و خلوصی برابر 95 و 95 درصد دارد.   

بذر خانگی آهار
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

بذرخانگی آهار در داخل پاکت بذری است استاندارد با خلوص 99% و قوه نامیه 98% که زمان کاشت آن اوایل اسفند می باشد. عمق کاشت  آن 1 سانتیمتر بوده و ارتفاع بوته گیاه 50 تا 60 سانتیمترو زمان گلدهی آن اردیبهشت و خرداد است. طول عمر بذر حداقل 4 سال می باشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
بذر خانگی قرنفل
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

بذر خانگی قرنفل در داخل پاکت بذری است استاندارد با خلوص 99% و قوه نامیه 80% که زمان کاشت آن خرداد تا تیرماه می باشد. ارتفاع بوته گیاه 20 تا 30 سانتیمترو دوره گلدهی آن از اوایل تابستان تا اوایل پاییز است. بذر خانگی دکمه ای در شرایط آفتابگیر رشد بهتری داشته و گل های آن به رنگ های قرمز ، سفید و صورتی دیده میشود.  

بذر گل خانگی سلوی
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 عدد

بذر گل خانگی سلوی بذری استاندارد و با خلوص 95 درصد و قوه نامیه 80 درصد است که زمان کاشت آن اوایل بهار است. ارتفاع بوته سلوی 50 تا 60 سانتی متر و دوره گل دهی اواسط تابستان تا اواسط پاییز است. گل سلوی در شرایط سایه آفتاب رشد بهتری داشته و گل های آن بیشتر به رنگ قرمز ، نارنجی و گلبهی است. عمق لازم برای کاشت این بذر گل یک سانتی‌متری سطح خاک است.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل