جستجو

× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
بذر خانگی همیشه بهار
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

بذر خانگی همیشه بهار در داخل پاکت بذری است استاندارد با خلوص 98 درصد و قوه نامیه 80 درصد که زمان کاشت آن اوایل زمستان می باشد. ارتفاع بوته این گیاه بین 10 تا 20 سانتی متر و دوره گلدهی آن اواخر زمستان تا اواخر بهار است. این گیاه در شرایط آفتاب گیر رشد بهتری داشته و گل های آن بیشتر به رنگ زرد و نارنجی می باشد.  

بذر خانگی گل لادن
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

بذرخانگی لادن در پاکت بذری است استاندارد با خلوص و قوه نامیه 9 درصد که زمان کاشت آن اوایل بهار می باشد. ارتفاع بوته این گیاه 35 سانتی متر و دوره گلدهی آن اوایل بهار تا اواسط پاییز است. این گیاه در شرایط نیم سایه تا آفتابی رشد بهتری داشته و گل های آن به رنگ نارنجی،زرد و قرمز دیده میشود.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
بذر بنفشه خانگی
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

بذر خانگی بنفشه داخل پاکت بذری است استاندارد با خلوص 99 درصد و قوه نامیه 90 درصد که زمان کاشت آن مرداد ماه می باشد. ارتفاع بوته این گیاه 15 تا 20 سانتی متر و دوره گلدهی آن 4 تا 5 ماه بعد از کشت است. این گیاه در شرایط آفتاب گیر رشد بهتری داشته و گل های آن بیشتر به رنگ قرمز،بنفش ،آبی،صورتی، سفید و دو رنگ می باشد.  

بذر گل پریوش
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

پریوش گیاهی دائمی و همیشه سبز از خانواده خرزهره و بومی جزایر ماداگاسکار است. برگ های بیضی شکل این گیاه به رنگ سبز براق، بدون کرک و با دمبرگ کوتاه به طول ۸ سانتی متر و عرض ۳ سانتی متر است. گل پریوش به رنگ سفید و صورتی با مرکز قرمز و دارای پنج گلبرگ است. دوره گل دهی این گیاه از اواخرخردادماه شروع می شود و تقریبا تا اولین سرمای پاییزه ادامه می یابد. خاک مناسب برای رشد و پرورش گل پریوش باید خاکی با بافت متوسط باشد؛ به این منظور گلدان این گیاه را با مخلوطی از یک قسمت خاک باغچه، یک قسمت خاکبرگ و کمی ماسه پر کنید. پریوش گیاهی آفتاب دوست است بنابراین اگر قصد کاشتن آن را در حیاط منزل دارید، مکانی را انتخاب کنید که زیر سایه درختان نباشد و تا حد امکان دیوارها در طول روز بر آن کمتر سایه بیندازد و اگر این گیاه را در آپارتمان نگهداری می کنید گلدان آن را در پشت پنجره های شرقی و جنوبی قرار دهید. گلدان پریوش را در تابستان هفته ای دوبار و در زمستان هر هفته آبیاری کنید. قوه‌ی نامیه و درصد خلوص بذر‌ها از شاخصه‌هایی مهم به شمار می‌آیند. قوه‌ی نامیه نمایانگر قدرت زنده‌بودن بذر است و در تمام بذر‌ها یکسان نبوده و با گذر زمان کاهش می‌یابد. درصد خلوص نیز به معنی خالص بودن بذر از لحاظ فیزیکی و ژنتیکی است. بهترین زمان برای کاشت این محصول فصول زمستان و بهار است.

 بذر گل آهار
۲,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

گل «آهار» یکی ازگل‌های بسیار زیبای گلدانی و باغچه به‌حساب می‌آید و به دلیل رنگ‌های شاد و گرمی که دارد جلوه‌ای زیبا به محیط می‌بخشد. این گل بومی امریکای جنوبی و به‌خصوص مکزیک است و در رنگ‌های سفید، کرم، زرد، سبز، پرتقالی، صورتی، قرمز، برنزی، نارنجی، خرمایی، بنفش، ارغوانی و یاسی می‌روید. گل آهار به نور بسیار زیادی نیاز دارد و درصورتی‌که آن را در گلدان می‌کارید گلدان را به مکانی نورگیر منتقل کنید. هوایی نیمه‌خشک برای این گیاه بسیار مناسب بوده و آبیاری و رطوبت زیاد برای این گیاه مضر است. خاک باغچه برای رشد این گیاه مناسب است و فصل گل دادن آن از خرداد تا زمستان ادامه دارد. این گیاه را معمولا در فصول زمستان و بهار می‌کارند و گیاهی یک‌ساله محسوب می‌شود. گل آهار در اندازه‌های کوتاه و بلند وجود دارد و ارتفاع آن از 30 تا 70 سانتی‌متر متغیر است. بهترین دما برای رشد این گیاه دمای 28 درجه‌ی سانتی‌گراد است. قوه‌ی نامیه و درصد خلوص بذر‌ها از شاخصه‌هایی مهم به شمار می‌آیند. قوه‌ی نامیه نمایانگر قدرت زنده‌بودن بذر است و در تمام بذر‌ها یکسان نبوده و با گذر زمان کاهش می‌یابد. درصد خلوص نیز به معنی خالص بودن بذر از لحاظ فیزیکی و ژنتیکی است. محصولی که در تصویر مشاهده می‌کنید محصولی از شرکت «پاکان بذر» بوده و قوه‌ی نامیه و خلوصی برابر 98 و 99 درصد دارد. شرکت پاکان بذر نزدیک به دو دهه است که درزمینه‌ی تولید بذر فعالیت می‌کند و در جهت ارتقا صنعت بذر کشور تلاش‌های زیادی کرده است.  

بذر ژیمینو ابلق میکس KD1335
۱۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بسته

بذر ژیمینو ابلق میکس تهیه شده از گیاهان ابلق خالص می باشد. درصد سبز شدن این بذر : ۶۰ تا ۹۹ درصد و درصد ابلق: ۲۰ تا ۳۰ درصد است. ژیمینو ابلق در بهترین حالت تا ۶۰ درصد ابلق خواهد بود و مابقی ژیمینو های کبود، رنگی و زیبا خواهند بود. گیاهانی که ابلق نیستند به احتمال زیاد در نسل بعدی بذر ابلق تولید کنند. توجه داشته باشید ممکن است گیاه تا به اندازه سایز ۶ می‌رسد ابلق شدن را خود نشان ندهد. به دلیل سخت بودن سبز کردن این گونه برای کسانی که برای اولین بار اقدام به کاشت بذر می‌کنند توصیه نمی‌شود.

بذر گل حسن یوسف
۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 بسته

بذر میکس گل حسن یوسف دارای ضمانت سبز شدن بالای ۸۵ درصد است. این بذرها از گل‌های هلندی درجه یک برگ پهن و برگ ریز و الوان تهیه شده است و دارای رنگ‌های بسیار زیبایی می‌باشد. خرید بذر گل حسن یوسف درجه یک در بسته های ده عددی روش کاشت بذر گل حسن یوسف: بذر گل حسن یوسف در هر زمانی که بتوانید شرایط فراهم کنید می‌توان کاشت. بذرها را در خاک پیت ماس یا کوکوپیت می‌توانید کشت کنید. ابتدا خاک را در گلدان یا ظرف مورد نظر به اندازه حدود ۱۰ سانتی متر بریزید و آن را کاملاً خیس کنید. بهتر از خاک ضدعفونی شده استفاده شود.پس از خیس کردن کامل خاک، بذرها را با فاصله حدود یک سانتی متر بر سطح خاک قرار داده و بر روی آنها آب اسپری کنید. بر روی بذرها نیازی نیست خاک ریخته شود و یا لایه‌ای بسیار نازک از خاک ریخته شود. برای تأمین رطوبت می‌توان به مدت دو هفته در ظرف را بست، برای بستن درب ظرف می‌توان از ظرف‌های در دار یا از نایلون استفاده کرد. ظرف کاشت  را در محلی با نور ملایم و با دمایی در حدود ۲۰ تا ۳۰ درجه سانتی‌گراد قرار دهید. بذرها پس گذشت ۷ الی ۲۰ روز سبز خواهند شد. پس بزرگ شدن جوانه‌ها می‌توانید آنها را به گلدان اصلی منتقل کنید. شرایط نگهداری حسن یوسف : آبیاری : بستر حسن یوسف باید مرطوب باشد (مرطوب نه خیس) گیاهان جوان در برابر خشکی کشیدن حساس‌تر از گیاهان بالغ هستند. برای فصل رصد فعال بهار به خصوص تابستان سطح بستر رطوبت خود را از دست داد آبیاری کنید پاییز و به ویژه زمستان فواصل آبیاری را طولانی و آبیاری را محدود کنید اما مراقب خشکی کشیدن گیاه باشید رطوبت بیش از اندازه و سردی هوا در طی فصول سرد یکی از دلایل شیوع بیماری قارچی و پوسیدن ساقه گیاه است. در روزهای گرم رطوبت محیطی را افزایش دهید با استفاده از زیر گلدانی حاوی آب و سنگریزه به نحوی که انتهای گلدان با آب تماس نداشته باشد. اگر حین مه پاشی از آب‌های سرد و املاح دار استفاده کنید احتمال ظهور لکه‌های سفید رنگ بر روی برگ‌ها وجود دارد. نور : حسن یوسف مکان‌های نیم سایه را می‌پسندد در این مکان‌ها رشد رویشی خوبی دارد (آفتاب اول صبح مستقیم بقیه ساعت‌ها فیلتر شده)اگر مکان نگهداری سایه و تاریک باشد از میزان رشد گیاه و همچنین درخشندگی برگ‌های این گیاه کاسته.برگ‌ها کم رنگ شده و یا حتی تغیر رنگ می‌دهند ساقه‌ها بلند و فاصله بین برگ‌ها زیاد می‌شود. اگر به آبیاری و به خصوص رطوبت برگسار توجه شود می‌توان در مکان‌های افتابگیر (فضای باز) هم این گیاه را کاشت اما رنگ برگ‌ها متفاوت می‌شود. اشعه مستقیم آفتاب در روزهای گرم موجب سوختن و قهوه‌ای شدن برگ‌ها می‌شود. برای جلوگیری از رشد یکنواخت برگسار و عدم انحرافان به سمت نور هر چند وقت یک‌بار گلدان را ۸۰ درجه بچرخانید. دما: دمای روز ۲۳ تا ۲۸ و شب‌ها ۲۱ تا ۲۳ برای حسن یوسف مناسب است. دمای زیاد و خشکی هوا موجب چروکیدگی و خشکیدگی برگسار و در نهایت مرگ گیاه می‌شود. سرمای هوا طی شب موجب زرد شدن و اصولاً کمرنگ شدن رنگ برگ‌ها می‌شود. در زمستان برای حسن یوسف دمای ۱۶ تا ۲۰ درجه مطلوب است البته تا ۱۰ درجه را تحمل می‌کند اما دما ۴ درجه موجب از بین گیاه می‌شود. در بهار موقعی گلدان را به فضای باز منتقل کنید که دما از ۱۵ درجه افزایش یافته باشد.

شهر تامین کننده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل