× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
بذر جعفری
۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

گیاه جعفری در مقابل خشکی حساس می باشد، اما در مقابل سرما بسیار مقاوم است. کشت این گیاه در هر نوع آب و هوایی امکان پذیر است ولی در آب و هوای خنک بهترین نتیجه را می دهد.  جعفری یک گیاه سایه دوست است. زمین مورد کشت جعفری باید نرم، مرطوب و دارای مواد غذایی کافی باشد. زمین های نیمه سنگین با هوموس، لومی و شنی-لومی بهترین زمین های کشت این گیاه می باشند. گیاه جعفری در خاکهای عمیق و قوی به علت و فور مواد غذایی خوب رشد می کند. نظر به اینکه معمولاً از برگ این گیاه استفاده می شود، بنابراین احتیاج آن به کودهای از ته بیشتر است، PH مناسب خاک برای رشد این گیاه 6 تا 7 است. آماده سازی خاک:  زمین مورد کشت باید نرم ، مرطوب و دارای مواد غذایی کافی باشد. کود دامی نپوسیده برای رشد و نمو گیاه مناسب نیست و باعث اختلال رشد در گیاه می شود. میزان کودهای شیمیایی با توجه به نوع و مواد غذایی موجود در زمین حدود 90 تا 100 کیلوگرم ازت (در دو مرحله)، 80 کیلوگرم p2o5 و 160 تا 130 کیلوگرم K2O در هکتار است. اگر بخواهند عمل برداشت را در چند مرحله اجراء کنند، بهتر است پس از هر بار برداشت مقداری کودازته به زمین بدهند (25 تا 30 کیلوگرم در هکتار). زمان کاشت جعفری:  زمان کاشت جعفری در سبزیکاری های بزرگ و در مناطق معتدله در بهار و گاهی نیز در پائیز است جعفری را در ردیفهایی به فاصله 15 تا 20 سانتی متر روی ردیف میکارند. فاصله بین ردیفها در کشتهای مکانیزه 25 سانتی متر است.    

بذر بامیه
۲,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

اصل بامیه از آسیا و یا آفریقا می باشد و شاید از هر دو قاره باشد. قدمت این گیاه زیاد نیست مصریها در قرن 12 یا 13 میلادی این گیاه را می کاشته اند در اروپای شرقی در اطراف دریای مدیترانه بیش از سایر نقاط از این سبزی مصرف می شود. در ترکیه بامیه را خشک کرده برای مصرف زمستان ذخیره می کنند.  بامیه گیاهی است گرمسیری و در نقاط سرد کم رشد و کم محصول می شود. گیاه دارای ساقه راست، پوشیده از تار و ارتفاع 0/5 تا 1 متر ( گاهی 2 متر) می باشد. برگهائی به شکل قلب تخم فرعی مرکب از 5-3 لوب و گلهایی منفرد درکناره برگ ها دارد. رنگ گلبرگ های آن زرد ولی در قسمت وسط قرمز رنگ می باشد.  میوه هرمی شکل، دراز و محتوی دانه های پوشیده از تار دارد. فصل کاشت بامیه بهار می باشد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
بذر یونجه رنجر
۳۹,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

بذر یونجه رنجر یکی از بهترین بذرهای دنیا شناخته شده است نژاد این بذر در سال 1356 از آمریکا به ایران آورده شد و در استان آذربایجان شرقی در شرکت تعاونی روستای خاصوان منطقه ایلخچی به صورت آزمایشی کاشته شد و به خاطر مرغوبیت خاک و آب و هوای این منطقه خیلی خوب جواب داد به طوری که از نظر ژنتیکی و فیزیکی از خود بذر آمریکایی کیفیت بالا پیدا کرد و توسط کشاورزان منطقه به صورت گسترده کاشته شد. از محسنات این بذر رنجر این است که زود رشد می کند ،پایه بلند و 7 چین است. بیشتر از 10 سال در زمین عمر دارد و یکی از مهمترین حسن بذر یونجه رنجر این است که هم در مزارع آبی و هم در مزارع دیمی قابل کشت است. زیاد نگه داشتن بذر یونجه رنجر از کیفیت خلوصی آن کاسته نمی شود و هنوز هم در منطقه ایلخچی توسط کشاورزان نژاد این بذر حفظ شده و کشت و تولید می شود.شرکت صمیم دردانه این بذر را به عنوان بهترین محصول خود انتخاب کرده و بعد از بوجاری و اصلاح و درجه بندی به مشتریان خود عرضه می کند.

تخم خرفه
۱۹,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم

تخم خرفه یکی دیگر از محصولاتی هست که توسط شرکت صمیم دردانه به صورت عمده به فروش میرسد. خرفه در استان فارس معمولاً كاشته می شود، ولی به طور وحشی نیز در مناطق شمالی ایران در اطراف رشت، لاهیجان، اطراف تهران، تفرش، اراك و سایر نواحی می روید. تكثیر آن از طریق كاشت بذر آن صورت می گیرد و بذر آن را به طور مستقیم در مزرعه اصلی در ماه های اردیبهشت تا تیرماه می كارند. خاك مزرعه باید غنی باشد و چون احتیاج به آب زیاد دارد آبیاری آن باید مرتباً صورت گیرد.ریشه گیاه راست است و انشعابات فیبری دارد که می‌تواند به اعماق خاک نفوذ و از رطوبت زیرین خاک استفاده کند.این گیاه دارویی که معمولاً به صورت خودرو در باغچه منازل، کنار جوی‌ها و در مناطق مرطوب می‌روید، شاید زیاد مورد توجه نباشد اما اکنون کشف‌های مهمی در مورد آن انجام شده که توسط سازمان بهداشت جهانی لقب اکسیر جهانی (Global panacea) به آن داده شده است.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144168445

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل