× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
آب یاب مدل PK1 , سمت یاب اجسام و اشیا و مواد
۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

آب یاب جهت شناسایی مخازن زیرزمینی آب و نشتی های آب مورد استفاده قرار میگیرد. دستگاه آب یاب توانایی شناسایی مواردی مانند :  - شناسایی کلیه اهداف مد نظر تا فاصله 300 متری و قابل ارتقاء تا فواصل چندین کیلومتری بسته به نیاز کاربر - شناسایی مخازن زیرزمینی آب در هر عمقی از سطح زمین با توجه به نیاز کاربر - شناسایی چندین هدف کنار هم و عدم تداخل اثرات ناشی از تعدد اهداف متعدد بر روی دستگاه - شناسایی هدف بدون نیاز به تماس فیزیکی با مورد نمونه برداری شده  - قابلیت شناسایی از هر نوع استتار و در هر عمقی از خاک و هر نوع مانعی دیگر - عدم تاثیر پذیری از تداخل امواج و اختلالات حاصل از دکل های فشار قوی، ایستگاههای مخابراتی ، انواع مسدود کننده ها و هرگونه جنگ الکرونیکی ایجاد شده - زمان راه اندازی دستگاه کمتر از ۵ ثانیه - زمان عکس العمل تا ۵ ثانیه و دمای استفاده از -۴۰ تا +۷۰ درجه سانتیگراد را دارا می باشد. آب یاب دارای ۳ حالت حساسیت می باشد: رنج ۱ : فقط شناسایی مخازن زیرزمینی آب با حجم بالا رنج ۲ : شناسایی منابع متوسط آب رنج ۳ : شناسایی نشتی های آب ناشی از لوله های انتقال  

جسد یاب مدل PK16 , سمت یاب اجسام و اشیا و مواد
۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جسد یاب دارای قابلیت شناسایی تنها برای جسد انسان  را دارا می باشد. از ویژگی های این دستگاه جسد یاب میتوان موارد زیر را نام برد :  • شناسایی اجساد انسانی تا فاصله 300 متر • قابلیت تغییر فواصل شناسایی ( کم و زیاد کردن فاصله ) بسته به سفارش کاربر • عدم شناسایی اجساد دیگر موجودات ( حیوانات و . . . ) • عدم شناسایی انسان زنده و هر گونه موجود زنده دیگر جسد یاب دارای ۳ حالت حساسیت شامل موارد زیر می باشد : رنج ۱ : شناسایی اجساد حتی در حد تکه های جسد رنج ۲ : شناسایی جسد کامل انسان رنج ۳ : شناسایی اجساد دسته جمعی دفن شده •جسد یاب هدف را بدون نیاز به تماس فیزیکی با مورد نمونه برداری شده شناسایی می کند. • دستگاه شناسایی از هر نوع استتار ایجاد شده در دور هدف اعم از فلز – پلاستیک – بتن و … حتی سرب را انجام می دهد. • کشف نزدیک ترین مورد مد نظر در هنگام جستجوی اولیه نیز از ویژگی های دیگر این جسد یاب است. •دارای عدم تاثیر پذیری از تداخل امواج و نویز های حاصل از دکل های فشار قوی – ایستگاههای مخابراتی – انواع مسدود کننده ها و هر گونه جنگ الکترونیکی ایجاد شده است. • زمان راه اندازی دستگاه جسد یاب کمتر از ۵ ثانیه و همچنین زمان عکس العمل تا ۵ ثانیه و دمای استفاده از -۴۰ تا +۷۰ درجه سانتیگراد می باشد. • برای دستگاه جسد یاب شناسایی کلیه اهداف ثابت و متحرک امکان پذیر است.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
انسان یاب مدل PK 500  , سمت یاب اجسام و اشیا و مواد
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

انسان یاب PK 500 تحولی بنیادی در عملیات امدادی ، حفاظتی و دفاعی ایجاد کرده است. از ویژگی های انسان یاب مدل PK 500 : • شناسایی انسان زنده از فاصله یک متری تا 10 کیلومتری از سطح و عمق زمین • قابلیت شناسایی از هر نوع استتار ایجاد شده و از پشت موانع مختلف طبیعی و غیر طبیعی • قابلیت شناسایی در هر عمقی از خاک، آب ، کوه و... قابلیت های منحصر بفرد این دستگاه : کلیه سیستم های زنده یاب موجود در دنیا به صورت نقطه ای کاوش نموده بنابراین شناسایی از فاصله دور امکانپذیر نبوده و از لحاظ عمق جستجو حد اکثر 10 متر توانایی نفوذ داشته، لذا کاربرد محدود ( در مواقع بعد از زلزله) دارند در صورتی که در محصول معرفی شده شناسایی تا فاصله 10 کیلومتری از سطح و عمق زمین میسر می باشد. علاوه بر کاربرد وسیع شناسایی انسان در بلایای طبیعی همچون زلزله، بهمن، ریزش معدن، رهیابی کوهنورد یا انسان گمشده در کوه داشته و جهت عملیات های حفاظتی و دفاعی همچون شناسایی انسان از پشت هر نوع ساختمان و حایلی در هر گونه عملیات گروگانگیری و شناسایی کمین دشمن در جاده های مواصلاتی از پشت کوه ها و دره ها کاربرد دارد.

کاوشگر معادن PK DETECTOR مدل PK15 , سمت یاب اجسام و اشیا و مواد
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کاوشگر معادن فلزی و غیر فلزی مدل PK 15  شناسایی هر نوع معدن از فاصله ۳۰۰ متری قابل ارتقاء تا فاصله ۴۰ کیلومتری را انجام میدهد. دستگاه قابلیت شناسایی از پشت چندین کوه و موانع مختـــلف و قابلیت شناسایی در اعماق زمین و آب  تا عمق ۱۰ کیلومتر و قابل ارتقاء تا عمق ۳۰ کیلومتری  را دارد. این دستگاه مانند سایر دستگاه های دیگر دارای ۳ حالت حساسیت است: رنج ۱ : فقط شناسایی ذخایر معدنی عظیم – رنج رنج ۲ : شناسایی ذخایر متوسط معدنی – رنج رنج ۳ : شناسایی ذخایر کوچک حالت های حساسیت بسته به نیاز واحد های عملیاتی قابل تنظیم می باشد. قابلیت شناسایی از هر نوع استتار توسط کاوشگر معادن انجام میشود . از تداخل امواج و اختلالات حاصــــل از دکل های فشار قوی تاثیر نمی پذیرد. کاوشگر معادن قابل استفاده در ایستگاه های مخابـــراتی ، انواع مسدود کننده ها و هر گونه جنگ الکترونیکی ایجاد شده می باشد. زمان راه اندازی دستگاه کمتر از ۵ ثانیه ، زمان عکس العمل تا ۵ ثانیه و دمای استفاده از -۴۰ تا +۷۰ درجه سانتیگراد می باشد.

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل