ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
یک درخواست چندین قیمت ویترین نت
درخواست قیمت
ویترین نت، لیست قیمت دستگاه ها، بررسی جزییات ماشین آلات، دستگاه ها و تجهیزات
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
دستگاه جوراب بافی

دستگاه جوراب بافی

۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه جوراب بافی. قابلیت کار با برق خانگی(تک فاز) , استفاده از 16 رنگ در جوراب و امکان استفاده از 6 رنگ در یک دور, دنده ی داخلی مخصوص جهت تعادرل در سرعت بالا, سنسورهای نگهدارنده خودکار هنگام عیب در دستگاه, سیستم روغن کاری چرخشی و اتوماتیک, کاربری راحت و سهل اوصول دستگاه, باطری پشتیبان جهت دخیره سازی برنامه ها در صورت قطع برق است.

خط تولید الیاف پلی استر

خط تولید الیاف پلی استر

شانگهای پسیفیک، پرفروش ترین برند ماشین آلات تولید الیاف مصنوعی، از شرکتهای زیر مجموعه شانگهای مگاترونیک می باشد. شانگهای پسیفیک، در سال 2003، با ۳/۳۵۸ میلیارد یوان چین سرمایه توانست به ۱/۸۵ یوآن چین درآمد، ۶۲/۳ میلیون دلار آمریکا صادرات و ۲۸/۸ میلیون دلار سود برسد. شانگهای پسیفیک، به طور تخصصی در پروژه ی مکانیزم و الکتریسیته برای الیاف و کتان کار میکند. این شرکت عملیاتی چون اکتشاف پروژه، طراحی پروژه، کنترل پروسه، تولید انبوه، آزمایش بر روی سرویس نصب شده و عملیات پیشرفته را اجرا کرده و نیز انواع ماشین آلات و ابزارهای نساجی را نیز به مشتریان عرضه می دارد. همچنین قادر به تامین تجهیزات کامل تولید الیاف پلی استر از خشک کن تا بشکه/کن های جمع آوری الیاف و از کریل تا برش و پرس عدل بندی می باشد.

دستگاه بال فایبر تونلی

دستگاه بال فایبر تونلی

دستگاه بال فایبر تونلی مخصوص تولید بال فایبر با گلوله های بسیار درشت محصول شرکت زرین مهر آتا قم , ماشین آلات و تجهیزات طراحی شده در این کارخانه بالاترین کیفیت ساخت را دارد.

ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول