× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
توتال استیشن موتورایز دقیق لایکا مدل TCRA 1201 R300 , تجهیزات نقشه برداری
۴۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های توتال استیشن موتورایز دقیق لایکا مدل TCRA 1201 R300: دقت اندازه گیری توتال استیشن موتورایز دقیق لایکا  زاویه "1 است. طولیابی با منشور این دستگاه 3000 متر می باشد. طولیابی با منشور توتال استیشن موتورایز دقیق لایکا  360 درجه 1500 متر می باشد. طولیابی با مینی منشور این دستگاه 1200 متر می باشد. طولیابی با تیپ 250 متر  می باشد. طولیابی بدون منشور این دستگاه 500 متر(تست  شده ) می باشد. توتال استیشن موتورایز دقیق لایکا دارای نور هدایت گر EGL (150m) می باشد. سرعت موتور توتال استیشن موتورایز دقیق لایکا S/45°  می باشد رنج کار کرد °30- تا °65+ این دستگاه می باشد. توتال استیشن موتورایز دارای کیبورد لمسی-آلفانامریک می باشد. سال ساخت توتال استیشن موتورایز سال 2007 می باشد. کشور سازنده این دستگاه سوئیس می باشد. دستگاه شامل:دو عدد باطری مدل GEB 221,شارژر GKL 211,کابل تخلیه،هود و کاور می باشد. دارای یکسال کالیبره رایگان می باشد. توتال استیشن موتورایز قیمت استثنایی دارد.

توتال استیشن لایکا مدل TS 06 PLUS R 500 , تجهیزات نقشه برداری
۵۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های توتال استیشن لایکا : دقت اندازه گیری توتال استیشن لایکا  زاویه "5 می باشد. طولیابی ایندستگاه با منشور 3500 متر می باشد.  طولیابی بدون منشور توتال استیشن لایکا  500 متر می بااشد. توتال استیشن لایکا  دارای کیت بلوتوث و فلش می باشد. سال ساخت این دستگاه سال 2013 می باشد. کشور سازنده توتال استیشن لایکا کشورسنگاپو میباشد.

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دوربین توتال استیشن روید مدل RUIDE R2 , تجهیزات نقشه برداری
۳۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی‌های اصلی دوربین توتال استیشن روید مدل RUIDE R2  : فناوری فاصله‌ یابی RDM8 یک فناوری منحصربه‌فرد و نوآورانه در عرصه EDM است که توسط کمپانی RUIDE عرضه شده است. این فناوری دوربین توتال استیشن R2  را قادر می‌سازد که قرائت فاصله‌یابی بدون منشور را به صورت دقیق و در برد بلند 800 متری با سرعت عالی 0/3 ثانیه انجام دهد.فاصله‌یابی با منشور می‌تواند در فاصله 4 کیلومتری با دقت 2mm+2ppm انجام گیرد. توتال استیشن سری R2 نخستین توتال استیشنی است که به سنسور خودکار فشار و دما مجهز شده است. سیستم ATMOsense می‌تواند دما و فشار هوا را در محیط پیرامونی اندازه‌گیری کند و سپس مقدار تصحیحات PPM را محاسبه و مشاهدات طول را به طور همزمان تصحیح کند. دوربین توتال استیشن R2  به نور راهنما یا Guide Light روی تلسکوپ مجهز شده است. یک LED به رنگ‌های زرد و قرمز چشمک‌ می‌زند و به ژالن‌گیر کمک می‌کند که در طی عملیات پیاده‌سازی، منشور را به درستی در جهت مناسب جابه‌جا کند. کمپانساتور پیشرفته Liquid-Electronic دو محوره، کاربر را نسبت به تصحیح و جبران خطای تیلت تا محدوده 4 دقیقه مطمئن می‌سازد. گزینه‌های متنوعی برای انتقال و تخلیه اطلاعات در دسترس هستند: کارت حافظه SD، درگاه mini-USB و درگاه RS232. حافظه داخلی دستگاه قابلیت ذخیره‌سازی 24000 نقطه را داراست. به‌علاوه 2 گیگابایت کارت حافظه خارجی نیز روی دستگاه قرار داده شده است. استاندارد پراهمیت ضد آب و ضد گرد و غبار IP65 محافظت کاملی و بهینه‌ای را از توتال استیشن در شرایط محیطی سخت فراهم می‌آورد. نرم‌افزارها : COGO: برنامه COGO (محاسبات هندسی)، مجموعه برنامه‌ای است که در مهندسی عمران برای حل مسائل مختصات هندسی استفاده می‌شود. این برنامه‌ها عناصر هندسی پایه‌ای مثل نقاط، کمان‌ها، خطوط، منحنی‌ها و... را محاسبه می‌کند. توتال استیشن‌های سری R2 طیف کاملی از برنامه‌های کاربردی را به طور رایگان و دائمی در خود دارند. برنامه‌هایی که به طور معمول در کارهای نقشه‌برداری مورد استفاده هستند. مثل خط و کمان مرجع (Reference Line/Arc)، مشاهده اختلاف فاصله افقی و قائم و مایل بین دو نقطه، طراحی و پیاده‌سازی مسیر سه بعدی، قرائت ارتفاع از دور، قرائت فاصله و افست روی سطح قائم و نیز سطح مایل و... Instrument Height, Repeated Angle, Stake-Out, Resection, Road Design, Vertical Section & Transect, Missing Line, Transect Stake-Out, Remote Height, Column Offset, Coordinates نرم‌افزار تخلیه: نرم‌افزار انتقال اطلاعات RTS Transfer راهکاری کامل و آسان برای تبادل اطلاعات بین توتال استیشن و کامپیوتر در اختیار کاربر می‌گذارد. به‌علاوه این نرم‌افزار امکان تبدیل اطلاعات به فرمت DXF را به سادگی فراهم می‌سازد. اطلاعات خام و نیز لیست مختصات نقاط می‌توانند به کامپیوتر منتقل شوند. همچنین شما می‌توانید نقاط را ویرایش کرده و بر روی توتال استیشن منتقل کنید. این کار می‌تواند در مورد داده‌های مسیر هم صورت گیرد. پس از آن که لیست نقاط و مختصات‌ها را از توتال استیشن به روی کامپیوتر دانلود کردید، می‌توانید پردازش‌هایی روی داده‌ها انجام دهید از جمله تغییر ترتیب پارامترها و تبدیل فرمت به DXF که در نرم‌افزارهای CAD قابل استفاده است.  

دوربین توتال استیشن روید مدل RUIDE R2 Pro , تجهیزات نقشه برداری
۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی‌های اصلی دوربین توتال استیشن روید مدل RUIDE R2 Pro : فناوری فاصله‌یابی RDM8 یک فناوری منحصربه‌فرد و نوآورانه در عرصه EDM است که توسط کمپانی RUIDE عرضه شده است. این فناوری دوربین توتال استیشن R2 Pro را قادر می‌سازد که قرائت فاصله‌یابی بدون منشور را به صورت دقیق و در برد بلند 800 متری با سرعت عالی 0/3 ثانیه انجام دهد.فاصله‌یابی با منشور می‌تواند در فاصله 4 کیلومتری با دقت 2mm+2ppm انجام گیرد. توتال استیشن سری R2 نخستین توتال استیشنی است که به سنسور خودکار فشار و دما مجهز شده است. سیستم ATMOsense می‌تواند دما و فشار هوا را در محیط پیرامونی اندازه‌گیری کند و سپس مقدار تصحیحات PPM را محاسبه و مشاهدات طول را به طور همزمان تصحیح کند. دوربین توتال استیشن R2 Pro به نور راهنما یا Guide Light روی تلسکوپ مجهز شده است. یک LED به رنگ‌های زرد و قرمز چشمک‌ می‌زند و به ژالن‌گیر کمک می‌کند که در طی عملیات پیاده‌سازی، منشور را به درستی در جهت مناسب جابه‌جا کند. کمپانساتور پیشرفته Liquid-Electronic دو محوره، کاربر را نسبت به تصحیح و جبران خطای تیلت تا محدوده 4 دقیقه مطمئن می‌سازد. گزینه‌های متنوعی برای انتقال و تخلیه اطلاعات در دسترس هستند: کارت حافظه SD، درگاه mini-USB و درگاه RS232. حافظه داخلی دستگاه قابلیت ذخیره‌سازی 24000 نقطه را داراست. به‌علاوه 2 گیگابایت کارت حافظه خارجی نیز روی دستگاه قرار داده شده است. استاندارد پراهمیت ضد آب و ضد گرد و غبار IP65 محافظت کاملی و بهینه‌ای را از توتال استیشن در شرایط محیطی سخت فراهم می‌آورد. نرم‌افزارها : COGO: برنامه COGO (محاسبات هندسی)، مجموعه برنامه‌ای است که در مهندسی عمران برای حل مسائل مختصات هندسی استفاده می‌شود. این برنامه‌ها عناصر هندسی پایه‌ای مثل نقاط، کمان‌ها، خطوط، منحنی‌ها و... را محاسبه می‌کند. توتال استیشن‌های سری R2 طیف کاملی از برنامه‌های کاربردی را به طور رایگان و دائمی در خود دارند. برنامه‌هایی که به طور معمول در کارهای نقشه‌برداری مورد استفاده هستند. مثل خط و کمان مرجع (Reference Line/Arc)، مشاهده اختلاف فاصله افقی و قائم و مایل بین دو نقطه، طراحی و پیاده‌سازی مسیر سه بعدی، قرائت ارتفاع از دور، قرائت فاصله و افست روی سطح قائم و نیز سطح مایل و... Instrument Height, Repeated Angle, Stake-Out, Resection, Road Design, Vertical Section & Transect, Missing Line, Transect Stake-Out, Remote Height, Column Offset, Coordinates نرم‌افزار تخلیه: نرم‌افزار انتقال اطلاعات RTS Transfer راهکاری کامل و آسان برای تبادل اطلاعات بین توتال استیشن و کامپیوتر در اختیار کاربر می‌گذارد. به‌علاوه این نرم‌افزار امکان تبدیل اطلاعات به فرمت DXF را به سادگی فراهم می‌سازد. اطلاعات خام و نیز لیست مختصات نقاط می‌توانند به کامپیوتر منتقل شوند. همچنین شما می‌توانید نقاط را ویرایش کرده و بر روی توتال استیشن منتقل کنید. این کار می‌تواند در مورد داده‌های مسیر هم صورت گیرد. پس از آن که لیست نقاط و مختصات‌ها را از توتال استیشن به روی کامپیوتر دانلود کردید، می‌توانید پردازش‌هایی روی داده‌ها انجام دهید از جمله تغییر ترتیب پارامترها و تبدیل فرمت به DXF که در نرم‌افزارهای CAD قابل استفاده است.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل