× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
لوازم و قطعات یدکی نساجی و کاربرد آن هالوازم و قطعات یدکی نساجی و کاربرد آن ها

در صنعت نساجی ماشین ها و دستگاه های تخصصی ای وجود دارد که هر کدام از آن ها طبیعتاً لوازم و قطعات یدکی خاصی نیز دارد. آشنایی با...

ادامه مطلب  
قطعات یدکی نساجی

آشنایی با مهمترین و پرکاربردترین قطعات یدکی نساجی
نساجی از بخش های مختلف تشکیل شده است و در هر یک از این بخش ها ماشین آلات و لوازم پیشرفته و مدرن جهت آسان ساختن کار تولید پارچه مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از این ماشین آلات دارای لوازم و قطعات یدکی نساجی مختلف می باشد. اگر قصد راه اندازی تولید در بخش صنعت نساجی را دارید ابتدا بهتر است با دستگاه که قصد استفاده از آن را دارید به طور کامل آشنا شوید و در رابطه با قطعات یدکی نساجی مورد نیاز اطلاعات کاملی را جمع آوری نمایید تا هنگام استفاده از ماشین آلات کمتر دچار مشکل شوید.


قطعات یدکی نساجی شامل چه مواردی می شوند
یکی از ماشین آلات که کاربردهای گسترده و وسیع در صنعت نساجی دارند ماشین آلات بافندگی می باشند که امروزه انواع ماشین آلات بافندگی تولید شده و به طور گسترده در بازار عرضه می شوند. از جمله ماشین آلات که در بخش بافندگی مورد استفاده قرار می گیرند شامل موارد زیر می باشند.
o ماشین بافندگی نوار صاف کن
o ماشین آلات بافندگی نوار راست
o ماشین آلات بافندگی حلقوی
o ریشو
o ماشین آلات بافندگی تار
هر یک از این ماشین آلات دارای قطعات یدکی نساجی مختلف می باشند که از آن جمله می توان به مواردی همچون تخت، سوزن، سیلندر گردان، وزنه، حلقه چرخ بافندگی، راشل و تریکو اشاره کرد. از دیگر قطعات یدکی نساجی که در این صنعت کاربردهای بسیار زیادی دارند و در ماشین آلات مختلف مورد استفاده قرار می گیرند می توان به قرقره، سنسور و فیدر ثابت اشاره کرد.
مهمترین قطعات یدکی نساجی که در ماشین آلات بافندگی مورد استفاده قرار می گیرند شامل مواردی همچون شمع برش، لنو، دابی، سبد بافت، دنده بافت، ماهی بافت، آکسفورد بافت و دو گره هستند که هر یک از آن ها مسئول انجام مجموعه ای از مسئولیت های خاص می باشند.

 

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .