× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
خط تولید کارخانه مدرن شلوار , خطوط تولید صنایع نساجی
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 خط تولید

بازرگانی جامه آرایان در زمینه راه اندازی و احداث خطوط تولید کارخانجات پوشاک فعالیت دارد. در این وادی می توان به راه اندازی خط تولید پوشاک ورزشی آلشپرت در استان شیراز اشاره نمود که به روز ترین و کاملترین خط تولید از لحاظ تجهیزات در کشور می باشد. این بازرگانی تامین کننده انواع راسته دوز اتوماتیک، سردوزهای سوپرجت و میاندوزهای اتوماتیک تخصصی، ماشین آلات برش و طتاقه پهن کن اتوماتیک و ... می باشد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
خطوط تولید صنایع نساجی

آشنایی با انواع خط تولید نساجی
به فرآیندی پیوسته و پی در پی که در کارخانه ها و کارگاه ها برای تولید محصول نهایی از فرآورده های خام خط تولید گفته می شود. مواد اولیه در طول این فرآیند برای تولید محصول نهایی آماده سازی می شوند. در صنایع نساجی روی مواد اولیه همچون پنبه و کتان این فرآیند انجام می شود تا برای تولید محصول نهایی آماده شوند. خط تولید نساجی در انواع مدل ها مورد استفاده قرار می گیرند که شامل خط تولید الیاف مصنوعی استیپل، خط تولید الیاف BI-COMPONENT، خط تولید نخ های فیلامنتی، خط تولید نخ اسپاندکس و پارچه های نبافته می باشد.


خط تولید نساجی الیاف مصنوعی استیپل
از این نوع خط تولید برای تولید الیاف استیپل پلی استر، نایلون و PP به صورت جامد، توخالی، سه بعدی و کتان تایپ با استفاده از پلیمر مذاب به روش مستقیم استفاده می شود. ظرفیت این خط تولید بالا و در این خط تولید چیپس، پرک یا ترکیبی از هر دو به عنوان مواد اولیه استفاده می شود و سیستم درایر به صورت مداوم در این خط تولید مورد استفاده قرار می گیرد.


خط تولید نساجی الیاف BI-COMPONENT
مواد اولیه مورد استفاده در این خط تولید الیاف ترکیبی پلی استر، پلی پروپلین و پلی آمید هستند.


خط تولید نساجی نخ های فلامنتی
در این خط تولید انواع دستگاه های مدرن مجهز به وایندرهای اتوماتیک و نیمه اتوماتیک از نوع تراورسی و بای روتور مورد استفاده قرار می گیرند. محصول نهایی این خط تولید نخ فیلامنت و میکرو فیلامنت صنعتی با ظرفیت و کیفیت بالا می باشد.


خط تولید نخ اسپاندکس
در این خط تولید نخ اسپاندکس با استفاده از روش ذوب ریسی و دستگاه های مجهز به وایندرهای دستی و تمام اتوماتیک تولید می شود.


خط تولید پارچه های نبافته
پارچه نبافته در این خط تولید با استفاده از دستگاه های ترموباند، اسپان باند و اسپان لیس در ضخامت های مختلف برای مصارف متنوع تولید می شود.

زیر دسته های خطوط تولید صنایع نساجی

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل