× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
خطوط تولید صنایع نساجی

آشنایی با انواع خط تولید نساجی
به فرآیندی پیوسته و پی در پی که در کارخانه ها و کارگاه ها برای تولید محصول نهایی از فرآورده های خام خط تولید گفته می شود. مواد اولیه در طول این فرآیند برای تولید محصول نهایی آماده سازی می شوند. در صنایع نساجی روی مواد اولیه همچون پنبه و کتان این فرآیند انجام می شود تا برای تولید محصول نهایی آماده شوند. خط تولید نساجی در انواع مدل ها مورد استفاده قرار می گیرند که شامل خط تولید الیاف مصنوعی استیپل، خط تولید الیاف BI-COMPONENT، خط تولید نخ های فیلامنتی، خط تولید نخ اسپاندکس و پارچه های نبافته می باشد.


خط تولید نساجی الیاف مصنوعی استیپل
از این نوع خط تولید برای تولید الیاف استیپل پلی استر، نایلون و PP به صورت جامد، توخالی، سه بعدی و کتان تایپ با استفاده از پلیمر مذاب به روش مستقیم استفاده می شود. ظرفیت این خط تولید بالا و در این خط تولید چیپس، پرک یا ترکیبی از هر دو به عنوان مواد اولیه استفاده می شود و سیستم درایر به صورت مداوم در این خط تولید مورد استفاده قرار می گیرد.


خط تولید نساجی الیاف BI-COMPONENT
مواد اولیه مورد استفاده در این خط تولید الیاف ترکیبی پلی استر، پلی پروپلین و پلی آمید هستند.


خط تولید نساجی نخ های فلامنتی
در این خط تولید انواع دستگاه های مدرن مجهز به وایندرهای اتوماتیک و نیمه اتوماتیک از نوع تراورسی و بای روتور مورد استفاده قرار می گیرند. محصول نهایی این خط تولید نخ فیلامنت و میکرو فیلامنت صنعتی با ظرفیت و کیفیت بالا می باشد.


خط تولید نخ اسپاندکس
در این خط تولید نخ اسپاندکس با استفاده از روش ذوب ریسی و دستگاه های مجهز به وایندرهای دستی و تمام اتوماتیک تولید می شود.


خط تولید پارچه های نبافته
پارچه نبافته در این خط تولید با استفاده از دستگاه های ترموباند، اسپان باند و اسپان لیس در ضخامت های مختلف برای مصارف متنوع تولید می شود.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .