ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
خرید اقساطی
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
 روفرشی دایره ای کرم شکلاتی طرح 3029
۸۰,۰۰۰ تومان

 روفرشی پارچه ای ضخیم (فرش مانند) که بر روی فرش پهن می کنند تا از نور آفتاب و پاخوردگی محافظت شود یا عیب فرش پوشیده بماند. روفرشی، برگرفته از طرح و نقش گلیم و فرش دستی است.این محصولات در طرح ها و انواع مختلفی تولید می شوند، که بیشتر در طرح های افشان و ترنج و… تولید و به بازار عرضه می شوند و می توان به انواع مخملی و کوبلنی و ابریشمی اشاره کرد. روفرشی گزینه خوبی است که احتمالا اغلب بچه‌دارها برای فرار از امر و نهی کودکانشان از فعالیت‌های منحصر به فرد کودکانه سراغ آن رفته‌اند هم چنين به دلیل سبکی و قابلیت شستشو بسیار کاربردی می باشد و خارج از منزل نيز قابل استفاده است. روفرشی های ارائه شده توسط نساج کالادارای بافت ظریف و نرم و بسیار نازک می باشند اما در عین حال بسیار مقاوم هستند که دارای طرح و نقش های زیبا همراه با رنگبندی های جذاب می باشد و با توجه به زیبایی و کیفیت بالایی که دارند بهترین گزینه جهت هدیه دادن هستند و در مراسم ها ، مناسبتها و همایش ها به عنوان هدیه مورد استفاده قرار می گیرد. روفرشی به راحتي جاروميشوند، مناسب براي مسافرت هستند. محافظت از ريشه هاي فرش ، قابليت ديگر روفرشي ها است. این رو فرشی ضد اشعه uv است.  

جاجیم طرح لوزی شیریان
۱۰,۵۰۰ تومان

جاجیم طرح لوزی با پیش زمینه طلایی رنگ است. جاجیم مدلی زیرانداز دورویه است که هنر دست‌بافی است از پارچه کلفت، شبیه به پِلاس که از پلاس کمی نازک‌تر می باشد . نخ‌های رنگارنگ و بسیار ظریف پشمی یا پنبه‌ای یا ترکیبی از این دو بافت جاجیم را تشکیل می دهند. جاجیم‌ها اصلا پرز ندازند و می‌توان از هر دو روی آن بهره گرفت. عشایر از آن بهره ی خیلی زیادی می‌گیرند و کاربرد آن به عنوان روانداز و محافظ سرما می باشد. از جاجیم به عنوان روانداز کرسی نیز استفاده میشود.    

تشک مسافرتی مدل VIP زمینه سفید
۳۲,۰۰۰ تومان

تشک مسافرتی تشکی ست که قابلیت حمل و نقل آسان دارد. تشک مسافرتی نسبت به تشک مهمان حجم کمتری دارد و جا به جایی آن راحت تر است. تشک مسافرتی جای کمی اشغال میکند در مواقعی که احتیاج به تشک اضافی دارید کاربرد دارد . به دلیل استفاده از الیاف هالو تشک های مسافرتی ضد حساسیت هستند. این محصول قابل شستشو با دست است و پیشنهاد می‌کنیم از آب ولرم و شامپو یا پودر صابون ملایم برای تمیز کردن‌شان استفاده کنید.

زیر دسته های کالاهای نساجی

صنعت سازان نام آور

ثبت رایگان محصول
و افزایش فروش

ثبت و معرفی محصول