× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
خط فراوری و بسته بندی سبزیجات و میوه جات خشک , خط بسته بندی سبزی و میوه جات
۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

خط سبزیجات و میوه جات خشک شامل : وان گل گیری: توانایی گل گیری اولیه از میوه و سبزیجات را دارا می باشد. ابعاد دستگاه و ظرفیت قابل تغییر است. وان شستشو: جهت شستشوی اولیه به کار میرود. ابعاد دستگاه و ظرفیت قابل تغییر است. وان همراه با نوار بالابر جهت شستشو انواع میوه و سبزی و حشره گیری و... استفاده میشود . میز استیل بازرسی جهت پاکسازی مواد اولیه توسط اپراتور  به کار میرود . آبگیر سانتریفیوژ برای آبگیری انواع سبزی مورد استفاده قرار میگیرد . نوار نقاله آبگیر جهت آبگیری انواع میوه است . اسلایسر مجهز به تیغه های دوار گردشی و مناسب جهت اسلایس کردن میوه می باشد . جنس مخزن داخلی تمام استنلس استیل است . سبزی خرد کن صنعتی جهت خرد کردن انواع سبزی و مجهز به اینور تور به کار میرود. ظرفیت تولید 500 کیلو در ساعت می باشد . خشک کن نواری 7 متری برای رطوبت گیری و خشک کردن میوه و سبزیجات کاربرد دارد . سرعت تولید بسته به نوع محصول تغییر میکند. سرخ کن صنعتی جهت سرخ کردن انواع سبزی و.... مورد استفاده قرار میگیرد . ظرفیت تولید درساعت 300 کیلو می باشد . بالابر Z جهت انتقال مواد به دستگاه بسته بندی است . بسته بندی 4 توزین بسته بندی انواع مواد گرانولی شامل حبوبات ، خشکبار، چای ، قند وشکر ، چیپس ، میوه خشک است . مجهز به plc و صفحه تاچ اسکرین لمسی دوزبانه  می باشد. نوار نقاله جلو بسته بندی مختص انتقال محصول به بیرون است . تاریخ زن جهت درج تاریخ تولید و انقضا به کار برده میشود . گازازت جهت ماندگاری بیشتر محصول استفاده میشود. وکیوم برای بسته بندی سبزی تازه می باشد.  

خط شستشو و بسته بندی سبزیجات , خط بسته بندی سبزی و میوه جات
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰-۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

شرکت صنعتی ابزار بسته بندی خراسان طراح  و سازنده ماشین آلات خط اتومات شستشو انواع سبزیجات می باشد. این خط یک واحد کاملا پیوسته می باشد با شستشوی چهار مرحله ایی توسط 4 عدد وان دریافت ، هر وان با حجم حدود 500 لیتر و دارای یک عدد پمپ سیرکولاسیون و نازل های داخل آن به مخزن فیلتر دار دریافت برگشت آب مجهز می باشد ، در این خط قابلیت اضافه شدن سیستم کلر زنی و یا گاز اوزون وجود دارد .

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
خط شستشو و بسته بندی هویج , خط بسته بندی سبزی و میوه جات
۵۰,۰۰۰,۰۰۰-۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ماشین آلات خط شستشو و بسته بندی هویج و صیفی جات با راندمان هشتصد کیلو در ساعت شامل دستگاه های زیر می باشد  : 1- پوستگیر هویج و صیفی جات برسی 2- نوار سورتینگ 3- شستشو ، بالابر محصول 4- خشک کن هویج و صیفی جات 5- بالابر با فن های خشک کن نهایی به طرف بسته بندی 6- دستگاه توزین و بسته بندی صیفی جات    

خط تولید کامل شست و شو و بسته بندی سبزیجات تازه , خط بسته بندی سبزی و میوه جات
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 خط تولید

-در خط تولید کامل شست و شو و بسته بندی سبزیجات تازه سیستم کاملا مکانیزه و اتوماتیک شست شو و بسته بندی سبزیجات است . -خط تولید کامل شست شو، گِل زدایی، انگل زدایی، ضدعفونی و باکتری زدایی بدون دخالت دست می باشد . -دستگاهها با استیل نگیر 304 ساخته شده و پمپ ها و سیستم های آن خارجی می باشد. -طول سه وان اتوماتیک اول 6 متر و خط نقاله ای شست شوی نهایی 3 متر به مجموع 9 متر خط تولید است . -سیستم تونل باد و سانتریفیوژ جهت آبگیری محصولات به صورت مکانیزه شامل این خط تولید می باشد . -سیستم بسته بندی اتوماتیک سیل پک برای ظروف مختلف یک بار مصرف به صورت پک غیرقابل نفوذ هوا به همراه دستگاه خرد کن برای خرد کردن انواع سبزیجات در این خط تولید قرار داده شده است . - خط تولید کامل شست و شو و بسته بندی سبزیجات تازه شامل میز کار خط تولید است . -مصرف آب، بهینه با سیستم انتقال اتوماتیک می باشد .    

نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
خط بسته بندی سبزی و میوه جات

معرفی خط بسته بندی سبزی و میوه جات:

خط بسته بندی سبزی و میوه جات از این نظر در صنایع غذایی بسیار با اهمیت است که این محصولات نمی توانند برای طولانی مدت نگهداری شده و به همین منظور باید به شکلی بسته بندی شوند که بتوان بیشترین مدت طول عمر را از آن ها دریافت کرد.
خط بسته بندی سبزی و میوه جات در اقتصاد کشاورزی محور کشورها بسیار مهم است، زیرا میوه و سبزی جات به شکل روزانه مصرف می شوند و وارد و صادر کردن آن ها سود سرشاری را عاید کشاورزان و اقتصاد کشور خواهد کرد.
در ادامه به انواع مختلف خط بسته بندی سبزی و میوه جات اشاره خواهیم کرد.

انواع خط بسته بندی سبزی و میوه جات

بسته بندی اولیه برای توزیع در بازار داخلی:

تمامی مدل های خط بسته بندی سبزی و میوه جات یک بسته بندی اولیه بر روی محصول انجام می دهند تا محصولات برای عرضه به بازار های داخلی آماده شوند.
معمولا به دلیل مسافت کم عرضه، این بسته بندی ها سبک بوده تا علاوه بر هزینه کم موجب تازه ماندن میوه ها و سبزی جات نیز شود.

بسته بندی کامل برای صادرات:

برای صادرات میوه و سبزی جات به بسته بندی های خاصی نیاز است تا بتواند در کنار حفظ تازگی این محصولات، آن ها را سالم و بدون مشکل به کشور مقصد برساند. بسته به نوع میوه و سبزی این بسته بندی ها متفاوت است و برای هر محصول نوعی خاص و دستگاه بسته بندی مخصوصی وجود دارد.

بسته بندی برای نگهداری در سردخانه:

بعضی میوه ها و سبزی ها را می توان برای مدتی طولانی در سردخانه و انبار ها نگهداری کرد تا در فصولی که این محصولات به شکل طبیعی وجود ندارند از آن ها استفاده کرد. در این موارد این میوه ها و سبزی جات به شکلی ساده و سبک بسته بندی می شوند تا علاوه بر حفظ طراوت از پوسیدگی آن ها جلوگیری شود.

خط کامل شست و شو و بسته بندی سبزیجات تازه

این خط تولید عموما شامل چند مرحله ی اصلی است: 

مرحله شست و شو سبزیجات و میوه های تازه:

  • گل زدایی
  • انگل زدایی
  • ضد عفونی
  • آبکشی نهایی

مرحله آبگیری سبزیجات و میوه های تازه:

این مرحله توسط دستگاه سانتریفیوژ و تونل باد انجام می شود. 

مرحله ی خرد کردن و بسته بندی سبزیجات و میوه های تازه:

در این مرحله از دستگاه اسلایسر و دستگاه سیل پک استفاده می شود.

کاربردهای خط تولید  

توسط خط بسته بندی سبزی و میوه جات می توان بسته بندی سبزیجات تازه، بسته بندی سبزیجات خشک، بسته بندی صیفی جات، هویج بسته بندی شده و یا میوه بسته بندی شده را راه اندازی کرد.

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل